» »

Guild Wars 2

strani: 1 ... 18 19 20 21 22 ... 40

Freaxx ::

tt2, ja to je ta ki sem jo nabavil. Sem prašal kako da je pač ceneje, pa so rekl da ker oni niso uradni retailer ne rabijo plačevat nekega procenta od prodaje... Meni deluje, pa tudi imam pozitivne izkušnje z to stranjo, nabavil nekaj igric že in je support urihtan. Gre pa zelo hitro če na jih na facebooku kontaktiraš, sem v 5ih minutah dobil kodo :D
SapphireRadeon HD6850 - Intel i5Core 2400 - Asus P8H61

Tr0n ::

Pa je pre-purchase koda? Samo na to moras v bistvu pazit, ce hoces igrat na betah.

da je prepurchase koda, sem igral v zadnjem beta eventu z njim :D (saj ti piše +beta events)

stražar ::

Kot kaže bo potrebno več aktivnosti v GW1, če boš hotel da anet rezervira tvoje ime v GW2.....

After launch day (and after we work through support tickets filed on launch day), we’ll free up the millions of unclaimed names for new Guild Wars 2 players to use.

To implement this name reservation system, we need to build a list of the character names of active Guild Wars players that we’ll reserve through launch day. We actually need to build that list a few weeks prior to the launch of Guild Wars 2.

So we’ll use the following very generous definition of active: Guild Wars players will be considered active—thus having their Guild Wars names reserved and available to claim during Headstart Access and on launch day—if they have logged into the game at least once between January 1, 2012 and the day we build the name reservation list.

We’ll warn the community before we build the list, but that’s irrelevant, because there’s no reason for anyone to wait. If you want to reserve character names from Guild Wars into Guild Wars 2, log in to the original game now so we know you’re active!

Vec aktivnosti? Enkrat se loginas v spil. To je to. :)

Pesimist ::

Kaki pa je te problem z imeni? A nima gw1 lokano na name in surname? Mislim da tu ni potrebne neke hude rezervacije, razen ce ces met ime Bruce Willis in podobni...

Pac ce bi rad svojo GW1 ime nadaljeval v GW2, imas to moznost. Seveda to dela samo v primeru, ce si zlinkal GW2 account z GW1.

ne vem , če bo dost enkrat se logirat , bomo videli sproti :)

Zakaj bi pa se veckrat moral?

Truga ::

No, jaz sem se letos ze, tko da safe. Upam sicer da bom lahk ukradu kaksen ime ki ni bil mozen v GW1... :P

Glede na zapisano, boš moral biti online, ko bodo začeli z postopkom izbire kandidatov ali pa vsaj večkrat,ker bodo preverjali kdo je aktivni igralec-tisti ima prednost pri rezerviranju imena:)

glede na to da je veliko računov GW1 še vedno aktivnih igralcev(vsaj 1x, 2x tedensko v igri) bodo potrebovali kar nekaj tednov preverjanja vseh računovda preverijo vse do uradnega izzida gw2.

Zgodovina sprememb…

• spremenil: stražar ()

Ne rabis bit online, samo enkrat se moras loginat med 1. januarjem 2012 pa do datuma, ko bodo zaceli z rezervacijo.

glede na dejstvo, da sem še vedno vsak teden aktiven v gw1 to sploh ni problem.

hahah, morm kšna epic imena zasest...sploh v takem MMOju kjer je database imen skoz celotno igro, sm skor siguren da se bojo imena prodajala :D

nisem ravno pristaš prodajanja imen, ime mora biti tvoj unikat,identifikacija tvojega heroja v svetu, se bolj nagibam v smer da bodo pri anet spremembo več imen zaračunali kot je že v gw1, pa tudi ostale kozmetične dodatke za prestiž tvojega lika(ki pa ne bodo imeli velik vpliv na igro).

McGregorSL ::

zdej ga pa že serjejo... pol je brez veze, da sem pred dvema letoma+ vse rezerviral in nabral opremo, "ljubljenčke" ipd...
... da bi pa samo za to "inštaliral" špil... i dont think so.
Bomo pač iz nule začeli...casualy.

Zgodovina sprememb…

Ne rabis nic "instalirat". GW poberi iz sajta, pozeni spil in se vlogiraj not. Pobralo ti bo kaksnih 100-200 mega fajlov tok da ti zloada arejo v kateri mas character in je to to.

tko ali tako ti oprema iz gw1 ne bo prišla v poštev v gw2 -povsem normalno saj je nov špil v preobleki sodobne Tyrij-e, v 250 letih je napredovala modernizacija pri vseh, tudi pri sovražnikih,ki te lahko npr. kot snajperji čakajo v zasedah:),glede rezervacij imen se mi pa ne zdi nič narobe, če imajo prednost aktivni igralci, pred občasnimi.

v mesecu maju ne bo GW2 beta testa

Zgodovina sprememb…

V mesecu maju ne bo GW2 beta :

.Many of you have been asking about when we will have our second Beta Weekend Event. As we are approaching a long weekend in many parts of the world, we understand that some of you want to make plans for that. To help you with that we can confirm that we will NOT be running BWE2 this coming weekend.

Our BWE1 was super successful, we exceeded our expectations. As some of you might have experienced first hand, this lead to some technical issues. To make sure we are not running into the same situation for BWE2, we recently had a stress test, and we are currently deploying a lot of additional hardware in our datacenters.

We will be able to tell you exactly when BWE2 will take place as soon as all the hardware has been deployed. We are not withholding a date intentionally, we want to make sure that BWE2 will be a really great experience for all of you.

