» »

Guild Wars 2

Guild Wars 2

««
39 / 43
»»

Truga ::

Kaj to pomeni? Ko prides do levela 80 kupis exotic gear, in kar se statistik tice je to to. Pol pa nabiras razlicne skine.

Ce ti rata zelo dolgcajt lahko nardis ascended gear, k ti da 1-2% prednosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Truga ()

Tr0n ::

Torej ni end contenta v tem smislu. Pac delas daily/weekly zadeve, morda kak legendary/ascended gear grind, pa nov living world story content vsaka 2 tedna oz. zdaj pac expansion. Imas pa seveda World vs. World in sPvP.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tr0n ()

Tr0n ::

DJKiller ::

a še kdo igrat to? Js sm si zdj nabavu ta špil pa me zanima ker svet je najbolše izbrat in če je kakšen/a k bi šu/šla skup igrat? :)

shadeX ::

Jaz sem na underworld. /w me za friend request :D

Tr0n ::

Eternal Myth kot vedno sprejema clane. Poslji mi in-game message na Tron.2189 pa te dodam. :)

yoco ::

Sam guild skor noben ne representa? :|

Guzzy ::

Če te zanima je na Gandari tudi guild, ki ma ogromno aktivnih članov in nonstop laufa razne evente, itd.

Dodaj me če si zainteresiran Guzzy.8605

yoco ::

A je slo guild?

Guzzy ::

Ni, so pa zelo friendly ljudje in vedno se nekaj dogaja :)

EDIT: Je kar nekaj slovencev not, je pa sicer main jezik angleščina

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Guzzy ()

DJKiller ::

js sm zdj neki začel igrat pa sm zbral Seafarer's Rest...a zdj če hočem it na Gandari morem plačat? :/

Tr0n ::

Heh ne, vseeno na katerem serverju si kar se tice PvE. Edino ce te WvW zanima.

DJKiller ::

ne ne trenutno nimam namena za WvW ampak sam PvE :) me pa zanima za v prihodnje, a pol je treba plačat transfer v drug world?

timek ::

Načeloma je treba plačati. Samo ponavadi so WvW akcije in takrat imaš možnost prestaviti server brezplačno. Vsaj tako je bilo pol leta nazaj.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: timek ()

hunter01 ::

Guzzy je izjavil:

Ni, so pa zelo friendly ljudje in vedno se nekaj dogaja :)

EDIT: Je kar nekaj slovencev not, je pa sicer main jezik angleščina


A se še lahko dobi invite?
Zdej mi pa že nekoliko najeda bit edini k representam GWSI :) Bi pasala družba pa kak chat, razen map spama.

Guzzy ::

hunter01 je izjavil:

Guzzy je izjavil:

Ni, so pa zelo friendly ljudje in vedno se nekaj dogaja :)

EDIT: Je kar nekaj slovencev not, je pa sicer main jezik angleščina


A se še lahko dobi invite?
Zdej mi pa že nekoliko najeda bit edini k representam GWSI :) Bi pasala družba pa kak chat, razen map spama.


Da, dodaj me Guzzy.8605

vuchko ::

Če koga zanima balkanski guild [EXYU], me lahko kontaktira ---> Newgod.6207 .... v guildu imamo vse , od pvp igralcev , do wvwvw guild raidov ... misije še in še.
V guildu so vsi člani bivše juge, uporablja se pa srbo-hrvaščina ... za moje pojme super guild, kjer je folk zelo povezan , tud na teamspeau visimo vsak dan.

Za GWSI mi je pa žal, je bil kr vredu guild ampak sam ne vem kaj točno se je zgodlo, ker sem prestopil na drug server in zato zamenjal guild, po parih mesecih sem se vrni na gandaro in prestopil k [EXYU], kjer se pa tudi najde nekaj slovencev .... vsaj 8 nas je.

Tr0n ::

GWSI se vedno laufa. Jaz tudi ne vem, zakaj je folk sel ven, glede na to, da si lahko v vec guildih in samo represent zamenjas. :)

hunter01 ::

GWSI ne laufa ... GWSI samo je, chata nisem videl aktivnega že več mesecev. Mogoče kakšni izjemni trenutki v smislu: "je kak oficir tukaj, da povabi mojega kolega".

Včeraj sem zamenjal svoj represented guild po tem, ko sem bi v GWSI praktično od začetka in sem bil presenečen nad aktivnostjo novega guilda - popolnoma sem se odvadil.

Tako, da moj predlog vsem, ki še reprezentajo GWSI, da si najdejo nov aktiven guild, GWSI pa ostane kot "agregat" slovencev, represental ga pa verjetno ne bo praktično nihče.

Tr0n ::

Zakaj pa ne? Mamo ze vse unlockano, pa na zacetku so clani organizirali guild misije etc. Ne vem zakaj so sli v drug guild, ce bi lahko kar iz GWSI to poceli. :)

Truga ::

Zanc enkrat smo sli par misij ko je kikyo organizirala folk, sam ocitno nima vec cajta, pol se pa folk ne zbere? Ponavad mora bit en tak clovk k zbobna folk. Ce ga ni se ne nardi nic.

