» »

Guild Wars 2

Guild Wars 2

««
35 / 43
»»

Guzzy ::

Ne, dodali bojo nek Living story dungeon. Mogoče ga bojo skos spreminjali :)

stražar ::

:|ne bi bilo slabo, da bi se dungeon skoz spreminjal, samo se mi zdi da hočejo več poudarka na skupnem bojevanju v dungeonih naredit kjer je vsako dejanje posameznika pomembno ali bo uspešno končan sicer je nekaj takega že v dungeonih a hočejo še izboljšati sistem, kar je prav. malce me zmoti edino omejitev skupine za dungeonena 5 folka, kaj pa če bi dodali vsaj enega poskusno z random ekipami izognili bi se neprestanemu iskanju skupine in tekstov lfg kar je že precej old school, sicer igra že omogoča iskanje posameznikov brez "lfg" a vseeno morda bi bilo zabavno videti v praksi random dungeon:)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: stražar ()

Tr0n ::

Na LFG toolih delajo. Tacas je zelo koristna stran http://gw2lfg.com/.

Tr0n ::



detroit ::

Fantje mene pa zanima kolk ste stari igralci GW2? Ni kako pod*kavanje, samo informativno me zanima koliko časa imate na voljo pri določeni starostni skupini:)

Podatek o meni kot dokaz da se ne zezam:) => 20min na dan trenutno, drugače sem pred kakimi 5leti imel in izrabil v povprečju 3h na dan aktivnega knofodrka.
Skero

Tr0n ::

Prevec, da bi javno napisal. :)

detroit ::

ah dej ne ga srat prestar si edin takrat ko več ne moreš;)
Jst recimo bi se spet vrnu v čas ko sm imel 10h na dan samo za ultimo online:D
Skero

IvoJan ::

pri 20ih komaj najdem čas za igre, mogoče kako uro na teden, firma in šola mi ne pustita veliko časa, ostalo moram pa itak punci posvetit :D ampak paše kdaj si vzet cajt za igre :)
|TUF X670E plus WIFI|7900X3D|arctic LF2 360mm|
|32gb 6000 CL32 ddr5|Manli RTX4090 Gallardo|P5+ 2TB nvme|
|P3+ 2TB nvme|Corsair HX1000i|Meshify 2|

bdoxx ::

evo ga, po razočarnju po prvem tednu izida igre sem ji včeraj dal še eno možnost. špil niti ni tako slab, kot sem mislil ob izidu. Verjetno so bila kriva velika oz. prevelika pričakovanja glede same igre, ki sem jo nestrpno pričakoval od najave da bo izšel GW2. Našel sem se tudi v klasi, ki mi ugaja in zdaj zopet uživam ob igranju GW-ja tokrat 2-ke :)

stražar ::

GW igram že 8 let, trenutno kakšno urco najdem zvečer za daily še to ne vsak dan., bili pa so dnevi "jq " ja tudi več ur(factions guildi in boji za mesta)--

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: stražar ()

yoco ::

Kdaj se danes začne zadnji event za Flame & Frost?

Tr0n ::

Danes ob 21. uri. V bistvu ni event, ampak samo zakljucek s par teksta verjetno. :)

stražar ::

ne bo nek velik event ampak le zaključek, in uvod v nov del:)

yoco ::

Tenx! :D

Guzzy ::

Kak je blo?

Truga ::

En ogn je bil. To je blo to :P

Tr0n ::

Raje pridite guild misije delat v Eternal Myth (Gandara). Mamo ze vse odklenjeno. 8-)

http://guildwars2.si/2013/05/urnik-eter...

bdoxx ::

se splača v zgodnjih levelih craftat? oz. do kere stopnje?

Tr0n ::

Sicer craftas robo, ki jo rabis za tisti level ali par naslednjih, ampak je ceneje pocakat do levela 80, do takrat uporabljat kar ti pac dropa, in potem kupis cel exotic set na trading postu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tr0n ()

HighBane ::

bdoxx je izjavil:

se splača v zgodnjih levelih craftat? oz. do kere stopnje?


Splača se ti za exp-je, ki jih dobiš. Če spraviš 1 poklic do 400 to pomeni 10 levelov, kar ni malo. Stvari, ki jih lahko narediš, dobiš večinoma bolj poceni na TP-ju, razen stvari v 350-400 zoni, ki jih ponavadi bolj poceni narediš. Samo, da bi služil s prodajo le teh, pa bolj težko. So seveda izjeme.

bdoxx ::

sem crafto pa sem prišel do nekje do 100 oz malo več. (lih zaradi exp, ker sem še fejst nizki lvl) samo grind je tak fejst dolgočasen pri gw2 (premalo akcije, vsaj zdaj pri nizkih levelih)...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bdoxx ()

stražar ::

mah te guild misije me pa ne zanimajo:)in mimgrede ze anet je na razvojni fazi ponovila veckrat da se bodo skusali izogibati grindu v igri:), zame sploh ni grinda v gw, ce primerjam npr zlo opevani WoW ali pa LOTR.Pri nižjih lvlih mi je zelo zabavno, ker gre dokaj hitro navzgor in imas lep cas da preizkusiš skile in pocasi razvijas zgodbo po svoje, kar se da.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: stražar ()

Tr0n ::

Guild misije so ravno najboljsi kontent v igri trenutno. :)

Patch notes!

https://forum-en.guildwars2.com/forum/i...

stražar ::

meni ne, trenutn mi je najboljši update tale zadnji:)

Tr0n ::

Igra se je pocenila za €10, permanentno.

https://buy.guildwars2.com/en/

Guzzy ::



Razlike med GW2 releasom in zdaj.

