» »

Guild Wars 2

Guild Wars 2

««
29 / 43
»»

Truga ::

Pa guild upgrejde. Mene zanima predvsem guild stash, pa uni magic find bannerji.

yoco je izjavil:

No zdj se mi pa kr noče logirat, k so sred eventa kr prekinl pa updejtal client. To mi ni preveč všeč!

Lohkar je bil patch. Zdej so vsi naenkrat restartal spil. Kaj se dogaja si lahko predstavljas. :P

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Truga ()

HighBane ::

Jaz naj bi danes iz igabiba dobil igro, škoda ker me ni doma :(. Drugač se ne morem odločit na kateri server /"world" bi šel. Sam vem da angleški evropski. Trenutno imam namen za Desolation, ker je (kao) največ slovencev gori.

EDIT: Še to GW1 account mi je vezan na email.si, ki ne obstaja več, kaj mi bo to delalo probleme pri vezavi gw1 acc s gw2?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: HighBane ()

Truga ::

Od kod info da jih je najvec na Desolation? Jaz bi rad to vidu..

stražar ::

saj jih jeres največ na desolation:)

Truga ::

Od kje to ves? URL prosim.

Highbane, ne bo. Bos lahko zamenju emajl/account. Upam sam da se spomnis gesla.

yoco ::

Truga je izjavil:

Pa guild upgrejde. Mene zanima predvsem guild stash, pa uni magic find bannerji.

yoco je izjavil:

No zdj se mi pa kr noče logirat, k so sred eventa kr prekinl pa updejtal client. To mi ni preveč všeč!

Lohkar je bil patch. Zdej so vsi naenkrat restartal spil. Kaj se dogaja si lahko predstavljas. :P

To je že v drugo, odkdar sm začel igrat, da nas je tko vn vrgu, sam v prvo sem se nazaj prijavil v minuti, zj pa še kr noče. Kr javlja mi un error, da naj bi imel firewall oz. router, sam sploh ničesar nimam!

ABX ::

Skadi čik ali dva in se vrni nazaj čez 30 min.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Truga ::

https://twitter.com/GuildWars2/status/2...

Zgleda majo spet probleme. Podobn je blo v soboto.

stražar ::

haha to so pa prvi release dan napake, bodite potrpežljivi:). osebno sem ravnokar dobil GW2 igro po 5 dneh zamude pri dostavi, šele danes sem izvedel da je na pošti stala pošiljka kar 4 dni,peti dan pa danes teče :/ in nihče me ni obvestil.

IvoJan ::

stražar je izjavil:

bomo igrali gw2 ponoči, ko ni gneče haha

mimgrede hitrega lvliranja v gw2 ni, to je bil eden od ciljev anet skupine da ne bo samo iskanje xp za lvl ing v igri ampak tudi druge stvari.

in še ena zanimivost-še vedno igre nisem dobil dostavljene po pošti,kljub obljubam dobavitelja da bo danes 100% v mojih rokah .

ti pa mas probleme. jaz sme danes dobil ze drug izvod, je pa res da sem sel iskat osebno.
|TUF X670E plus WIFI|7900X3D|arctic LF2 360mm|
|32gb 6000 CL32 ddr5|Manli RTX4090 Gallardo|P5+ 2TB nvme|
|P3+ 2TB nvme|Corsair HX1000i|Meshify 2|

stražar ::

saj lepo piše zgoraj pojasnilo , kje se je zataknilo-pošta slovenije :)

IvoJan ::

nevem kaj je pol kle dobavitelj kriv :D

drugace sem tudi jaz imel probleme z posto slovenije. nobenega obvestila, psotarja ni bilo, ko sem sel na posto je pa tista koza za salterjem surlo vlekla ker je mogla dvignit svojo debelo rit in dejansko it pogledat kje je paket.
|TUF X670E plus WIFI|7900X3D|arctic LF2 360mm|
|32gb 6000 CL32 ddr5|Manli RTX4090 Gallardo|P5+ 2TB nvme|
|P3+ 2TB nvme|Corsair HX1000i|Meshify 2|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: IvoJan ()

stražar ::

ja sprva je kazalo da dobavitelj ni dostavil igre v roku kot je zapisano v naročilu, pozneje ko malce povrtaš se ugotovi da so pri pošti zafrknili:)

