» »

youtube HD

youtube HD

boyc ::

pozdrav!

imam problem s predvajanjem HD videov na youtube.pred formatiranjem mi je vse delovao gladko.na grafični kartici (imam najnovejše driverje) sem tudi omogočil predvajanje 720p in 1080p posnetkov.instaliral sem razne kodeke vendar stvar še vedno ne deluje.imam tudi zadnjo verzijo flash playera.
prosil bi za pomoč.

Jankolovski ::

Mogoče maš še star brskalnik naloži si najnovejši firefox iz uradne strani!
A NET framework 3,5 maš instaliran čene ga inštaliraj hitro, pa Javo tut morš met!

Probaj prvo vse to naložit če nimaš, pol pa odpri windows update z internet explorerjem in updajtaj sistem!

blackbfm ::

Kaj točno pomeni da stvar še vedno ne deluje? Ti kaj kaže al sploh nič?

boyc ::

ja nism biv dost specifičen.stvar normalno 'zlovda' dokonca, zvok deluje normalno le slika šteka.

imam pa:
Intel Celeron 2.4 ghz
1.5gb RAM DDR
sapphire radeon x1650pro 256mb
windows XP sp3

res da je rač bol star samo pred formatiranjem mi je stvar delovala gladko!

blackbfm ::

Kakorkoli to zloada, probaj predvajat filmček od začetka..pač potegni slider čisto na začetek.

boyc ::

sem poskusil tudi to vendar je isto štekalo.vpisoval sem na konec linka &fmt=22 pa vseeno šteka.iskal po googlo pa nisem nikjer našel razloga za to.coreavc kodeke inštalirav vlc ki naj bi vseboval kodeke za hd vendar je isto.tudi na ati CCC sem omogočil hd predvajanje pa vseno šteka.nevem več kaj bi lahko bilo :S

Jankolovski ::

Udejtaj sistem Windows Update ter preveri svojo internetno hitrost mogoče je tu problem!

boyc ::

ma hitrost je 8/1.mislim da to ni premalo :) sej vedno počakam da zlovda video do konca.se pravi da ga iz pomnilnika bere.updatal pa glih nebi ker ko sem 1x mi je vse zajeb*** tako da odpade.sploh pa pred formatiranjem nisem imel updatanih pa je video predvajalo normalno.mogoče mi manjka nekakšen dodatek ali pa kaj podobnega vendar ne vem kaj.

blackbfm ::

Za HD je dovolj 4 mbit. Kaj pa vem včasih najnovejši driverji niso najbolj v redu..nič drugega mi ne pade na pamet.

Jankolovski ::

boyc "updatal pa glih nebi ker ko sem 1x mi je vse zajeb*** tako da odpade"
Nima se ti kej zjebat če maš fake windowse xp jih pa tuki nardiš originalne da te ne jebe z windows genuine notifikejšnom
High priority update nared, ne pa custum update(pri custum lahko zajebeš če si talent-sam tut bl težko)!
Kero verzijo windowsov pa sploh maš? Drugač je možno da si meu prejšno verzijo novejšo ta je pa starejša in ni vseh kritičnih updatov gor! Nevem druzga zakaj ti to nebi delal kot pa da update nardiš!

boyc ::

mam js vse genuine pa to sej nism butast da nebi znav to naredit.samo če mi je delalo pred formatiranjem pa niso bli updejtani.to mi je čudno.pa tut vem kako se updata.hodim na rač fax tak da nism nek začetnik glede računalništva.sam mi je čudno da ne dela pa me je zanimalo ka je narobe.windowse mam pa sp3 kar sem že tut napisal.nevem kaj je glede tega HD.čudno vse skup.če pa na youtube gledam HQ video pa deluje normalno.pa nej bo.pač nebom na HD gledo.če bi pa kdo vedo kaj bi lahko blo kak dodatek al pa kaj bom pa hvaležn.nej še dodam da imam naložene iste winse kot pred formatiranjem.

aja za net framework pa javo mam tut vse naloženo.pa zadnjo mozillo 3.5

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: boyc ()

Jankolovski ::

Jst mam od dodatkov tole:
Adobe Flash Player 10 ,
Java ,
K-Lite Codec Pack ,
Net Framework 3,5 ,
Microsoft Visual C++ ,
Modzilla 3.5.2 ,
Windows Media Player 11

Jst mam te dodatke naložene in windowse xp sp3 untouched tko da more delat če maš to gor naložen!
Upam da sm biu vsaj mal v pomoč!
Lp

boyc ::

bom probal z k-lite tega edino nimam pa sporočim rezultat

boyc ::

naložen k-lite, nič kaj bolše.me zanima če si kaj konfiguriro same kodeke al si pusto tak ko je ko jih naloži?

