» »

Guild Wars 2

Guild Wars 2

««
36 / 43
»»

Tr0n ::

stražar ::



destinis edge v Jade sea-a to pomeni povratek Canthe ?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: stražar ()

Truga ::

Lahko samo upamo.

Tr0n ::

Free trial za tiste, ki se niste probali.

https://register.guildwars2.com/trial

stražar ::

a sploh kdo še ni probal kdor tu piše:)

Tr0n ::

Vse najboljse Guild Wars 2. :)

https://www.guildwars2.com/en/news/guil...

Zmajc ::

Po letu dni sem se podlovil od SWTOR in kupil GW2, zaenkrat mi zadeva kar paše. Še kdo tu igra ali ste vsi že siti igre ;) ?

yoco ::

Še vedno igramo! :D

IvoJan ::

Igram ampak bolj obcasno :D
|TUF X670E plus WIFI|7900X3D|arctic LF2 360mm|
|32gb 6000 CL32 ddr5|Manli RTX4090 Gallardo|P5+ 2TB nvme|
|P3+ 2TB nvme|Corsair HX1000i|Meshify 2|

Zmajc ::

V upanju da nebom izpadel kot totalen n00b imam eno vprašanje.

Kako je stvar z Mystic forge in vse temi raznimi recepti za exotice ipd. Kakšna je sploh šansa da dobiš ven exotic (recimo Volcanus GS) če daš not vse potrebne matse.?

tenchu ::

Živjo,

jaz se zanimam za nakup GW2, ampak se precej zmeden, saj je na internetu veliko deljenih mnenj o tej igri, nekaterim je slaba, nekateri so se je naveličali, nekaterim je pa všeč. Zakaj je tako? Meni je pomembno, da ima čim boljši PvP in čim manj dolgočasnega grindanja. Ponavadi ko igram MMORPGje še preden dosežem lvl za PvPjanje začnem PvPjat.

Pa še to, te accje in CDje, ki jih prodajajo na bolhi... so to samo accji ali pride zravn serijska? Torej, moram kupiti original igro posebej ali ne?

http://www.bolha.com/iskanje?q=guild+wa...

HighBane ::

Orginal igro si lahko zdownloadaš s gw2 strani, če greš do prodajalca računa, ti lahko da še dvd zraven, da ne boš preveč čakal, da se ti prenese. Serijska je dejansko tisto za kar daš denar. Če hočeš rabljeno pa moraš pač kupit od nekoga že narejen račun. Torej če boš kupil account, ne rabiš še igre kupit. Preprosto se prijaviš prek glavne strani in potegneš dol "client".
Arena PvP (recimo 5 na 5) je ločen od PvE-ja in tam imaš takoj dostop do vsega (najvišji level, najboljši predmeti), edino "skine" pridobiš kasneje. V WvWvW imaš lik iz PvE-ja, povišan na lvl 80.
Mnenje? enka mi je bila zelo všeč, dvojka me je razočarala s svojo sterilnostjo. Nekaterim pa je blazno všeč

Setsuno ::

Mnenje? enka mi je bila zelo všeč, dvojka me je razočarala s svojo sterilnostjo. Nekaterim pa je blazno všeč

+1 točno tako

Tr0n ::

Danes je akcija za 24€ (40% off). Navali narod! :)

https://buy.guildwars2.com/

tenchu ::

Aha. Torej če kupim že ustvarjen acc, lahko igram tudi na drugih serverjih, WvWvW itd.? Se v čemerkoli razlikuje ali samo to da že imam charaterja od prejšnjega lastnika?

Kaj pomeni ta sterilnost?

tenchu ::

Pa še to, veliko bolj mi je pomemben PvP in combat system kot karkoli drugega.

HighBane ::

tenchu je izjavil:

Aha. Torej če kupim že ustvarjen acc, lahko igram tudi na drugih serverjih, WvWvW itd.? Se v čemerkoli razlikuje ali samo to da že imam charaterja od prejšnjega lastnika?

Kaj pomeni ta sterilnost?


Server lahko trajno menjaš za plačilo, 500 gemov (ingame valuta v katero pretvoriš EUR ali zlato v igri), lahko pa si gost v drugem svetu /serverju 2-krat na dan. Sem se spomnil še nekaj glede rabljenega računa:
Prodaja računa je proti pravilom igre in te lahko "banajo".
Če dostopaš s novega IP-ja, moraš to podtrdit prek linka v emailu.
Email pa moraš spremenit prek "supporta", pa ne jim rečt, da si kupil ta account :P
Ime računa ne moreš spremenit (prikazano ime na forumu in nadime vseh likov, recimo imaš lik imenovan "Jerry" in če bo šel kakšen igralec na ikono tvojega lika, se mu bo prikazalo ime računa, recimo "armageddon.1829") Ime lika lahko spremeniš za 800 gemov.

