» »

Guild Wars 2

Guild Wars 2

««
21 / 43
»»

Freaxx ::

No po mojem mnenju bosta za ta špil še 2 beti. Torej lahko pričakujemo ( to jaz mislim, ne se zdej obesit na to) izid igre nekje oktobra, ali novembra (v poznem jesenskem času izide ogromno iger, pač folk ima čas igrat :D)

IvoJan ::

evo se moje mnenje glede spila :) fighting sistem mi je zelo vsec. to da lahko teces in castas uroke je velik plus, ceprav so potem vsi casterji zelo OP :) all in all, deluje mi kot mesanica guild wars 1 in witcher 2 :) ze nestrpno pricakujem izid spila :)

stražar ::

Po moje bo špil zunaj pred jesenjo, nekje avgust, september, poleti so počitnice in v začetku jeseni študentje še ne začnejo študija....


pa še komentar na event , videti je super a vseeno me je zmotilo nekaj stvari- lag v takšnih velikih bojih ne bo redkos, pa te efekte ,če bi se dalo malce znižati bi bolje videl napadalca v boju:)...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: stražar ()

Truga ::


Jes sm pa jezerskiga psa najdu :P

Petteer ::

Upam da bo igra zunaj že nekje avgusta. Tako sem tudi zasledil v njihovem blogu.

Truga ::

Kje? Urlpls. Kolikor vem nikjer niso se rekli nic o releasu razen "when it's ready"...

stražar ::

release skor zihr ne bo preden ne bo končana zgodba GW: Beyond v original seriji Guild Wars-jaz samo predvidevam po dogajanjih v testiranju-, pa še neke druge zgodbe v GW1 niso končane(primer Lunatic Event ).Potem je tu še tretja knjiga o GW2,ki je bila premaknjena celo na drugo leto zaradi prezaposlenosti avtorice v gw2 igri:).Sedaj smo že v drugi polovici 2012 in nekaj testiranj GW2 že daje zelo grobo oceno kdaj bo možen release,čeprav datuma še ne bo nekaj časa.Lahko se celo zgodi, da bodo letos testiranja in v letu 2013 izzid,a to je le moje mnenje.:)

stražar ::

tt2 ::

stražar je izjavil:

release skor zihr ne bo preden ne bo končana zgodba GW: Beyond v original seriji Guild Wars-jaz samo predvidevam po dogajanjih v testiranju-, pa še neke druge zgodbe v GW1 niso končane(primer Lunatic Event ).Potem je tu še tretja knjiga o GW2,ki je bila premaknjena celo na drugo leto zaradi prezaposlenosti avtorice v gw2 igri:).Sedaj smo že v drugi polovici 2012 in nekaj testiranj GW2 že daje zelo grobo oceno kdaj bo možen release,čeprav datuma še ne bo nekaj časa.Lahko se celo zgodi, da bodo letos testiranja in v letu 2013 izzid,a to je le moje mnenje.:)


Ma ne vem no, rekli so da bo igra izšla letos.

Tr0n ::

Jup, uraden release date je 2012. :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tr0n ()

stražar ::

Kaj pa te charr legije kot vemo so miroljubne z vsemi rasami, vendar še vedno divja tudi vojna med humani in charr...

IvoJan ::

stražar je izjavil:

release skor zihr ne bo preden ne bo končana zgodba GW: Beyond v original seriji Guild Wars-jaz samo predvidevam po dogajanjih v testiranju-, pa še neke druge zgodbe v GW1 niso končane(primer Lunatic Event ).Potem je tu še tretja knjiga o GW2,ki je bila premaknjena celo na drugo leto zaradi prezaposlenosti avtorice v gw2 igri:).Sedaj smo že v drugi polovici 2012 in nekaj testiranj GW2 že daje zelo grobo oceno kdaj bo možen release,čeprav datuma še ne bo nekaj časa.Lahko se celo zgodi, da bodo letos testiranja in v letu 2013 izzid,a to je le moje mnenje.:)

rekli so da bo odprta beta kmalu pred izidom. glede na to da open beta ze poteka izid ne more bit tako dalec. jaz pravim da bo pozno poleti/jeseni.

