» »

Guild Wars 2

Guild Wars 2

««
25 / 43
»»

stražar ::

ah wvw me malce preseneča, pričakoval sem več bojev med samimi rasami,katere bodo igrali igralci in se med seboj borili za ozemlja(svetove)-kot sem bral sprva sem pričakoval ravno takšen način zavzema svetov, npr. charr rasa bi držala nek svet, če jih premaga asura bi držali ta svet asure itd.... to manjka.Tak način bi imel še vpliv na guilde ki bi lahko bili na rase vezani.Kot npr. v Aion ko je več akcije med Eloy in Asmodi in na mapci prikazuje katera rasa prevladuje. To je dobra poteza :),ki manjka v GW2.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: stražar ()

Meizu ::

No sej nekaj takšnega sm jest pričakoval, da bo v kontekstu s pvejem. Sam da jst sm sprva razumel tako, da bo GW2 ponujal opcijo, da boš lahko dejansko z grupo plejerjev zavzel neko naselje, ali teritorij, ki ga boš potem lahko branil pred tujimi vdori. To bi blo noro. In sproti še zraven PVE. Awesometastic.

Truga ::

Fakcije vezane na rase (kot v wow) so slab design. Fakcije, ki si jih izberes na zacetku (kot v swtor) so slab design. "Fakcije" morajo narest playerji sami. Tocno v ta namen obstajajo v teh igrah guildi.

Kaj je point fakcije, ce pol ne mors igrat s kolegom, ker ga niti u party nemors invajtat (se messagat ne) -> glej wow/swtor.

Ne, fakcije morajo ustvarit guildi/allianci ki hocjo igrat skupaj. Kako bos vedel s kom vse hoces igrat, se preden prvic prides v igro?

Meizu ::

Če hočeš igrat s prijateljem potem greš pač v isto fakcijo saj to ni tak problem. V Aionu maš ravno tako asmodian race in elyos race, kar hkrat predstavlja dva factiona. Če greš asmodiane igraš z asmodiani in kolješ elyose in obratno.

Potem se pa znotraj factionov oblikujejo guildi. Mene tak dizajn igre ne moti, pravzaprav mi je celo všeč, ker imaš res filing, da pripadaš neki rasi, ne nečemu, kar si je guild izmislil. In je tudi toliko večji filing potem klat nasprotno raso. Dokaj rasistično po svoje, ampak gre le za igro. :)

stražar ::

ravno v tem je izziv,ker ne veš s kom boš igral in to je zanimivo :)

nek tak način kot ima Aion in s prijatelji lahko igraš brez problemov, le izbereš isto raso in server.Se strinjam z MEIZU guild ne more živeti če se igra po pravilih par njihovih vodij izziv je v sami igri in rasi ki ji pripadaš.Guild ti pa pomaga pri varovanju tvojega območja ki je pod nadzorom neke rase in v pve zgodbi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: stražar ()

Truga ::

Ma ne kapirate. Sej ni vazno. So razlogi zakaj sta EVE in L2 se vedno najboljsa PVP mmoja na trgu, in eden od teh ralogov je da na noben nacin ne omejujejo playerjev pri tem kaj hocejo pocet in s katerim characterjem/raso. Zato pozdravljam odlocitev Arenaneta da ni sel v to smer. Mogoce se bo kdo se kaj naucil iz tega... :P

stražar ::

vsekakor bo PVE meni večji izziv kot PVP v gw2, po preizkusu bete pa sploh ne dvomim v to, tko da se glede pvp debat ne bom spuščal globoko.

