» »

Omnia touch problem!

Omnia touch problem!

neo321 ::

Haj!

Sem nov tu in na vas sem se obrnil ker mislim da se bo tu še najbolj našel kdo ki bi mi vedel svetovati.
Dejansko zadeva je taka, uporabljam samsung Omnio. In kar naenkrat e je zgodilo sledeče. Touch več ni dobro centriran! Npr. če želim z pritiskom na zaslon nekaj pritrditi negre ker se je vse pomaknilo nekam levo, torej če pritisnem malo bolj levo pa potrdi izbiro.

Nevem če je ta problem v softwerju al je touch šel ? Drugače problema z touchem ni le to da ni centriran dobro. Tudi kakšnih mehanskih poiškodb telefon ni dobil zato bi kar izključil kaj na tem. Še najbolj imam na sumu softwer ali kak virus nevem. Zanima me vaše mnenje. Hvala!

kupim9 ::

Nes na servis naj ti zamenjajo touch ker je 99% zanič

neo321 ::

kako to misliš da je 99% zanič ?
kako pa zamenjajo touch ? sprednji del pač ta ploskev steklena ?

Music Man ::

Pa si probal ponovno kalibrirati touch screen? (Settings - System - Screen - Align Screen) Če to ne pomaga, pa kar na servis z njim.

neo321 ::

ne bom pa kar zdaj takoj ;)

neo321 ::

tega kar ni in ni konca križec kar naprej gre od začetka in se ponavlja.

trunks ::

se mi je isti problem včeraj pojavo...
porobal z hard resetom... tud ne pomaga
zdaj sem pa obstal pri začetni kalibraciji zaslona8-O
(\__/) This is Bunny. Copy and paste bunny
(='.'=) into your signature to help him gain
(")_(") world domination.

Music Man ::

Ja pri meni je bilo tud tako, ko sem prvič vključil telefon in poizkusil kalibrirati kar s prstom. Lahko bi delal to v nedogled, pa ne bi nikoli skalibriral. Ko sem pa poizkusil s stylusom, je pa v prvo uspelo. Če pa se to dogaja tudi s stylusom, pa kar na servis, tukaj nimaš kaj več sam naredit.

#000000 ::

Meni je delal isto, le da ko sem naredu hard reset se telefon ni hotu več postavt skoz je sral z tisto kalibracijo, pol sem ga nesu na servis in mislm da je bilo v enem dnevu narejeno, so pa zamenjal touch in ker je pomojem skup z displayem tud tega. Cena 0 evrotov, ker je to fabriška napaka. Namesto da si razbijaš glavo kaj je in kaj ni, ga nes na servis in bojo zrihtal, za tacajt pa zahtevaj nadomestni aparat.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Počen touchscreen (Samsung Galaxy S I900)

Oddelek: Mobilne tehnologije
162800 (2597) bdoxx
»

Samsung Omnia problemčki in nasveti?!? (strani: 1 2 3 422 23 24 25 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
1227122030 (30856) Kunte

Samsung Galaxy S- Ultimate Android phone (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
7713054 (10167) Ziga Dolhar
»

Prvi v Sloveniji- Opis Google Phone (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Android
7710336 (7213) Seto
»

.NET guru: "iPhone najmočnejša mobilna platforma"

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
487701 (3677) CoolBits

Več podobnih tem