Poglej par youtube filmčkov za občutek igre. Na začetku kar vleče h igranju. Samo vidiš, da je igra tako narejena s veliko "zidovi", malo imaš exploitov, recimo če streljaš pošast s skale, na katero ne more priti. Se bo obrnila, šla stran in obnovila zdravje, enako če jo potegneš predaleč od spawna. Za doseg lvl 80, rabiš kakšen teden ali dva, kakorkoli ni pol leta grinda. PvP ne igram.
V WvW je več možnosti za zmago in veliko bolj zanimiv od PvE. Za zasest grad recimo, ponavadi zrušiš vrata in se neprestano spopadaš s branilci na poti do control zone. Lahko pa na tiho zrušiš zid in zasedeš grad, preden kdorkoli ve, da si tam. V dobrem guildu je sigurno zabavno. WvW je kar dober del igre.

Yahtzee dobro pove, kaj si mislim:
http://www.escapistmagazine.com/videos/...
Škoda, da si zgrešil zastonj preizkušnjo v začetku oktobra.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: HighBane ()

tenchu ::

Ok, recimo da kupim igro, imate kakšen slovenski guild? Pa na katerem serverju je? A je kakšna razlika med serverji? Te geme je mogoče dobiti samo za plačilo v €?

Hvala za vso pomoč

Tr0n ::

Zmajc ::

tenchu je izjavil:

Ok, recimo da kupim igro, imate kakšen slovenski guild? Pa na katerem serverju je? A je kakšna razlika med serverji? Te geme je mogoče dobiti samo za plačilo v €?

Hvala za vso pomoč


Geme lahko kupiš tudi z in game goldom.

Tr0n ::

? Tisto je samo digital deluxe upgrade. :) Tezko v igri kupis igro, ki je nimas.

Zmajc ::

Tr0n je izjavil:

? Tisto je samo digital deluxe upgrade. :) Tezko v igri kupis igro, ki je nimas.


Verjetno misli kristale za shop :P

Tr0n ::

Ah, narobe prebral. Geme (gejme). :)

tenchu ::

Aha, torej če hočem igrati z vami moram ali zbrisat vse characterje (če kupim star acc) ali pa dokupit geme. Sej ste še aktivni v guildu?

Tr0n ::

Zakaj bi moral zbrisat characterje? Pac pridruzis se guildu na kateremkoli serverju si, ce hoces WvW igrat z nami, pa se transferiras na Gandaro. To je to. :)

tenchu ::

Jst igram MMOje 90% zaradi PvPja, tako da ja, WvW je pomemben... bom videl al se mi bolj splača zbrisat in začet znova zastonj ali plačat za 1000 gemu za transfer. Najbrž če začnem z lvl80 charom mi ne bo nč jasno in bom dosti zamudil...

Zmajc ::

Raje potem kupi novo igro ...

Truga ::

Ne vem, zakaj sploh kupujete stare accounte. To je res iskanje problemov. Prodaja accountov ni niti dovoljena, niti podprta, in ce se unmu ki ti je account prodal sprdne, lahko rece da si mu ga ukradel, in mu spremenijo geslo in email nazaj, in je konc zabave.

Setsuno ::

Truga je izjavil:

Ne vem, zakaj sploh kupujete stare accounte. To je res iskanje problemov. Prodaja accountov ni niti dovoljena, niti podprta, in ce se unmu ki ti je account prodal sprdne, lahko rece da si mu ga ukradel, in mu spremenijo geslo in email nazaj, in je konc zabave.


+1

rabš maks 1 tedn rednega igranja da pridš do lvl 80. če hočš pa pvp igrat constructed pvp maš pa tud pvp character creation in se spawnaš na pvp islandu z uso najbolšo opremo in lvl 80

tenchu ::

Ok, kupil sem cd key (samo 16€) in že pobiram igro. Ko bom v igri bom poslal Tron.2189 sporočilo. Hvala še enkrat za nasvete :)

Tr0n ::

Nisem nic dobil.

tenchu ::

Čakal sem da bo kdo online, zdaj sem ti poslal ingame mail.

Leprechaun ::

Truga je izjavil:

Ne vem, zakaj sploh kupujete stare accounte. To je res iskanje problemov. Prodaja accountov ni niti dovoljena, niti podprta, in ce se unmu ki ti je account prodal sprdne, lahko rece da si mu ga ukradel, in mu spremenijo geslo in email nazaj, in je konc zabave.



Jaz sem pred dobrimi 8 meseci prodal account za 60EUR, s tem, da sem na njem imel preko 1500g (nikoli nisem igral tistega Flame Legion dungeon-a), 5 full exotic charov, + legendary sword ter shield (ne vem več kako se imenujeta) - saj mogoče trenutnega lastnika še kaj vidite - Gotof Je :).
Sem pa igral na Piken Square, bil tudi med tistimi, ki ste jih vrgli iz guilda.

