» »

program za branje in poslij. e-maila

program za branje in poslij. e-maila

eiht ::

zanima me kateri program je po vasem mnenju najboljsi za branje in posiljanje elektronske poste....razmisljam, da bi outlook express zamenjal pa ne vem s katerim :D

DivX ::

outlook express

lordgreg ::

probaj zamenjat z eudoro

andrej ::

jaz sem tudo bil pred casom v tej dilemi... Pa sem sprobal celo vrsto drugih: AK-Mail, Eudora, PocoMail, TheBat!, etc... pa mi nobeden ni prevec odgovarjal. Saj ma vsaj kaksno lepo lastnost, ampak me se vedno pri vsakem kaj moti, tak da sem raje ostal pri Outlooku (ne OE)...

Spajky ::

Loki ::

andrej a ves ti za kaksen razlog, zakaj Outlook ne bi hotel posiljati poste.
Server je nastavljen pravilno: mail.siol.net.

Posto sprejema BP.
I left my wallet in El Segundo

andrej ::

a zahteva SMTP avtentikacijo?

McWolf ::

am server ni mail.siol.net ampak pop.siol.net, za pošiljanje pa smtp.siol.net!

JLP ::

Wrong McWolf, kr tukej poglej: SiOL Nastavitve
Mejbi pa sam server kej zajebava. Se pr SiOLu kr dostkat zna to zgodit.
Live long and prosper!

PaJo ::

Problem je lahko v tem da si ti preko drugega ISP-ja na intrnetu in vsak ISP pusti relayat le svojim uporabnikom ostle pa ignorira. Tak je tudi prav:D
Tako da ce si preko siola na netu mora delat normalno mail.siol.net za smtp server, ce pa si preko arnesa pa si nastavi mail.arnes.si pa tudi mora it. Upam da sem ti pomagal.
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

gkovac ::

tkole stari moj... če bi me vprašu recimo pol leta nazaj bi ti kot iz topa ustrelil CALYPSO... zdej pa nisem več tolk sigurn... prešaltal sem na Outlook XP in sem ZELO zadovoljen z njim.

res pa je, da sem prej 6 let uporabljal Calypsota, tko da ti svetujem da si najprej ogledaš njega, pol pa še Outlook...

lp,SuLc
lp,
____________________________________________
"Left to themselves, things tend to go from bad to worse."

|ViPeR| ::

Time is the best teacher; Unfortunately it kills all its students.

tha_man ::

Jaz uporabljam Agent, ki mi je osebno daleč najboljši program za e-mail & news. Problem je edino, ker podpira samo 1 account, ampak to je zame dovolj, ker aktivno uporabljam samo enega. Aja, pa ne podpira HTML maila, kar pa je zame feature, ne pomanjkljivost 8-)). Ostale accounte včasih poberem kar z Outlook Expressom, ki je itaq predinštaliran na Win2k.

Poglej si Mail Warrior, zakon freeware e-mailer, sm včasih rahlo nestabilen (občasno se zgodi kak access violation ali celo crash). Drugače pa zakon program, in čisto kratek povrhu.
(c) 1982 Sinclair Research Ltd


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Siol mail, T-2 internet

Oddelek: Omrežja in internet
4818076 (16424) barakus
»

Mail relay v okviru .dsl.siol.net

Oddelek: Omrežja in internet
114049 (3688) McBoby
»

Outlook Express problem

Oddelek: Programska oprema
163908 (3711) darkolord
»

Siol does it again (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
16316471 (16471) Bakunin
»

Outlook Express Error sending/receiving message - SiOL

Oddelek: Programska oprema
73570 (3509) alf__

Več podobnih tem