Setsuno ::

isto pr men pr igabibi pošta slovenija zajebala. Da sm dons šou osebno na igabibo še dobr da so dons do 6tih potegnil osebni prevzem...

Yaqwsx ::

jaz sem narocil pri igabibi v nedeljo zvecer, pa danes ob 9 postar stal pred vrati. presenetlo me je, da je blo 43€ tocno. ponavadi posta nabije se neke stroske.

stražar ::

meni je bilo 45 evrov---

in če ne bi šel sam osebno na pošto bi paket še zdaj ležal pri njih.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: stražar ()

Yaqwsx ::

aja ce bo se kdo narocal pri igabibi, koda za 2€ popusta je poletje(velja do 19.9 za vse spile).

vcasih pametno pogledat Kode za popust

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Yaqwsx ()

yoco ::

Probal včeri zvečer transferat, pa ni šlo. Vedno, ko sm kliknu na transfer, mi je po parih sekundah vn error vrgu in to isti kokr je bil vcer popoldan, da se ne more povezat s strežnikom itd.

Tr0n ::

Probaj zdaj oz. zjutraj ko je najmanj guzve.

Guzzy ::

So povedali da majo težave, ja. Jaz tud nisem mogo nardit characterja

hunter01 ::

Dejte malo povedat prve vtise, sploh tisti, ki mogoče niste že prej bete igrali? Je zadovoljila vsa pričakovanja ali ne?

Dami ::

Jaz sem julija prednaročil pri igabibi in nato preklical ker sem dobil prepayed key za 35€. V petek pa dobil vseeno škatlo od igabibe, samo sem dobra duša in jim poslal nazaj :)
Sem pa dobil včeraj mail od arenanet da moram v petih dneh vpisat retail key. Čeprav nas je več kupilo pri isti spletni trgovini (http://gamecards.eu/), sem ta mail dobil samo jaz. Should i be worried?
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

IvoJan ::

Dami je izjavil:

Jaz sem julija prednaročil pri igabibi in nato preklical ker sem dobil prepayed key za 35€. V petek pa dobil vseeno škatlo od igabibe, samo sem dobra duša in jim poslal nazaj :)
Sem pa dobil včeraj mail od arenanet da moram v petih dneh vpisat retail key. Čeprav nas je več kupilo pri isti spletni trgovini (http://gamecards.eu/), sem ta mail dobil samo jaz. Should i be worried?

yes you should, ker si očitno dobil samo prepurchase key, retaila pa ne :)
|TUF X670E plus WIFI|7900X3D|arctic LF2 360mm|
|32gb 6000 CL32 ddr5|Manli RTX4090 Gallardo|P5+ 2TB nvme|
|P3+ 2TB nvme|Corsair HX1000i|Meshify 2|

draciel ::

igra je zunaj že 1 dan pa nobenega feedbacka :D

Truga ::

Kaksen feedback pa hoces?

Dami ::

IvoJan je izjavil:

yes you should, ker si očitno dobil samo prepurchase key, retaila pa ne :)

Ja sej če si na arenanetu kupil si dobil tudi samo key. Pa pri retailu (recimo na igabibi) nimaš možnosti 3 day head start, kar sem jaz imel. Sicer pa sploh ne najdem kam bi moral/lahko vpisal kodo.
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Dami ()

stražar ::

ja treba bo vpisat retail key,če zahtevajo od anet.:)

pa še neki, če nisi v guildu ti ni treba skrbet za influenco:)