Tako, da včasih se da dobiti "dokaj ugodno" tudi kak dober acc - prihraniš kakšnih par mesecev grinda ;).

Sicer imajo pa sedaj ponovno akcijo in se da GW2 kupiti za 24EUR -https://buy.guildwars2.com/en/
*************************************************************

Zgodovina sprememb…

IvoJan ::

Leprechaun je izjavil:

Truga je izjavil:

Ne vem, zakaj sploh kupujete stare accounte. To je res iskanje problemov. Prodaja accountov ni niti dovoljena, niti podprta, in ce se unmu ki ti je account prodal sprdne, lahko rece da si mu ga ukradel, in mu spremenijo geslo in email nazaj, in je konc zabave.



Jaz sem pred dobrimi 8 meseci prodal account za 60EUR, s tem, da sem na njem imel preko 1500g (nikoli nisem igral tistega Flame Legion dungeon-a), 5 full exotic charov, + legendary sword ter shield (ne vem več kako se imenujeta) - saj mogoče trenutnega lastnika še kaj vidite - Gotof Je :).
Sem pa igral na Piken Square, bil tudi med tistimi, ki ste jih vrgli iz guilda.

Tako, da včasih se da dobiti "dokaj ugodno" tudi kak dober acc - prihraniš kakšnih par mesecev grinda ;).

Sicer imajo pa sedaj ponovno akcijo in se da GW2 kupiti za 24EUR -https://buy.guildwars2.com/en/


v 8ih mesecih si nagrindal 5 full exotic characterjev, 1500g in 2 legendaryja? you have no life whatsoever.
|TUF X670E plus WIFI|7900X3D|arctic LF2 360mm|
|32gb 6000 CL32 ddr5|Manli RTX4090 Gallardo|P5+ 2TB nvme|
|P3+ 2TB nvme|Corsair HX1000i|Meshify 2|

Truga ::

Mogoce je pa gamer?

Tr0n ::

24 EUR za tale spil je kraja. Go get it! :)

Leprechaun ::

IvoJan je izjavil:

Leprechaun je izjavil:

Truga je izjavil:

Ne vem, zakaj sploh kupujete stare accounte. To je res iskanje problemov. Prodaja accountov ni niti dovoljena, niti podprta, in ce se unmu ki ti je account prodal sprdne, lahko rece da si mu ga ukradel, in mu spremenijo geslo in email nazaj, in je konc zabave.



Jaz sem pred dobrimi 8 meseci prodal account za 60EUR, s tem, da sem na njem imel preko 1500g (nikoli nisem igral tistega Flame Legion dungeon-a), 5 full exotic charov, + legendary sword ter shield (ne vem več kako se imenujeta) - saj mogoče trenutnega lastnika še kaj vidite - Gotof Je :).
Sem pa igral na Piken Square, bil tudi med tistimi, ki ste jih vrgli iz guilda.

Tako, da včasih se da dobiti "dokaj ugodno" tudi kak dober acc - prihraniš kakšnih par mesecev grinda ;).

Sicer imajo pa sedaj ponovno akcijo in se da GW2 kupiti za 24EUR -https://buy.guildwars2.com/en/


v 8ih mesecih si nagrindal 5 full exotic characterjev, 1500g in 2 legendaryja? you have no life whatsoever.


Heh, tako hudo pa spet ni bilo (sam se imam za "casual igralca" - v povprečju igram igre manj kot 5h na teden, preprosto ni več časa), pač ob pravem času sem naredil nekaj potez, za katere se je pozneje izkazalo, da so bili dobre :) (ko so bili gemsi še smešno poceni sem ves gold, ki sem ga dobil z izdelavo obeskov iz receptov, sproti vlagal v njega), pa še precej sreče sem imel (dokaj zgodaj sem dobil 3 recepte - v dungeonih). Pa nekaj precursorjev :) (med njimi Shield in Sword - 1. pri Karka eventu in drugega v WvW, enega sem dobil v dungeonih, kakšna 2-3 v MF). Tako, da sem bil kar zadovoljen. Sva pa račun imela skupaj z bratom.
Sem pa imel neprestano težave z lag-om (skorajda vedno), zato sem ga konec koncev tudi prodal.
*************************************************************

Zmajc ::

Po novem patchu je v fractalih nastala prava gužva. :)

IvoJan ::

Leprechaun je izjavil:

IvoJan je izjavil:

Leprechaun je izjavil:

Truga je izjavil:

Ne vem, zakaj sploh kupujete stare accounte. To je res iskanje problemov. Prodaja accountov ni niti dovoljena, niti podprta, in ce se unmu ki ti je account prodal sprdne, lahko rece da si mu ga ukradel, in mu spremenijo geslo in email nazaj, in je konc zabave.



