» »

Windows Mobile in email

Windows Mobile in email

Bence ::

Imam problem, da telefon noče pridobiti emailov, ali jih poslati.
Vse potrebne nastavitve so pravilne, tudi nastavitve telefona glede prenosa podatkov. Ko hočem da naloži nove emaile se tudi poveže na internet. Ampak rezultat je le da se ne more povezati na strežnik, ki sem ga zagotovo vnesel pravilno...

Karen ::

Tvoje vprašanje je podobno kot "avto mi ne vžge". Lahko začnemo od tega ali si dal kontakt s ključem dalje. Kateri telefon, kateri klient, kateri mail?

Bence ::

HP Ipaq 614c
Z email klientom ki spada v windows mobile
Dvomim da je problem v telefonu, pomoje je v operacijskem sistemu
Noben email ne dela, nisem se zmotil pri vseh večkrat ko sem nastavitve delal znova in znova...

krneki0001 ::

Kakšno imaš povezavo do interneta? Mobitel mini ali mobitel maxi?

Probaj prvo s kablom povezanim na računalnik in s tem dostop do neta, če mail dela, potem pa še brez kabelske povezave, direktno preko mobitela.

Kateri rom imaš? Jaz imam WM6.1 pa vse deluje brez problemov, GPS se hitreje vključi, baterija se počasneje prazni in še par zadev je občutno hitrejših kot v WM6.0.

Bence ::

Imam 6.1
Ne deluje mi email ne na wlan in ne na grps....
Drugače internet dela kot mora, tudi mms...
sem preštrckal vse pa ne najdem problema glede emaila...
Sem naredil tudi hardware reset, prav tako software. Enako.
In nimam nobenega antivirusnega programa ki bi kakorkolo onemogočil kakšne povezave...

krneki0001 ::

Meni preko kabla, wi-fi-ja in bt-a deluje celo gmail brez problemov, preko mobitela pa ne uporabljam, ker imam paket povezani, ki nima vključenega zastonj interneta (je treba plačevat).

Imam pa rom 21042 beta revision 0.3. Sprobal sem pa tudi že WM6.5, samo je malo prehitro žrlo baterijo, delal je pa odlično. Bo treba power leak poštimat, potem pa bo zadeva delala na mojem dlančniku.

vse rome pa dobiš tukaj.
http://forum.xda-developers.com/showthr...

Preberi prvo in si poglej kaj je spremenjeno in dodano.

Bence ::

Nikoli še nisem delal tega z romi...Če že to delam bi najraje probal WM 6.5. Še vedno lahko komot grem nazaj na prejšnje verzije na enak način?

Tako da bi vprašal samo za začetek to: katero datoteko rabim od vseh teh downloadov ki so na tej strani, nikjer ne vidim napisano WM6.5 download ali kaj podobnega, samo WWE...to je to?

krneki0001 ::

Ja na enak način greš nazaj. PAZI!!! kartica mora biti 2gb največ in mora biti formatirana v fat16, sicer zadeva ne deluje.
1.)skopiraš datoteko flash.dio na kartico
2.)daš kartico v dlančnik
3.)pritisneš MUTE in RECORD ter ju držiš in pritisneš tipko za vžgat dlančnik
4.)na ekranu se izpuše "sdloader" in to je vse - počakaš da se naloži in resetira, ter izpiše "clean boot" ter začneš delat z dlančnikom.


Najbolj stabilna je verzija 23001 v13.2 WWE, dl-jaš jo pa tukaj
http://download558.mediafire.com/svvfzm...

Sam sem probal tudi zadnjo verzijo stabilne bete, ki je v18 in zadeva tudi s tisto deluje brez problemov. Verziji 19 in 20 sta bolj v testne namene. Bo pa tip sigurno še kaj naredil na to temo.

Če pa ti kaj zveš za kake druge rome bi pa tut prosil, če kje napišeš kake ugotovitve in kje se kaj dobi, ker je več teh ki delajo roe in od enih so prov zanimivi in stabilno delajo.

Lahko pa kako temo novo odpremo na temo dlančnika ipaq 614c in tam notri vse ugotovitve vpisujemo.

Zgodovina sprememb…

Bence ::

Prav, bom jaz malo pogledal po internetu preden to naredim, pa verjetno kje zasledim še kaj.

Karen ::

Ziher so nastavitve klienta. Jaz sem imel HP6815, pa HTC Tytn2, pa je povsod delalo, samo prave nastavitve je treba dati notri. Malo pogooglaj. Če bo delalo preko kabla potem samo še profil nastaviš za GPRS, pa bi moralo tudi tam. Ker nimaš pravih nastavitev potem ti verjetno tudi upgrade ne bo pomagal - tudi tam boš namreč vtipkal napačne nastavitve.

Bence ::

Nastavitve so pravilne, saj drugače mi tudi tu nebi delalo.
Pa nastavitve za gprs so prav ker mi mms prenaša, pa tudi na internet gre.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Samsung Omnia problemčki in nasveti?!? (strani: 1 2 3 422 23 24 25 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
1227122006 (30832) Kunte
»

Android 2.1 za Droid, Hero, hekanje Droida

Oddelek: Novice / Android
196314 (5451) poweroff
»

Hp Ipaq 614c, prenosnik in internet

Oddelek: Pomoč in nasveti
401839 (1468) Bence
»

Windows Mobile 6.5 predstavljen in testiran (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Windows Mobile
508321 (6878) Lonsarg
»

Windows mobile telefoni! (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
877436 (6144) krneki0001

Več podobnih tem