Truga večina slovencev, ki sem jih kontaktiral v gw1 igra na desolation serverju v gw2:)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: stražar ()

yoco ::

Jao, moj največji problem pri igranju je, da sm zmeri underlvl. Ker sem moral začeti na drugem serverju sm se odloču, da bom začel z Human raso in Rangerjem. Sem v area star, ki je do lvl 17. Jz sm trenutno lvl 14, zadnji "srcek" ki ga moram nardit pa je lvl 15. Moja story misija pa je ze lvl 16. Sploh ne vem kaj delam narobe da sm tok "odzadi"!
:(

Truga ::

Strazar, ja? Vseh 5 ljudi ki si jih kontaktiral?

Prosim en resen vir ki pravi da jih je najvec na Desolation. Glede na to da je GWSI na Gondorju in ima ze vec kot 200 memberjev ti namrec tezko verjamem.

ABX ::

yoco je izjavil:

Jao, moj največji problem pri igranju je, da sm zmeri underlvl. Ker sem moral začeti na drugem serverju sm se odloču, da bom začel z Human raso in Rangerjem. Sem v area star, ki je do lvl 17. Jz sm trenutno lvl 14, zadnji "srcek" ki ga moram nardit pa je lvl 15. Moja story misija pa je ze lvl 16. Sploh ne vem kaj delam narobe da sm tok "odzadi"!
:(


Nisi edini.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

AnWar ::

Jutr dobim GW2, torej kateri server priporocate, kjer je najvec slovencev, ter da je slovenski guild ;) ( desolation ? )

Hvala za info

LP AnWar
[Asus ROG Strix SCAR III]

Tr0n ::

Gandara. Imamo guild z 255 clani, in ce ne bi zafrkavali invajti bi jih imeli ze 300. :)

http://guildwars2.si/2012/07/gwsi-guild...

AnWar ::

Odlicno! ;) hvala se vidmo ;)
[Asus ROG Strix SCAR III]

draciel ::

Truga je izjavil:

Kaksen feedback pa hoces?


ja nevem zelo pričakovan špil je zuni ne. js sm pričakoval da bo kšn napisu recimo nevem:

"waaw kako dobr špil" al pa kaj podobnega..

ABX ::

Tr0n je izjavil:

Gandara. Imamo guild z 255 clani, in ce ne bi zafrkavali invajti bi jih imeli ze 300. :)

http://guildwars2.si/2012/07/gwsi-guild...


Ker sem GW noob. Kakšna je prednost guild-a in te influence točke kako vplivajo na člane?

Če imaš kak link je tudi ok.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Tr0n ::

http://wiki.guildwars2.com/wiki/Guild#R...

Upgrejdas guild z influencom, ki ga memberji nabirajo, ko normalno igrajo igro. Dodas guild banko, armorsmitha, weaponsmitha, doloceni bonus etc.

Truga ::

draciel je izjavil:

Truga je izjavil:

Kaksen feedback pa hoces?


ja nevem zelo pričakovan špil je zuni ne. js sm pričakoval da bo kšn napisu recimo nevem:

"waaw kako dobr špil" al pa kaj podobnega..

Spil je MMO. Ce je res dober bomo vedl sele cez 1 leto. Zame je ze zdej majka, za marsikoga verjetno ne.

@TrOn, kej ves kolko memberjev boste mel? Jaz mam svoj guild, kjer mam not par kolegov, ampak ce boste mel kej extra placa bi se tud v GWSI joinal, da je malo vec druzbe na guild chatu, kadar igram sam.

Tr0n ::

draciel je izjavil:

igra je zunaj že 1 dan pa nobenega feedbacka :D

Spil je svetlobna leta pred vsemi MMOji, ki so trenutno zunaj. Prava mala evolucija žanra.

Happy? :)

Truga je izjavil:

@TrOn, kej ves kolko memberjev boste mel? Jaz mam svoj guild, kjer mam not par kolegov, ampak ce boste mel kej extra placa bi se tud v GWSI joinal, da je malo vec druzbe na guild chatu, kadar igram sam.