Jaz sem pred dobrimi 8 meseci prodal account za 60EUR, s tem, da sem na njem imel preko 1500g (nikoli nisem igral tistega Flame Legion dungeon-a), 5 full exotic charov, + legendary sword ter shield (ne vem več kako se imenujeta) - saj mogoče trenutnega lastnika še kaj vidite - Gotof Je :).
Sem pa igral na Piken Square, bil tudi med tistimi, ki ste jih vrgli iz guilda.

Tako, da včasih se da dobiti "dokaj ugodno" tudi kak dober acc - prihraniš kakšnih par mesecev grinda ;).

Sicer imajo pa sedaj ponovno akcijo in se da GW2 kupiti za 24EUR -https://buy.guildwars2.com/en/


v 8ih mesecih si nagrindal 5 full exotic characterjev, 1500g in 2 legendaryja? you have no life whatsoever.


Heh, tako hudo pa spet ni bilo (sam se imam za "casual igralca" - v povprečju igram igre manj kot 5h na teden, preprosto ni več časa), pač ob pravem času sem naredil nekaj potez, za katere se je pozneje izkazalo, da so bili dobre :) (ko so bili gemsi še smešno poceni sem ves gold, ki sem ga dobil z izdelavo obeskov iz receptov, sproti vlagal v njega), pa še precej sreče sem imel (dokaj zgodaj sem dobil 3 recepte - v dungeonih). Pa nekaj precursorjev :) (med njimi Shield in Sword - 1. pri Karka eventu in drugega v WvW, enega sem dobil v dungeonih, kakšna 2-3 v MF). Tako, da sem bil kar zadovoljen. Sva pa račun imela skupaj z bratom.
Sem pa imel neprestano težave z lag-om (skorajda vedno), zato sem ga konec koncev tudi prodal.


To je pa druga pesem :)
|TUF X670E plus WIFI|7900X3D|arctic LF2 360mm|
|32gb 6000 CL32 ddr5|Manli RTX4090 Gallardo|P5+ 2TB nvme|
|P3+ 2TB nvme|Corsair HX1000i|Meshify 2|

stražar ::

ah ne če hočeš menjat server moraš zbrisat vse like in nato zastonj prestopiš najcenejše-drugo rabiš geme, pa gold:)


če pa paše grindad folku da hitro dobi vse v igri pa njegov problem:) jz ne igram da bom grindal 24 ur in prodal racun dalje to so sami problemi potem za tistega ki kupi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: stražar ()

stražar ::

pa še to ne hodit v tisti guild, ker kikajo veliko folka vn brez razloga, raje se pridruži takšnemu, kjer so liderji pošteni do članov.:)

Tr0n ::

Prva sezona Living Story se pocasi bliza koncu. :)

Guzzy ::

Upam, da bo zadnja ali pa da bodo vsaj pavzo nardili in se focusirali na nov campaign. :)

Tr0n ::

Bi bil ze cas za malce vecji content update ja (mape, personal story, dungeoni).

Truga ::

Mislim da se nekaj cajta ne bo proper expansiona, ker ncsoft precej dolgo ni hotel spustit dnarja ki ga je gw2 zasluzil. Zalozniki pac.

Lahko pa da se motim, in bojo presenetili.

Zmajc ::

Po koncu prve sezone bo pavza z večjim feature updateom. Takrat bodo med drugim tudi sprememba Critical Damage v Ferocity, sigil/rune spremembe in class balancing.

Proper expansion po moje ne bo do konca druge sezone LS.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Zmajc ()

Pezdicek ::

Truga je izjavil:

Mislim da se nekaj cajta ne bo proper expansiona, ker ncsoft precej dolgo ni hotel spustit dnarja ki ga je gw2 zasluzil. Zalozniki pac.

Lahko pa da se motim, in bojo presenetili.


Tole je kar slabo slišat. Veliko folka je že quitalo špil. expansioni držijo špil gor.

Tr0n ::

No ja, Gandara je nabito polna, tudi Eternal Myth je se precej aktiven. Tako da ne vem, o katerem folku govoris. :)

Pezdicek ::

https://forum-en.guildwars2.com/forum/g...

Malce preletiš gw2 forum. Pa osebno ne igram več. tudi veliko kolegov in sošolcev je na "pavzi"

Tr0n ::

No, ce ne igras, pa bom tvoje komentarje kar ignoriral. :)
««
36 / 43
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri MMO?

Oddelek: Igre
254625 (3222) sash69
»

Tera Online (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
6713779 (7089) r3tro
»

MMORPG

Oddelek: Igre
151668 (1382) BorutK-73
»

Guild Wars (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Igre
46634177 (13206) stražar

Guild Wars 2

Oddelek: Igre
313096 (1836) Tilen

Več podobnih tem