Truga ::

Eventi za daily bonus cheste. Podatki so live iz APIja.

http://dragons.udba.org/

Tr0n ::

Truga ::

Ni lepsi, ker ni moj. Also, moj ma zvocni alarm ko se zacne event. Timerji bojo pa tud hmal delujoci. :P

stražar ::

daily naredis hitro brez pomoči:), zmaje pa ze dobis saj je dovolj folka ki pove:)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: stražar ()

Truga ::

Vsak ta boss kle da en extra daily chest ki da vsaj rumen item, s precej visjo moznostjo za exotic/precursor.

hunter01 ::

Včeraj sem ponovno igral kakšno urco prvič po Januarju in vidim, da je bilo kr nekaj sprememb?
A se komu da, v par besedah malo napisat predvsem o guild misijah. Se to dela v GWSI? Nekje sem zasledil tisto zvezdico za misijo in je pisalo, da more guild officer začeti to misijo. Se te misije random pojavljajo al kako?
Je bil dodan kak nov fractal?
Kaj se dogaja v Southsun cove?

Do WvW pa sploh nisem uspel priti včeraj, da bi še tam pogledal če je kaj novega :)

Sem bil pa malo razočaran, da ni bilo nobenega novega Jumping puzzla dodanega v 5ih mesecih.

Truga ::

V Southsun je bil dodan JP. Sam mi ni prevec vsec. Obsidian Sanctum je se vedno najboljsi. :P

hunter01 ::

V southsun misliš tisti k skačeš po gejzirjih? Al je še kak bil kasneje dodan poleg začetnih dveh.

Namreč včeraj sem pogledal pod achievements, če je kak, ki ga še nisem naredil in ni bilo nič novega.

Truga ::

Un k skaces po gejzirjih, ja. Jaz ubistvu nisem bil prov velik v southsunu. Dans moram se crabtacular narest... :<

Rokm ::

Jumping v Southsun Cove so bili dodani v prvi implementaciji The Lost Shores, torej v sredini novembra. Tako da v bistvu ima hunter01 prav. V zadnjih petih mesecih niso dodali nobenega novega jumping puzzla.

Truga ::

Aja, no jaz takrat nisem tega igral tko da nisem vedu, sorry.

Ja, jaz tud upam da bojo kmalu dodal kej novga.

hunter01 ::

Katere 4 točke monthly achievementa se pa da najlažje naredit v čim krajšem času?

Fractals, Veterans, Daily (recimo 4 dni), ?? Mogoče world Invaders? Je še vedno 50 samo?

Truga ::

World invaders mas u pol urce, 100 veterans isto, oboje v wvw (vsi npcji so veterani tam...). Eventi se tud kr sami od sebe delajo, sploh ce laufas za zergom, ali pa zavzemas kampe in pobijas dolyake.

Completionist traja 4 dni, ker pac rabis 4 dailyje.

12 jumping puzzlov je lahko zelo hitro. 500 salvagov je lahko tudi zelo hitro (kupis 500 najcenejsega salvagable itema na trading postu, ponavadi en kosta par copperja, tko da si za 20 silverja dober).

Tr0n ::

Overlay za event timerje.

http://v2.gw2stuff.com/overlay

stražar ::

kaj novega v gw2:)

Tr0n ::

Tr0n ::





yoco ::

A bo kaj kmalu konec s temi Living World "dodatki"? Sem jih že malo sit! :P

Tr0n ::

Zdaj so sele prav zalaufali zadevo s stirimi skupinami, ki bodo delale samo to. :) Seveda so tudi skupine, ki bodo delale na vecjih funkcionalnostih in contentu. Blog post o tem bo jutri.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tr0n ()

yoco ::

A mejbi obstaja kaksna stran kjer lahko vidim kje "najdem" achivimente za Explorer?

Truga ::

Na wikiju so naceloma zraven vsake areje oznaceni vsi "zoni". Drugace pa, primerjaj svojo mapo z uno z wiki, tam kjer ne vidis texta za zone, tam ti se manjka.

Ce pa govoris o mini-dungeonih in jumping puzzlih, tud to je vse na gw2w

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Truga ()

yoco ::

Tenx, bom mal pogledal na wiki!

Tr0n ::

Ce ima kdo dober sPvP team; odprte so prijave za $10.000 Guild Wars 2 Invitational and Regional Qualifying Tournament.

https://www.guildwars2.com/en/news/guil...

stražar ::

bah SPVP me ne zanima.
««
35 / 43
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri MMO?

Oddelek: Igre
254612 (3209) sash69
»

Tera Online (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
6713758 (7068) r3tro
»

MMORPG

Oddelek: Igre
151664 (1378) BorutK-73
»

Guild Wars (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Igre
46634151 (13180) stražar

Guild Wars 2

Oddelek: Igre
313093 (1833) Tilen

Več podobnih tem