I hope this helps a bit in understanding where we are standing – you all have a really relaxing long weekend! ~MK

Caledon forest-starter sylvary mapa izgleda zanimivo in obetavno, bomo videli:)

zdaj pa vemo datum nasledjega beta testiranja GW2-pripravite se

Beta Weekend Event 2 will begin on Friday, June 8th, at noon PDT (GMT-7) and will run until Sunday, June 10th, at 11:59 p.m. PDT (GMT-7).

\(~o~)/

Guild Wars 2 Slovenija bo tokrat spet na Riverside serverju, kjer imamo ze dva guilda (100+ clanov).

http://guildwars2.si/2012/05/bwe-2-bo-8...

lepo, boste povedali kaj več o vtisih v sami igri:),kaj mislite da bodo tokrat prikazali sylvari in asura starter območje??

moram pa še to povedat-začne se NOGOMET in bomo gledali tekme :)

Zgodovina sprememb…

Asura in sylvari verjetno se ne bosta, pricakujejo pa se PvP tournamenti, reward UI, predelan trade post, optimizacije, bug fixi etc.

Vtise o igri pa ze imas na strani od prejsnega BWE dogodka. Malce poglej na forumu. :)

vem, a vsak nov event prinese novosti, tudi tokrat verjetno ne bo drugače...

Asur in sylvari kot kaze ne bo.

https://twitter.com/GuildWars2/status/2...

ne, v naslednjem beta testu ne bo asur in sylvari, sploh vprasanje,ce jih bo možno igrati v beta testu...

Zgodovina sprememb…

ja sej to je prov, da ne pokažejo cele igre...to je namen beta testa. Tud če bi bli jih osebno ne bi igral, hočem prvikrat ko bo igra izšla :D

Se ena stran z 1500 kljuci.

http://www.gamestar.de/index.cfm?pid=18...

žal ne zaupam, morda so kakšne fake strani,ki hočejo le tvoje podatke....

To so vse znane fan strani, le brez skrbi. :)

Kdaj pa se bo kaj več izvedelo o mestu Ebonhawke,če sledimo napovedim Anet, naj bi mesto bilo ustanovljeno že v GW1 verjetno kot manjša naselbina,ki v 250 letih postane utrdba.Izgleda kar pomembna lokacija saj gre kristalni zmaj na poti v puščavo zelo blizu mesta.
Mogoče se bo Dragonbrand celo dalo prečkati...

tKBurek ::

dobil sem beta key od ene izmed strani ki jih je linkal Tr0n. hvala :*

tt2 ::

Če ima kateri viška ključ, se priporočam. :D

pa še podatki,kaj naj bi bilo odprto v BETA2

http://www.arena.net/blog/the-big-beta-...

Shameless self-promotion. 8-)

Slovenskemu beta GW2 guildu se pridružite tako, da med kontakte dodate kogarkoli iz spodnje liste, ter mu pošljete sporočilo/in-game mail za pristop.

• Imena guildov: Hang It Out [GWSI], Guild Wars Slovenia [GWSI]
  • EU server: Desolation
  • Kontakti: Tron.2189 (Tron), Postopac.4635, Chroniko.4356, Veon.4679, PaJo.3905, Kex.5091, IceDBear.5291, Soopa.5931, Shinsei Yama.4986, Imho.4179

Takoj ko se bo možno loginat :D Nisem imel priložnosti igrat zadnjo beto konec aprila (nemčija je prekleto dolga za prevozit z avtobusom :D). Dodam zvečer...pa serverji se odprejo malo prej, tako da od osmih do poldevetih nekje?

Mozno. BWE #1 se je zacel kaksno urco prej, stress test pa tocno ob 21. uri.

A niste bli prej na riverside al neki tazga?

Zgodovina sprememb…

• spremenilo: Truga ()

Riverside je postal uraden nemški server (glej http://www.arena.net/blog/the-worlds-of... ) zato smo sli na bolj WvW/PvP heavy UK server.

Zgodovina sprememb…

• spremenil: Tr0n ()

ShinseiYama ::

Za tiste ki ni strah pridet na TS3 vabljeni :P
info: www.extremenastytossers.com

Dons se pa bo igral spet celo noč daaaamn.

Nič se ne bo igral,ker je nogomet:)
za tiste,ki pa bodo igrali uživajte.

Lahko se pa pridružite našemu GW1 guildu in skupaj pričakamo GW2:)

Pesimist ::

fucbal je!!!!!!!!!!!!!!

Guzzy ::

a bo kak event danes?

Ponavadi je eno uro pred koncem, torej jutri zjutraj ob 8. uri. :)

Guzzy ::

So pa ti tournamenti kar zabavni, največ kar sem prišel je bilo 2. mesto. Je kdo prišel na 3.?
moj spvp guardian

klik
klik
klik

Zgodovina sprememb…

• spremenil: Guzzy ()

Nice armor. :)

mah mene v gw2 v vsakem primeru bolj privlači PVE,kot PVP,vsaj po videnem bo super zgodba-mesta so zelo masivna, ne vem pa čemu služi tisti velik orkester sredi divinitis reach, morda kak event...

Event finisher BWE #2.

strani: 1 ... 18 19 20 21 22 ... 40

Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Star Wars - The Old Republic (strani: 1 2 3 415 16 17 18 )

Oddelek: Igre
87958624 (735) M-Power
»

The Elder Scrolls Online (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

62644469 (1067) ahac
»

Aion (strani: 1 2 3 414 15 16 17 )

81439358 (1653) Meizu
»

Tera Online (strani: 1 2 )

666625 (1287) BorutO
»

MMORPG