Truga ::

Jaz sem pa sPVP probal in moram rect da bojo turnamenti jako velik fun zame kot elementalista. WvWvW je pa itak... AoE galore. :P

PVE je pa pri guild warsih tud zakon. Sploh dungeoni.

swiftpwns ::

Torej Kripparrian(WoW, Diablo 3 player, ki se je posluževal najtežjih izzivov, npr. iron man challange v wowu, first inferno clear v normal in hardcore v diablotu itd...) je med zadnjim beta vikendom sprobal GW2, ves čas je streamal in na začetku se je zdelo da mu ni všeč, ampak ko je začel razumevati kako gw2 deluje, na kakšne drugačne poti zavija gw2 kot drugi mmoji, in ko je switchal iz warriora na rangerja, je dobil dost motivacije in bo definitivno igral ko pride ven, predlagam, da se naročite na njegov kanal na youtube, ker domnevam da bo delal gw2 videje, v katerih se poglobil v različne stvari, dajal bo nasvete , itd.

Njegov video po končanem zadnjem beta vikendu, kjer razloži 4 svoje dislike ter 4 like o gw2, vredno ogleda :)

Tr0n ::

stražar ::

haha charr potapljanje, izgleda da bo to nova modna muha v LA, skoki z višav:)

Marix ::

Mene zanim, če je že kdo kupoval prek te strani https://www.thepowerlevel.com/Currency.... ?
Ko se mi zdi malo poceni: Digital Edition CD-Key 20.00 $ in Digital Deluxe Edition CD-Key 29.99 $

stražar ::

ne zaupam tej strani,je niti ne poznam.

ABX ::

Če koga zanima.

Jaz sem ravno kar kupil pre-order key (standard) na http://www.worldofcdkeys.com/ za 41E.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Freaxx ::

Sam sem kupil na eni strani z ključi in se je izkazalo da je bil ključ kupljen na uradni strani z ukradeno kreditno. Sem dobil refund (bf3 premium) in ker se poznam z onim indijcem, sem za težave dobil še combined operations wiiiiiii :))

stražar ::

mah jaz imam rad škatlo in tako bo ostalo še naprej.

Tr0n ::

Public Service Announcement

Headstart se pricne v soboto, 25. avgusta, ob 9. uri zjutraj po nasem casu.

https://twitter.com/GuildWars2/status/2...

yoco ::

stražar je izjavil:

mah jaz imam rad škatlo in tako bo ostalo še naprej.

Pri meni je isto! :D

Drgač pa komi čakam!

tt2 ::

A ima kdo kake izkušnje s kakšno stranjo, kjer se da kupiti gw2 z paysafecard?

stražar ::

tistih tri dni začetka pred drugimi je le marketinška poteza da se čim več folka privabi na prednaročilo v sami igri pa ni neka velika prednost:), popolnoma isto je bilo pri releasu eotn-v preorder si začel tri dni prej.

danes je stress test , a se da vstopiti v igro?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: stražar ()

Truga ::

Seveda je velika prednost. Jaz imam 5 imen za rezervirat.

ABX ::

wiki pravi da ob 21:00 začne.
http://wiki.guildwars2.com/wiki/Beta
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Tr0n ::

Danes je 4-urni stress test od 21 ure pa do 1. ure zjutraj. Headstart se pa pricne v 25. avgusta ob 9. uri zjutraj. :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tr0n ()

Syres ::

www.mmoslo.si

stražar ::

test je bil zanimiv, vendar veliko dc-ja.

stražar ::

No pa bomo dočakali GW2 pred koncem sveta:), decembra 2012 je napovedan....

Truga ::

What? Kje si pa to vidu? 28. avgusta izide...

ABX ::

stražar je izjavil:

No pa bomo dočakali GW2 pred koncem sveta:), TUDI decembra 2012 je napovedan....


fixed
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

stražar ::

moj komentar je bil namenjen tistim starim špekulacijam glede datuma izzida, preden smo še sploh vedeli za gw2 release v Avgustu.Nekateri so namreč napovedovali prihod gw2 v zadnjem mesecu decembru.Vmes se je marsikaj spremenilo in dobili smo končen datum releasa GW2. Vkomentarju sem strnil obe misli skupaj GW2 prihod v Avgustu- pred koncem sveta, ki je napovedan v decembru:) upam da ste zdaj bolje razumeli mojo primerjavo .