Jankolovski ::

take kot so, zgleda da je problem res v updejtu (če pa zajebes windows updejt ti pa pridem jst zaston zrihtat računalnik tko da bo delal). Jst osebno nisem meu nikol problemov ko sem folku updejtal sistem preko windows update, enkrat mi je pol začel težit z windows genuine notifikejšnom sam to smo zrihtal takoj ni blo panike!

Sej odločitev je itak tvoja in ne moja moj je sam nasvet!

boyc ::

mah.pač nebom hd gledo.mi ni taka panika.sam me je zanimalo če se da na kak način to poštimat.sej rač že znam sam poštimat samo ta hd nevem kaj je.pred formatiranjem nei cajta ni delalo.pol pa nevem a sm kaj takega inštaliro pa je delalo.nimam pojma.ma ni važno

hvala za nasvete

LP

barocco ::

potegn dol še :adobe shockwave player

boyc ::

mam tut shockwave ni da ni.res mi je čudno vse skup zaka ne dela.nebi reko če mi prej nebi delalo.tk pa mi je predn sm formatiro zaj pa ne dela.neki sm mogo met inštalirano.kodeke mam iste kot prej.windowse tut.nevem.jbg pač nebo hdja.

jan01 ::

Kaj ste malo trapasti?! Kakšni kodeki za youtube? Kakšen .net? Kakšna java? Kaj sploh kdo svetuje, če pa NIMA POJMA! Le flash player in to je to!
Flash itak bolj zanič predvaja(nekvalitetno dekodiranje+ visoka poraba cpu) video višjih ločljivosti. Zloadaš(saj ko gledaš tudi vse zloada) in normalno prevajaš s mpc home cinema...
Sicer pa tvoj procesor(razen če je dual core e1600/e3200) ni sposoben predvajat hd videa, flash pa ne zna izkoriščat gpu podpore dekodiranja, ravno za to raje zloadej...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jan01 ()

boyc ::

še en pameten ko si ne prebere vsega. IMAM ZADNJI FLASH PLAYER.PA SEM ŽE 100x OMENIL DA MI JE PREDVAJALO HD POSNETKE PRED FORMATIRANJEM.NA TEM ISTEM COMPU.NISEM MENJAL PROCESORJA IN NOBENE DRUGE HARDWARE OPREME!!!

procesor ni dual core je enojederni Intel Celeron 2.4ghz

Naj še enkrat povem da je predvajalo HD posnetke čisto normalno pred formatom!
Posnetek pa vedno zlovdam do konca pred predvajanjem!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: boyc ()

jan01 ::

Kaj ko bi dal en link do tega "hd" videa na youtubu.

boyc ::

NPR: pa sej linki so čist ok, ker nobenga ne predvaja kak bi moglo.če bi en delo pa drugi bi tej bi blo neki zarad youtube videa tak pa mi noben ne dela kak bi moral

boyc ::

windowsi updejtani vendar HD še vedno ne predvaja kot bi moralo.tak da update ne pomaga kot sem predvideval.na žalost :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Skype se ne odpre

Oddelek: Pomoč in nasveti
81132 (986) vratar
»

DivX codec nadomestilo - ffdshow kodek (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Zvok in slika
21158467 (13615) BaRtMaN
»

Katere programe bi moral imeti vsak uporabnik računalnika?

Oddelek: Pomoč in nasveti
203763 (3025) energetik
»

Posebnosti nekaterih programov v Windows Vista !

Oddelek: Operacijski sistemi
224239 (2438) aiko
»

Noben kodek ne ustreza

Oddelek: Zvok in slika
101650 (1312) Mr_Globus

Več podobnih tem