Guzzy ::

Open beta še ne poteka, potekajo beta weekend eventi na en mesec in closed beta

stražar ::

a niso odpravili closed bete z prednakupom ključev, ki omogočijo vstop v vse bete vsem, po moje sta zadnji dve GW2 beti že open beta, ker tudi vtisi in slike gredo takoj na net.

Truga ::

Ne, ce si kupu kljuc si sam kupu dostop v beta weekende. Proper open beta bo malo pred releasom, ki bo verjetno sluzila tudi kot stress test.

stražar ::

stress testi tudi že potekajo kot vem...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: stražar ()

Guzzy ::

je že bil dolgo nazaj. drugač pa če bi bla to open beta bi lahko tudi ti igral.

stražar ::

ah ne, če bi kupil račun bi lahko že igral :), vendar prava open beta naj bi trajala le tri dni pred uradnim prihodom igre, verjetno isto, kot je bilo za EOTN:)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: stražar ()

IvoJan ::

to je neke vrste open beta, glede na to da lahko igra vsak ki je spil preorderal in igralci niso pod NDA, se zmeraj pa sem mnenja da bo spil na policah jeseni :)

Tr0n ::

Some good mesmer PvP.

stražar ::




Golemi napadajo-a je možno da tako velike stvari tudi letijo??

stražar ::

Mimogrede, a tale cena v prepurchased je končna cena izdelka tudi ko bo releas igre ali se utegne dvigniti navzgor cifra ob izzidu?

Tr0n ::

Pre-purchase je koncna cena. Saj ze ime pove, pre + purchase. :)

BTW, drugi del GW1 zgodbe by WoodenPotatoes.

Truga ::

Tok bo kostal nov game ob releasu. S casom bo sla verjetno cena dol, kot pri vseh igrah. :P

Truga ::

http://www.arena.net/blog/help-us-stres...

Ce prav vidim je tole od 7ih zvecer in traja 11ih?

stražar ::

stress test,verjetno testirajo serverje

Mcsin ::

Release date


28. 8. 2012

Edit: pravzaprav 25. 8. 2012 za tiste ki smo prednarocili :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mcsin ()

yoco ::

Hudo! Komi čakam! :))

Tr0n ::

:D :)) 8-)

stražar ::

pa resno drži ta datum?

Tr0n ::

stražar ::

če res drži se veselim moje dokaj točne napovedi izzida,ko sem omenil avgust :)

IvoJan ::

Kje ste zdaj skeptiki ki ste se mi smejali ko sem rekel da bo pozno poleti oz v zacetku jeseni ;)
|TUF X670E plus WIFI|7900X3D|arctic LF2 360mm|
|32gb 6000 CL32 ddr5|Manli RTX4090 Gallardo|P5+ 2TB nvme|
|P3+ 2TB nvme|Corsair HX1000i|Meshify 2|

stražar ::

takrat je še poletje, jesen nastopi 21.septembra:)

upam le da prvi teden izzida ne bo lagalo serverjev zaradi masivnega igranja ali pa bo pisalo server full:/

IvoJan ::

sem napisal pozno poleti oz v zacetku jeseni ;)
|TUF X670E plus WIFI|7900X3D|arctic LF2 360mm|
|32gb 6000 CL32 ddr5|Manli RTX4090 Gallardo|P5+ 2TB nvme|
|P3+ 2TB nvme|Corsair HX1000i|Meshify 2|

Tr0n ::

The jerseys ... they were correct! ;)

Boobiz ::

A bomo do izida mel šanso probat ostale rase, ki zdej niso ble možne?
I'm drunk, what's your excuse?

Tr0n ::

Boobiz je izjavil:

A bomo do izida mel šanso probat ostale rase, ki zdej niso ble možne?

Takole je povedal Eric (lead designer).

GW2J: We want to play an asura! When do you expect players will be able to get their hands on the two missing races: the Asura and the Sylvari?

Eric: There is a distinct possibility that we’ll see one or both of those races in a BWE, but we haven’t locked down the content yet, so I can’t really confirm or deny anything at this time.

stražar ::

upam da sylvari ostane zaprt do releasa:)

mikimisek ::

Mi lahko kdo pomaga?
Z nekaj prijatelji bi sli z igre ki jo igramo zdaj in smo s celega sveta (kanada slovenija zda avstralija madzarska) igrat GW2 in me zanima ce bomo lahko igrali skupaj ali je igra lokalizirana? Na uradni strani pise da je narejena za vse razen azije tako da po moji logiki bi moralo delati.
Jaz imam 1 leto star prenosnik (i3 in gt540) in me malo skrbi da ne bo poganjalo. Naj bi bilo minimum samo kaj to pomeni? Da bo 10fps na low? Ali igralno na medium oz kaj podobnega?
Kje v sloveniji dobit igro? Na zalost nimam kreditne in ne morem narocit pred izidom.