Truga ::

Aja, to mislis. Pardon, sem narobe razumel.

Tr0n ::

Če se kdo nima CE izvoda. :)

http://guildwars2.si/2012/08/ti-si-celi...

tt2 ::

A lahko kdo posta link do najnovejšega clienta?

Truga ::

Client je ze skos isti. Ce ze imas patchaj. Ce se nimas gres na guildwars2.com, se prijavis not in downloadas zadevo.

BTW, danes zvecer je baje spet stress test?

Tr0n ::

Jup, klasicno od 21-4.

stražar ::

mah ne rabim CE izvoda, kdo bo čistil prah z tistega kipca in neki brezvezni dodatki z enkratno uporabo.... je že naročena standard verzija z škatlo.

danes jestress test,
zvečer po našem času?

Truga ::

Ob 2100 se zacne in traja 4 ure.

yoco ::

A to lahk vsak not pride al sam za pre-paid?

ABX ::

Samo pre-order naročilo, kot za vsako beto do zdaj.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

stražar ::

moram pohvalit da je bil ta stress test veliko boljši od prejšnjega, nič dc ja, grafika je tekla odlično(vsaj meni), nekaj manjših hroščev je sicer bilo;npr lik kar izgine ko spi, pa nekje pri raziskovanju kar zmanjka mape

Dami ::

stražar je izjavil:

nič dc ja

Ja po 1 uri je res delalo ok, prej pa se ni splačalo konektat sploh.
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

tt2 ::

Mene pa zanima kako je kaj pomembna tale velikost likov. Ali so asura v kakšni prednosti, na primer: a jih je težje targati, se lažje izognejo napadom, ker so manjši...? Ali pa velikost ni pomembna?

Meizu ::

tt2 je izjavil:

Mene pa zanima kako je kaj pomembna tale velikost likov. Ali so asura v kakšni prednosti, na primer: a jih je težje targati, se lažje izognejo napadom, ker so manjši...? Ali pa velikost ni pomembna?



afaik so bile omenjane neke razlike v jakosti skillov, ter tudi sami izvedbi?

Tr0n ::

tt2 je izjavil:

Mene pa zanima kako je kaj pomembna tale velikost likov. Ali so asura v kakšni prednosti, na primer: a jih je težje targati, se lažje izognejo napadom, ker so manjši...? Ali pa velikost ni pomembna?

Vse rase in liki imajo isti hit-box, tako da ni razlike. Je pa seveda vizualna razlika, ce si manjsi. :)

Meizu ::

A ni bilo en čas govora o tem, da bojo večji liki imeli počasnejše, ampak močnejše skille, manjši bojo pa švohnejši ampak bolj nimble?

Tr0n ::

Nope, to bi bilo inbalanced. :)

tt2 ::

Meizu je izjavil:

A ni bilo en čas govora o tem, da bojo večji liki imeli počasnejše, ampak močnejše skille, manjši bojo pa švohnejši ampak bolj nimble?


Verjetno si zamešal z orožji. Namreč pri orožjih pa je, da večja orožja imajo počasnejše skilla ampak močnejše.

Meizu ::

To itak, ampak mislim da je bilo ravno v tej temi o tem govora.

stražar ::

hmm mene zanima v kateri uri začne današnji stress test pri nas, oznanili so namreč vest o stress testu danes:)

Tr0n ::

Ob 1. zjutraj.

stražar ::

komaj ob enih a ni opolnoči, huh zelo pozno za evropo:
««
25 / 43
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri MMO?

Oddelek: Igre
254584 (3181) sash69
»

Tera Online (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
6713706 (7016) r3tro
»

MMORPG

Oddelek: Igre
151653 (1367) BorutK-73
»

Guild Wars (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Igre
46634002 (13031) stražar

Guild Wars 2

Oddelek: Igre
313088 (1828) Tilen

Več podobnih tem