» »

Google apps

Google apps

CWIZO ::

https://www.google.com/a

Je že kdo sprobal? Jaz sem si dele nastavil DNS je na godaddy na googlove strežnike in je začel delat instantno.

Res noro, gmail vmesnik z 2gb njihovga placa s tvojim email naslovom.
hancic.info
I can't uninstall it, there seems to be some kind of "Uninstall Shield"...

r5r ::

Uporabljam že več kot 1 leto.

Omejitev prostora je točno 2 GB (2048 MB). Samo zanima me, zakaj ne povečujejo tako kot delajo z gmail. >:D

Omogočajo še koledar, spletne strani in podporo za gtalk. Zaenkrat uporabljam le pošto.
And it makes me wonder.

CWIZO ::

A to je že tok časa zuni al ka? Jest sem pa mislil, da je nekaj novega to :D
hancic.info
I can't uninstall it, there seems to be some kind of "Uninstall Shield"...

r5r ::

Pred enim letom postavitev ni bila tako hitra, saj sem se vpisal in čakal povabilo na elektronski naslov.
And it makes me wonder.

mali_bu ::

Pozdravljeni!
Mene zanima kaj treba tam izbrat ko je Set up email delivery ... in pol si moraš izbrat Hosting Compy...vendar se mi ne sanja kaj treba zdaj tu naredit????
Hvala!

Jan987 ::

Bi rekel da je mišljen registrator domene.

AlienRex ::

Pozdravljeni!
Mene zanima kaj treba tam izbrat ko je Set up email delivery ... in pol si moraš izbrat Hosting Compy...vendar se mi ne sanja kaj treba zdaj tu naredit????
Hvala!


1) Moras avtorizirati da je domena tvoja - to je predpogoj da nadaljujes!

2) Pod set up email delivery pa imas navodila kako nastaviti MX recorde (to se razlikuje od hosting firme ali tvojega domenarja - kjer iams registrirano domeno) da se ti posta posilja na google aps.

Kje pa imas registrirano domeno oziroma gostis domaco stran? NA podlagi tega ti lahko pomagamo bolj natancno.
Dropbox: http://db.tt/Jg5BmDw
No brain - No tumors

ZatolE ::

Pozdravljeni,

imam problem s storitvijo Google Apps my domain. Hotel sem vzpostaviti račun za domeno katere lastnik sem 'mojadomena.eu' vendar sem po neumnosti za kontaktni naslov google apps računa namesto svojega (že obstoječega) e-mail naslova vpisal naslov, katerega sem šele hotel odpreti (nekaj@mojadomena.eu). Zaradi tega mi google apps avtomatično vedno pošilja nastavitveni e-mail na ta - neobstoječi naslov in torej ne morem dejansko aktivirati računa za mojo domeno (sploh ne pridem v google apps panel itd.). Čakal sem tudi že več kot 5 dni in mi google še vedno ni zbrisal neverificiranega računa kot bi ga moral. Mogoče je problem v tem ker sem nato ustvaril še en račun kot member of mojadomena.eu v upanju da bom lahko uredil zadevo. Pomoč sem iskal že na google apps forumu pa nisem dobil nobenega odgovora - le replye uporabnikov z enakim problemom. Poskusil sem tudi že resetirati račun na naslovu: https://www.google.com/a/cpanel/mojadom..., sledil sem navodilom, uploadal HTML datoteko, vendar mi google še vedno ni zbrisal računa, tako da res nevem kaj mi še preostane.
Ali mogoče kdo od vas ve kako lahko zbrišem ta račun, da ga nato ustvarim na novo - s pravimi podatki?

Pomoči bi bil resnično hvaležen saj se gre za domeno podjetja v katerem delam in bi zelo rabili storitev google my domain.
Najlepša hvala.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Prenos domeneskega email na gmail

Oddelek: Omrežja in internet
72512 (2185) Samael
»

Vzpostavitev Google Apps in domene .si

Oddelek: Omrežja in internet
102643 (2348) NoName
»

pomoč: lastna domena, domači ftp strežnik

Oddelek: Omrežja in internet
192279 (1961) bluefish
»

google apps webmail

Oddelek: Izdelava spletišč
121435 (1230) gslo
»

Fake mail server

Oddelek: Programska oprema
151668 (1166) t3hn0

Več podobnih tem