Za moj guild naprimer smo delal misije vsak teden, zdej pa jst igram FF14, se pa zgleda bl mal to dogaja, kljub temu da ostali se redno igrajo.

Tr0n ::

Saj to ne razumem. Ogromno folku smo dali officir/leader permissione, pa namesto da bi organizirali guild stuff, so sli raje v drug, manjsi guild.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tr0n ()

vuchko ::

Tr0n , to ni res , nekateri guildi pač zahtevajo 100% represent , tudi [EXYU] ga zahteva ... zaradi influenca. Drgač se pa strinjam s tabo , da mora bit eden tak, ki zbira folk in ga malo preganja :) v GWSI sem jaz najbol pogrešal kakšen wvwvw raid , v enmu letu smo ga imeli le 1x , pa še to je blo bol na začetku.
Jaz res ne vem kaj se je zgodilo z guildom , pa je blo veliko aktivnih igralcev. Vem, da si celo odstopil star GWSI za wvwvw , ampak folk enostavno ni bil zainteresiran, kar se meni ni preveč dopadlo, glede na to, da po večini igram wvwvw.

hunter01 ::

V guildu tako kot drugje rabiš: "motor", "delavce" in "casuale". V GWSI je sčasoma zmanjkalo vseh treh tipov, enih prej, drugih kasneje.

Kot v vseh ostalih MMO igrah s slo-only guildom - sčasoma zmanjka folka in zadeva propade.

Truga ::

Ne vem, nas guild je se vedno aktiven, pa so not izkljucno slovenci. Samo guild misij pac ne delajo, ocitno jih ne marajo. Mene ne moti :P

todman74 ::

Kolk folka pa je online dnevno, v npr.nekem srednje velikem guildu?....me mal zanima za primerjavo z NW.

Guzzy ::

todman74 je izjavil:

Kolk folka pa je online dnevno, v npr.nekem srednje velikem guildu?....me mal zanima za primerjavo z NW.


max playerjev v guildu je 500.. po tem kar jaz vidim, jih je konstantno online 40-100

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Guzzy ()

todman74 ::

Če jih pride gor dnevno 100 je kar lepa številka. Pri "nas" jih je v najboljših urah 20-25 online, v najslabših (ob 11h dopoldne) pa včasih samo trije. Bi rekel, da dosti več kot 50 se jih dnevno ne logira več.

Je kar škoda. Eno leto nazaj je bilo veliko boljše, folka je bilo enkrat več gor, dnevno pa so se odvijale tako dobre debate, da sem večkrat visel gor in samo spremljal guild chat in bolj malo špilal.Je pa to krivda izključno razvijalca, ker biti v velikem guildu v tem trenutku ne prinaša prav nobene prednosti pred tistimi, ki so v majhnem, ali pa sploh v nobenem.... velja pa to za NW, kot sem že omenil.

Malo smetim tle, ker razmišljam, da bi se po 17. marcu prestavil v kako drugo igro. Bolj me vleče v ESO, ampak tudi GW2 je odprta opcija. Sumim, da imamo že preveč cheaterjev v igri, ki veselo hackajo zen...

Zmajc ::

Hja, glede na to da v treh letih v igro razen livign story niso dodali nič pametnega se ne čudim da ljudje odhajajo počasi drugam. Tzdi sam sem cca 1 leto igral sedaj pa me z 10 konji nebi dobili več nazaj. :)

Tr0n ::

Tudi zdaj ko pride expansion? :)

Zmajc ::

Če bi prinesel kaj pametnega, recimo par novih lvlov in nov gear tier mogoče. Tako pa ne.

Truga ::

Lmao.

Tr0n ::

Saj mas nove levele, pac so masteries, ki je kao locen "XP". :)

Zmajc ::

Gw2 osebno vidim kot failed experiment, če bi se držali Gw1 modela bi bili dosti bolj uspešni. Sem se raje vrnil k sub modelu, kjer dobiš dovolj contenta..

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Zmajc ()

Truga ::

Do zdaj se samo 1x niso drzali gw1 modela, in to je blo ko so nardil tocno to kar si ti reku: Ko so uvedli ascended bullshit.

Takrat so zgubili, vsaj za kratek cas, precej playerjov. Pa ceprav ni blo na koncu prakticno nobene razlike.

Zmajc ::

Jaz prui MMOju rabim več kot fashion wars.

Truga ::

To je end-game pri vseh najboljsih MMOjih.

Guzzy ::

GW2 je taka igra, da enim sploh ne diši.. eni jo igrajo casual, par ur na teden.. eni pa jo igrajo cele dneve. V GW2 je veliko za delat, pa rečte kaj želite. Vsak si more najt stvari v igri v katerih uživa.. moj kolega npr. samo geeka dungeone in fractale, drugih stvari ne povoha. Eni uživajo v lvlanju karakterjev, eni v WVW. Eni samo stojijo po mapah in se menijo, al pa flejmajo GW2(tud to je lahko stvar, v keri uživaš), eni roleplayajo ..... nebom več našteval, mislim da je jasno

če se ne najdeš v igri pač ni za tebe ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Guzzy ()

todman74 ::

Ja res je, ljudje smo različni. Vidim, da @zmajc špila Diablo...spremljam mal tisto temo, ampak v D3 se pa res ne najdem, zgleda, da vsa igra temelji na postavljanju pred drugimi. Brez zamere...

