» »

email client

email client

Shershen ::

Dajte mi povejte en dober program za gledanje emaila...

- Outlooka ne maram, ker je buggy in vsi virusi letijo na njega
- pegasus je grd
- eudora...bi bil ql, samo nevem več accountov naštimat

Kaj mi ostane ? Najraje bi imel en web interface, kot je IMP, samo da bi mi gledal po več računih...:\
.: zero and zero is nothing but zero :.

webby ::

Chicago Sun-Times ma v redu zadevo za mail, samo lahko samo prek neta prebiraš email. :(

Najboljši program za email je pa Outlook 2002 v navezi z norton Antivirus 2002. :D

Sorry če sem mal zgrešil temo :\

Gandalfar ::

mozillo si ze probal?

Shershen ::

jep, sem si dal mozillo gor in mislim da bo pri tem tudi ostalo8-)
.: zero and zero is nothing but zero :.

Matek ::

Kaj pa IncrediMail?
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

sash ::

pa še The BaT!:D

Han ::

Podoben Eudori je PocoMail, čeprav se da Eudoro veliko bolje prilagoditi za več uporabnikov in računov... Malo si poglej help in PDF dokumentacijo. Izvedba je sila preprosta in učinkovita.

Edino kar zamerim Eudori je slaba podpora šumnikom, za katero težim Qualcommu že leta, a gre po polžje. ;(

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Han ()

andrej ::

jaz sem tudi bil v taksni dilemi. Sprobal PocoMAil, Bat in se 10 ostalih. Problem je bil vedno, ker nisem mogo uvozit obstojecih mailov iz Outlooka. Pri vsakem je nekaj zaskripalo.

Potem pa se naresel resitev:
1. Outlook 10
2. Disablan HTML. Tako se HTML ne uporablja in vse maile dobil v plain textu. Sicer tistih ki so v HTML ne vidim barv, itd, ampak to to kar sem izkal. Ker ni nobene kode, ki bi se izvedla virusi tud ne morjo kaj naredit.:D

matter ::

Mozilla 1.0 mail se mi najbol dopade.
Hiter, enostaven, to kar sem iskal.

tha_man ::

Mailer v Mozilli me je res prijetno presenetil, ampak za primarni account ostajam pri Agentu (samo za primarni pa zato, ker zadeva ne podpira več accountov :\ ). Deluje pa točno tako kot jaz hočem in je popoln za 'debate' po mailu :D
(c) 1982 Sinclair Research Ltd

Ziga Dolhar ::

Prej sem uporabljal Outlook Express, od leta nazaj dalje pa sem na Outlooku 2002 in se iz njega ne spravim. Že zarad drugih delov Outlooka, ala koledar, tasks... :]

Pa seveda NAV pa PametVGlavi.

krho ::

Mail Warrior velik je ~700kB.

Loki ::

problem pri teh "ostalih" mail klientih je tudi, da ne podpirajo COM - beri ne da se sporocil uvozit iz njih, ce se na lepem odlocis, da je novi outlook/ navigator ... super duper cool in oh in sploh.>:D
torej pocomail/ the bat -- > Outlook is a big NO. (nej me en poprav, ce se motim).

CaqKa ::

jaz ne uporabljam drugega kot OE. za viruse.... sej pa imaš antivirus. kdor ga nima bo itak prej ko slej fasal virus!

[SpydeR] ::

Jst uporabljam izključno Mozilla Mail, ki mi je nekako najbolj všeč...

