» »

Preobremenjenost- kriza

Preobremenjenost- kriza

Go-ahead ::

Zanima me kako se vi borite proti preobremenjenosti na delovnem mestu. Trenutno sem v taki fazi, da strankam samo ťe nekaj obljubljam, tega pa ne izpolnim, ker imam opravka Şe z novo stranko. Mislim si, da sem preobremenjen, da delam veĨ kot ostali na istem delovnem mestu, kar kaŞejo tudi neke statistika, rezultata pa nobenega.
Zaenkrat še ne delam več kot 8- 9 h, vendar zaradi zahtevnosti dela kaj več ob pričakovani kvaliteti tudi ne zmorem.
Po konĨanem delu sem teĨen in rabim kar kakťno urco da malo odklopim.
Na začetku sem na tem delovnem mestu še nekako užival (pestrost) vendar imam sedaj vsega poln kufer.
Saj vem, da ni pravi čas za menjavo službe, pa vendar bi rad nekako vsaj spremenil moj odnos do dela, ki ga trenutno opravljam.

Podobno stanje opažam pri sodelavcih, tako da nimam samo jaz takih težav.

blackbfm ::

Zmente se in težte šefu naj še koga zaposli:P

Tody ::

Jah, to da lažeš ljudem ni nekako cool :) Če se to redno dogaja se pač ne lagat. Če nekaj veš da ne boš naredil potem reči da se ne da. Ali pa da dobijo ponudbo takoj ko bo to mogoče ali pa da prideš lahko šele čez 14 dni. Ja mi smo tako dobri da v času recesije imamo polno zasedene kapacitete in pač če hočejo kvaliteto bodo morali malce počakati. Ker se gre za to da se nekaj naredi ne nekaj obljubi. Konec koncev lahko narediš več škode, s slabo reklamo ko pa dobičkom ki ga boš dobil (ali pa tudi ne) od stranke.

Anyway ni vredno da si zlomiš hrbet sploh če ni tvoja firma. Druga stvar je če ne dosegaš planov.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tody ()

Erazer ::

Sva že dva. Ampak oba tole piševa med delom. No jaz med malico, vmes pa še dvignem kak tečen telefon. Pri nas so prej to delo opravljali trije, zdaj pa jaz sam. Po številu dokumentov je dela samo 15% manj, po zaslužku pa dosti manj, ampak tako je pač s reklamacijsko dejavnostjo. Jebat ga pač odpoved je v predalu, ko bom imel dovolj jo bom oddal. Namesto, da bom avto kupil, bom pač počival na zavodu nekaj časa in tisti denar pač porabil za preživetje. Bomo videli.
Treba bo v državni šiht ni kaj.

cyber_killer ::

Poleg preobremenjenosti je tukaj še nizka plača, katera še dodatno negativno vpliva na delo. Komaj čakam drugo leto, vsaj po napovedih naj bi se stanje izboljšalo in bilo prijaznejše za iskanje drugega dela.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Lažne navedbe v CV-ju (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9122124 (17084) PrihajaNodi
»

˝Strah˝ me je, da nebi dobil zaposlitve (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10819638 (16032) @nny
»

Kako ne postati revež? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
19721197 (16435) Blinder
»

Oris programa stranke (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Problemi človeštva
1189871 (7433) Luka Percic

Več podobnih tem