Mi pa zanimivo deluje Eve online, ampak mesečne naročnine ne mislim plačevat.

Zmajc ::

todman74 je izjavil:

Ja res je, ljudje smo različni. Vidim, da @zmajc špila Diablo...spremljam mal tisto temo, ampak v D3 se pa res ne najdem, zgleda, da vsa igra temelji na postavljanju pred drugimi. Brez zamere...

Mi pa zanimivo deluje Eve online, ampak mesečne naročnine ne mislim plačevat.


Hja, bolj mi pašejo loot driven igre manjavaš in upgradaš gear, v GW2 tega praktično ni. Po kakem letu igranja, ko sem videl večino contenta mi je postalo rahlo brezveze nadaljevat.

hunter01 ::

Meni je ravno zato GW2 super, ker ne rabim vsake pol leta grindat in vbijat se v nekih dungeonih zato, da bom dobil nov žnjte stopnje gear, pa sem dolga leta igral MMO, ki samo na tem sloni. Ampak to je ravno čar tega, pač vsak si najde content, ki mu ustreza oz. če ga v neki igri ni, si najde igro, ki mu ustreza. Jaz uživam pri GW2 v druženju v dungeonih, PvPju, WvWju in tudi solo contenta je za moj okus dovolj, je pa res da ciklam tedensko kaj igram. Po novem ponovno uživam tudi v guild misijah, eventih in chatu. Tako da zame je bil nakup GW2 en najboljših če ne najboljši ravno zaradi tega, ker mi omogoča casual gaming. Če bi vsake pol leta bila nova stopnja opreme, mi najbrž ne bi uspelo slediti in bi enostavno nehal.

Zmajc ::

@hunter01: Saj jaz sem na začetku imel čisto isto izkušnjo, ampak po cca slabem letu sem imel vsega dovolj. Trenutno igram FF 14 in ni ga MMOja ki mu po mojem mnejnju lahko konkurira. Gw2 se nebi doatknil niti če bi mi šenkali dodatek. :)

Če pa uživate, more power to you. Uživajte dokler vam pač paše. :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Zmajc ()

Truga ::

Zmajc je izjavil:

Trenutno igram FF 14 in ni ga MMOja ki mu po mojem mnejnju lahko konkurira.

Ti tud? Ker server pa? Jaz sem na excaliburju.

Hm, zdej k sva 2 bi mogoce blo cajt odpret temo..

yoco ::

Zmajc je izjavil:

@hunter01: Saj jaz sem na začetku imel čisto isto izkušnjo, ampak po cca slabem letu sem imel vsega dovolj. Trenutno igram FF 14 in ni ga MMOja ki mu po mojem mnejnju lahko konkurira. Gw2 se nebi doatknil niti če bi mi šenkali dodatek. :)

Če pa uživate, more power to you. Uživajte dokler vam pač paše. :)

A ni FF 14 isti kot vsi azijski MMOji? Enkup grinda? Samo enkrat lansko leto sem probal free trial in mi ni blo preveč všeč. Da ne omenjam da imajo tisto "mano" za spelle itd.

Truga ::

FF14 ma precej manj grinda kot GW2 ce hoces najdrazji gear. Jaz sem igral gw2 vec kot 2 leti pa se niti vidu nism prekurzorja, v ff14 mi ne manjka vec veliko do konca relic chaina pa igram sele dobre 3 mesce.

Zmajc ::

Truga je izjavil:

Zmajc je izjavil:

Trenutno igram FF 14 in ni ga MMOja ki mu po mojem mnejnju lahko konkurira.

Ti tud? Ker server pa? Jaz sem na excaliburju.

Hm, zdej k sva 2 bi mogoce blo cajt odpret temo..


Cerberus server

Teme drugače obstaja, samo ni blo ne vem kakeg odziva do zdaj. :D

Final Fantasy XIV - A Realm Reborn

Tr0n ::

Tr0n ::





Zmajc ::

Ahahahah tale intervju z Angry Joe-em je tak bullshit da sem skoraj umrl od smeha.

hunter01 ::

Tron: hvala za filmčke. Zgleda obetavno, upam da bojo res ta testiranja čim hitreje šla čez :)
««
39 / 43
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri MMO?

Oddelek: Igre
254601 (3198) sash69
»

Tera Online (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
6713751 (7061) r3tro
»

MMORPG

Oddelek: Igre
151662 (1376) BorutK-73
»

Guild Wars (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Igre
46634142 (13171) stražar

Guild Wars 2

Oddelek: Igre
313093 (1833) Tilen

Več podobnih tem