Tr0n ::

mikimisek je izjavil:

Z nekaj prijatelji bi sli z igre ki jo igramo zdaj in smo s celega sveta (kanada slovenija zda avstralija madzarska) igrat GW2 in me zanima ce bomo lahko igrali skupaj ali je igra lokalizirana? Na uradni strani pise da je narejena za vse razen azije tako da po moji logiki bi moralo delati.

V igri si izberes jezik (english, french, german, spanish). Igrate lahko na istem serverju, ali uporabite guest feature, kjer zacasno menjas server. Guildi so globalni in niso vezani na tvoj domac server, tako da boste lahko komunicirali preko chata ne glede na to, kje je kdo.

mikimisek je izjavil:

Jaz imam 1 leto star prenosnik (i3 in gt540) in me malo skrbi da ne bo poganjalo. Naj bi bilo minimum samo kaj to pomeni? Da bo 10fps na low? Ali igralno na medium oz kaj podobnega?

Tezko rect, ker se igra ni optimizirana/kocana. Nabavi si boljsi prenosnik. :)

mikimisek je izjavil:

Kje v sloveniji dobit igro? Na zalost nimam kreditne in ne morem narocit pred izidom.

https://www.igabiba.si/izdelek.php?menu...
http://www.gamesrocket.com/download/Gui... (paysafecard)

Pa verjetno je se vec opcij.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tr0n ()

stražar ::

igabiba je najbol zanesljiv ponudnik novih iger-(če ti ni všeč lahko tudi vrneš)preverjeno,priporočam:).

Setsuno ::

a pa se pri igabibi dobi igro kaj prej al na release date?

IvoJan ::

na release date, ker prepurchase nimajo na zalogi oz. je razprodan
|TUF X670E plus WIFI|7900X3D|arctic LF2 360mm|
|32gb 6000 CL32 ddr5|Manli RTX4090 Gallardo|P5+ 2TB nvme|
|P3+ 2TB nvme|Corsair HX1000i|Meshify 2|

stražar ::

igabiba da ponavadi preorder par dni pred uradnim izzido, tko da igro dobiš malce ceneje kot je redna cena, če prednaročiš:), pa še zastonj poštnina, če jo plačaš jim sporočiš in vrnejo denar, vsaj tako je bilo pri meni.

zaradi tistih par dni in bete se pa ne veliko obremenjujem, saj bo igra nov začetek,kajti v beti ne bodo prikazali niti 5% igre-to le pomagaš anet odkriti probleme z kratkim preizkusom, kar je tudi zabavno, saj spoznaš skile, poklice in okolje iz prve roke-so pa omejitve,ki bodo odpravljene z releasom igre:).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: stražar ()

stražar ::

Pa še to, pri Igabibi bodo verjetno kmalu začeli z prednaročili, le da se zmenijo za količino, po moje bi lahko več vedeli po 15 juliju....

Tr0n ::

yoco ::

A so poj z optimiziranjem špila končali? Me prav zanima, če bo bolj zahtevan od SW TOR?

Guzzy ::

Ne niso, rekli pa so, da bodo ta dva mesca do izida posvetili optimiziranju in odstranjevanju bugov

Tr0n ::

Ja, nima smisla optimizirat, ce se nisi koncal vsega contenta in zdebugiral vecino stvari na CPUju. :) Zato se pa tole dela cisto na koncu.

Pricakujem tudi driver optimizacijo s strani nVidije in ATIja po releasu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tr0n ()
««
21 / 43
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri MMO?

Oddelek: Igre
254623 (3220) sash69
»

Tera Online (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
6713768 (7078) r3tro
»

MMORPG

Oddelek: Igre
151666 (1380) BorutK-73
»

Guild Wars (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Igre
46634168 (13197) stražar

Guild Wars 2

Oddelek: Igre
313096 (1836) Tilen

Več podobnih tem