Jebiveter ::

Meni pa je trenutno zelo vsec MailWarrior! Ful majhen in preprost. Pa hiter in na pogled vsecen.
Mislim, da bom kjr pri tem ostal.
TheBat se mi zdi nekoliko nepregleden (vsaj na 800x600).
Certainty of death. Small chance of success. What are we waiting for?

tha_man ::

Mail Warrior je fajn, ampak jaz sem obupal nad njim ko se mi je že neštetokrat sesul. Ko bi bil bolj stabilen bi ga pa sigurno imel.
(c) 1982 Sinclair Research Ltd

Matek ::

Sprobajte incrediMail, meni je super!
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

JLP ::

Mozilla Mail
Search bar za hitro iskanje/filtriranje je zakon, lepo zgleda, itak uporabljam za browsat mozillo tko da lepo skp pašeta in se hitro odpre, ne teži mi pr exe in podobnih attachmentih, ne odpira se Windows Messanger brezveze, bl varn kot O(E), bolša podpora standardom, k se podownloada mail ti spodej desno pokaže en oknc...
Live long and prosper!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: JLP ()

matter ::

Sploh ni nujno da se podownloada. Men samo pove koliko je pošte,
pol pa dam naj podownloada. Ampak je sranje če maš 2 e-računa, ker
pokaže samo za enega, da si dobu. Upam da bojo novejše verzije kej zboljšal
zadevo.
Pa ko je ravno tema. A je kdo probu mozilla 1.1.alpha? Men
tega foruma noče naloadat. Na 1.0 je pa vredu.

Grem basket pa bom neloke metal

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: matter ()

JLP ::

Ja no ok, mal sm se zmotu :) Drgač pa glede alpha 1.1. Jest uporablam tazadne nightlije in še ni blo problemov da nebi pokazov foruma. Razn problemov zarad tega ker je kej slabo napisana stran (recmo pisanje odgovorov kle).
Live long and prosper!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: JLP ()

fx3zRejSz0cS ::

Kaj pa kaj dan danes uporabljate ? Katere mail cliente? Sam Uporabljam outlook 2016, nimam nekih pripomb.

opeter ::

Thunderbird ... že od vsega začetka.

Uporabljam pa sledeče dodatke:
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

jakan123 ::

Outlook 2016

Ales ::

Alpine. Drugi v vrsti je Claws Mail.

Zanimivo videti, kaj so bili predlogi 16 let nazaj.

fx3zRejSz0cS ::

Zanimivo da se še alpine zmeraj uporablja, verjetno je zadeva priročna ko ga osvojiš.. Zgleda zelo zakomplicirano

Trance4mer ::

em client

Gogo ::

Še en zadovoljen uporabnik Thunderbird še iz časov, ko je bil integriran skupaj z FF. Dolgoletna ljubezen. :)
Gigabyte Aorus B550 Elite|Ryzen 3 3100|GeForce GT 1030|
TG Delta RGB 16GB CL 16|ADATA XPG SX8200 PRO 512GB NVMe SSD M.2|
Chieftec Photon Series 650W RGB ATX| Antec PerformanceOne P7 Silent Black|

fx3zRejSz0cS ::

em client pa zgleda dobro :)

tha_man ::

Pred cca desetimi leti, ko sem za glavni e-mail account začel uporabljati gmail, sem opustil email cliente in šaltal na gmailov web vmesnik, ki sem ga nastavil, da vase vleče tudi emaile iz drugih accountov.

Zadnjega cca pol leta sicer doma uporabljam vgrajen OS X-ov mail client v High Sierri, ki je v bistvu kar kul, ampak ker je gmail z zadnjo posodobitvijo končno dobil funkcijo snooze, bom najverjetneje slej kot prej šel spet nazaj na njegov web vmesnik. Razen če Apple implementira snooze v njihov client, na kar pa ne računam preveč :)

Pa če malo nadgradimo temo iz 2002 - na telefonu tudi uporabljam kar vgrajen client v iOS, na Androidu pa sem imel svoj čas Inbox.
(c) 1982 Sinclair Research Ltd


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Poštni odjemalci (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Programska oprema
375266698 (11629) Matko
»

Nov članek na Slo-compu

Oddelek: Novice / Nova vsebina
342796 (2796) Ziga Dolhar
»

Rabim pomoč pri manjši raziskavi e-mail odjemalcev.

Oddelek: Omrežja in internet
91344 (1214) krho
»

Kater e-mail client? men roxa Incredimail

Oddelek: Programska oprema
81642 (1529) Gapi
»

program za branje in poslij. e-maila

Oddelek: Omrežja in internet
122401 (2244) tha_man

Več podobnih tem