» »

eno mejhno uslugo prosm

eno mejhno uslugo prosm

Old-Death ::

a mi lahk ker nastima da se mi bo slo-tech u roza barvi nastimu k me ful zanima kaksen je dizajn?

darh ::

v osebnih nastavitvah imaš možnostz spremembe stila.. tam si nastaviš roza design in to je to..
Excuses are useless! Results are priceless!

Tomi ::

Greš pod svoj profil, nato na stil, in tam nastaviš Lila stil.
metrodusa.blogspot.com

Old-Death ::

sede, sm mislu da majo lahk sam negativci ta super privilegij

Zgodovina sprememb…

Old-Death ::

pa še neki me zanima čist tko informativno.
Nimam pripomb čez slo-tech, novice so kul vse na tekočem, razni daljši profesionalni opisi raznih stvari ok.
Zanima pa me zakaj je forum tok konzervativen, opažam da so na tujih isto profesionalnih forumih admini pa vsi uni k kao neki veljajo bl sproščeni in uporabljajo pac stavke v stilu "ja sm si pac visual studio 7 iz kazze sneu, sam ne nbenmu povedat ok", tuki pa cim clovek napise , ne vem recmo enga citiram k je mal nazaj prbou da sam se enkat omen kdo besedo download u stavku da bo zaklenu temo. In to se mi zdi vecinoma tezi un folk k nima nbenga statusa pol pa mal zamuri vsake tolk cajta da se dokaze da zdej ma pa on to moč da zaklene topic. Tko da vsem tem priporocam da daste kksn naziv, da bo pac folk vidu da se z njim ni za zajebavat in bo mal mn muriu. A forum je strog tolk zarad tega k bi mel tezave s policijo al kaj ce bi kdo reku v istem stavku kazzaa + download. To je pac zdej zadnji modni trend , ne vem zakaj tezite tolk zarad te kazze sej ni ilegalno kazzo uporablat, ilegalno je programe pol skrekat pa laufat.

Ziga Dolhar ::

OldDeath: Res je, taka pravila so pač zastavile naše Bwane.

Sam je pa tako.... "VS sem snel iz Kazaa", to zelo krši pravila. Če bi taisti osebek recimo napisal "Visual Studio je zelo v redu, mi lahko nekdo pomaga s tem in tem" ali pa "Ali uporabljate Kazaa", se posta ne bi brisalo.

To ti lahko potrdijo one teme o eDonkeyu -- nikjer ni nihče niti z besedico omenil Wareza :].

CaqKa ::

kaj lahko med pravila dodate da se nesme uporabljat tak neberljiva ljubljanščina kot je zgornja?

Old-Death ::

CaqKa!
Od kdaj se pa začetek stavka piše z malo začetnico, kdo ti je povedal da se beseda "nesme" piše skupaj, kje imaš vejico pred besedico "da" (ker, ki, ko, da, če vejica SKAČE). pa kje si izgubil tisi i pri besedi "uporabljat"?

Tomi ::

Old-Death: ja, pravilo, ki ga šopajo v osnovni šoli glede vejice, je sicer resda "ki, ko, ker, da, če", samo kasneje se to še "malo" nadgradi, in vejica je, poleg rodilnika, verjetno najslabše uporabljan del slovnice. Lep primer tega, kje vse stoji vejica, je prejšnji stavek.
Sicer pa če ne motim, je celo v pravilih napisano, da je uporaba berljive, ne pa nujno knjižne, slovenščine zaželena.
metrodusa.blogspot.com

madmitch ::

Tomi, povdarek je na BERLJIVE, se strinjam. Res pa je, da se tukaj velikokrat uporablja zelo neberljiv jezik. Res je tudi, da narečja bogatijo jezik.
Zaželjeno bi pa verjetno bilo, da bi marsikdo dvakrat premislil preden bi napisal karkoli na forumu. Predvsem bi bilo zaželjeno pisanje v vsem razumljivem jeziku.
Nobody is perfect, my name is Nob Ody

alesrosina ::

kaj se niste slisal pregovora, ki velja povsod po svetu?
pravila so zato, da se kršijo.
think about it, before you delete it. :D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Raba predloga s/z (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
11113707 (11283) jype
»

Spletni test znanja slovenščine (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
17231377 (27611) T-h-o-r
»

Knjižna slovenščina (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
11512112 (10520) koyotee
»

Sadjarski nasveti in fascinante tržnice prepovedanega sadeža

Oddelek: Novice / Zasebnost
413863 (2710) Stepni Volk
»

download mp3

Oddelek: Zvok in slika
253465 (3076) macplus

Več podobnih tem