» »

Internet laggs

Internet laggs

Ales47 ::

Dober dan,

imam tezave z internetom, igre kot so World of Warcraft mit laggajo ( za tiste ki nevejo kaj to pomeni, ping je npr zelo zelo visok in igra je pocasna)Navaden ping pri WoW-ju je do 250MS , meni pa naenkrat skoci na 1500MS , kar pomeni da lahko samo ALT+F4 stistnem.... Z starim PCjom nisem imel tega problema, uporabljal sem XP SP3, zdaj imam novega in imam Visto SP2. V Teamspeaku imam tudi vedno preko 20% Packet loss-a. Klical sem tudi na to 0801000 st. vedno mi recejo da naj grem pod file.siol.net in downloadam file...downloada se z max speed (160 Kb/S). IE deluje normalno, sicer zmes nekaj pomali odpira strani oz stran, tudi CoD4 igram brez laggov, samo pri WoW-ju in TS2 imam tezave.Za en cas mi deluje normalno, potem pa .... Res nevem vec, kaj bi bilo narobe.

System Specs:
Windows Vista Ultimate 64 Bit
Asus M4A78 Pro
AMD Phenom II X4 940 Proccesor (4 CPUs) , -3.0GhZ Black edition
4GB Ram TeamGroup 1066MhZ
Ati Radeon Sapphire 4890 Vapor-x 1gb
750W LC Prophecy 2.2
Mrezna kartica Atheros AR82121/AR8113/AR8114 PCI-E Ethernet Controller (na maticni)- driverje sem aktualisiral
Sagem f@st 3344
Trio paket

Upam da mi lahko pomagate....

Ales47 ::

Pozabil sem omenit, da se ena oseba uporablja ta internet, tako da na 2 PC´s ...mogoce zaradi tega? naj na drugem PCju povezave prekinem al kaj podobnega da nebi porabljalo interneta?

Rotaidal ::

Tezava z internetom?

Ta tema pa je kaj? Misliš, da bo kaj bolje če odpreš 10 enakih tem o enaki težavi?

Na katerem serverju igraš? A si probal počakat nekaj minut? Ti latency pade/naraste ali ostane enak.

Namreč, sam sem imel nekaj časa enak problem. Ko sem prišel gor sem sprve imel 2k latency. Pol pa je počasi padalo.
Ali imaš routerja? Igraš mogoče preko brezžične povezave?


Pozabil sem omenit, da se ena oseba uporablja ta internet, tako da na 2 PC´s ...mogoce zaradi tega? naj na drugem PCju povezave prekinem al kaj podobnega da nebi porabljalo interneta?


To je možno. Če moj brat na drugem pcju gleda youtube, mi nabije ping do 500ms. Odvisno od povezave.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Rotaidal ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

World of Warcraft vs Guild wars (strani: 1 2 3 411 12 13 14 )

Oddelek: Igre
67260326 (13356) kr?en
»

Age of Conan (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
849497 (4799) Buggy
»

poglabljanja v igre (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
616299 (3860) Phoebus
»

Warhammer online

Oddelek: Igre
182250 (1860) ahac
»

MMORPG

Oddelek: Igre
333170 (2228) jlpktnst

Več podobnih tem