» »

Tezava z internetom?

Tezava z internetom?

Ales47 ::

Imam tezavo z internetom, internet se mi avtomatski poveze , deluje normalno ampak v World of Warcraftu+ TeamSpeaku imam lagge. v teamspeaku 20%+ packeloss(skype deluje normalno, tud msn) in v World of Warcraftu 350+ms do 1500MS(igram ze 3 leta wow, take gge se nism imel:>). Call of Duty 4 pa mi deluje cist normalno brez laggov. Tudi WoW mi je laufal cist normalno v nedeljo.Tako da trenutno tako ne morem igrat:D Klical sem na Siol, povedali so mi da bi naj ve normalno delovalo, downloadal sem tudi ta file kr je na file.siol.net za test, z 160kb/s , kar je tudi max pri meni, je to downloadalo. Pred 3 tednami mi je se to vse normalno delovalo...potem sem dobil nov pc pa to...

Mrezna kartica: Atheros AR8121/AR8113/AR8114/AR8114 PCI-E Ethernet Conroller , driverje sem aktualisiral
Sagem f@st 3344

Res nevem v cem bi bil problem, upam da vi veste;S

Hvala
  • spremenil: Ales47 ()

Rotaidal ::

Hmm.. si ziher, da ti od zadaj nea downloada patcha?

Ales47 ::

downloadarja sem prekinil in ga deaktiviral, tako da ga morem sam vklopit

Ales47 ::

prej mi laufalo brez problema, zdaj kako bo naprej, se nevem :P

Ales47 ::

res ne razumem, lagga mi zopet...5 sec se slika stavi potem pa dalje.... nevem kaj naj se naredim...ima kdo kakso idejo? kaj je z tem inetom...:(

-Push ...

ima kdo kaksno idejo?

push

push

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Ales47 ()

Ales47 ::

Hmm.. si ziher, da ti od zadaj nea downloada patcha?


na Frostwolfu(ne ne lagga server:D)... zdaj ko sem klical na siol, ker mi ni delal internet , so mi nekaj tam naredli...zdaj imam v TS skoraj 0 packetlossa in v wow do 200ms .

in ja , ko se latenca dviga, ostane na 350++ ...saj v TS imam potem po 60% Packetloss-a kar ze vse pove.

Rotaidal ::

Omenil si,da si deliš net. To je tudi lahko problem. Da drugi nea kje uporablja kakšnega utorrenta:))

Če je možno probaj samo ti uporabljat internet. Ali pa če imaš možnost, prenest pc na kateru drugo povezato. Tako, da sprobaš.

Ales47 ::

saj zaj samo jaz uporabljam internet pa do zdaj ni se bilo tezav z laggami, bomo vidli :D

MKC00 ::

Vprašanje:

zadnje čase se pojavlja, da mi ven vrže povezavo in moram ponovno povezati. Doma imamo dva PC-ja povezana na internet preko switcha. Preden se je to začelo pojavljati, je normalno in brez problemov delovalo pol leta.
kdo ve v čem bi lahko bil problem?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

World Of Warcraft (strani: 1 2 3 428 29 30 31 )

Oddelek: Igre
1535221253 (1943) oo7
»

StarCraft II prihaja julija (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Igre
6420103 (18115) ahac
»

World of Warcraft 'obrnjen' (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Novice / --Nerazporejeno--
21215188 (9224) FireSnake
»

WOW (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
1099514 (7102) Rotaidal
»

Igre vredne nakupa

Oddelek: Igre
282028 (1464) Timmah

Več podobnih tem