Imamo se vec kot dovolj prostora. Zal invajti trenutno ne delajo oz. zgleda da samo pri velikih guildih ne. Cakam na odgovor supporta.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tr0n ()

Dami ::

ABX je izjavil:

yoco je izjavil:

Jao, moj največji problem pri igranju je, da sm zmeri underlvl. Ker sem moral začeti na drugem serverju sm se odloču, da bom začel z Human raso in Rangerjem. Sem v area star, ki je do lvl 17. Jz sm trenutno lvl 14, zadnji "srcek" ki ga moram nardit pa je lvl 15. Moja story misija pa je ze lvl 16. Sploh ne vem kaj delam narobe da sm tok "odzadi"!
:(


Nisi edini.

Priporočam da greš explorat domača mesta pa levelat še v kako drugo starting zono preden nadaljuješ v višje, ker drugače se lahk kr navadiš da bojo srčki ter misije vsaj 3 lvl višji.
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

stražar ::

Truga verjimi kar hočeš mene ni kontaktiralo samo 5 folka :), veliko več kot si misliš jih je na desolation in jih vsi pričakujemo odprtih rok v guild, pridite:), če pa hočete v gwsi pa pojdite v gandaro, saj se hvalijo z 255 člani ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: stražar ()

ABX ::

@Tron hvala.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

stražar ::

nop saj prav da ne pustijo več invajtov:), okoli 300 memberjev je čisto dovolj.

vsak igra svojo zgodbo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: stražar ()

Truga ::

A ti mal trolas? Najprej pravis da imas na Desolationu vec folka, zdaj pa pravis da je 300 memberjev prevec?

Meizu ::

Kakšna je zdej cena GW2? Moj brat bi jo rad kupil, pa je ne najde pod 40€... a ni bla tukaj enkrat linkana neka huda akcija za male pare?

DOOM_er ::

danes sem jo v Müllerju videl za 50€ sicer nemško verzijo.
Robots will steal your job. But that's OK

ABX ::

Itak da trolla
Edit: Out of stock, res je, najcenejša varianta je zdaj 50E.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ABX ()

stražar ::

nič ne trolam, prepričjte se v igri :), vsak igra svojo zgodbo-se vidimo

ahac ::

Ah... se že različni serverji in guildi kregate med sabo kdo je večji frajer, pa še nič niste naredil v špilu. S tujci očitno nočte igrat, uni Slovenci, ki niso z vami so pa tud nule. Heh, tipično.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Pureforce ::

Js sm se tudi odloču, da zadevo sprovam. Naroču sm na igabibi danes sm dobiu. A je imel še kdo problem ko narediš account potem pa predn se loginaš ti reče da moreš email potrdit. Ko pa kliknem na tisti link (ki ga dobim v mail) mi pa vrže error da je neveljaven?

Drgače sm tudi js na Gandara serverju.

yoco ::

Pureforce je izjavil:

Js sm se tudi odloču, da zadevo sprovam. Naroču sm na igabibi danes sm dobiu. A je imel še kdo problem ko narediš account potem pa predn se loginaš ti reče da moreš email potrdit. Ko pa kliknem na tisti link (ki ga dobim v mail) mi pa vrže error da je neveljaven?

Drgače sm tudi js na Gandara serverju.

Nisi edini. Meni so rekli na support, da enostavno ignoriram to in grem dirkt v igro!
««
29 / 43
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri MMO?

Oddelek: Igre
254631 (3228) sash69
»

Tera Online (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
6713783 (7093) r3tro
»

MMORPG

Oddelek: Igre
151671 (1385) BorutK-73
»

Guild Wars (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Igre
46634190 (13219) stražar

Guild Wars 2

Oddelek: Igre
313096 (1836) Tilen

Več podobnih tem