» »

Resen problem Blue screen ? freez

Resen problem Blue screen ? freez

Gutjerez ::

Pojavo se je problem. že dva dni. ko brat igra igrice. cod2, madagascar, narnia itd. ali čez čas samo vse zmrzne ali pa se pojavi blue screen kjer piše


kaj bi bilo to narobe?
pc je
WinXP Professional 5.1 SP3
CPU: Intel Core 2 EQuad Q6600, 2.41 GHz, 0 KB (1% Load)
RAM: Used: 523/3328MB
NVIDIA GeForce 9800 GTX 512mb
xpji so naloženi šele 2 tedna na novo gor.

Tak da kaj bi naj to bilo? kaj da naredim
Nikoli ne obupaj, saj je tukaj slo-tech

solatko ::

Bo potrebno sistem poštimat - gonilnike, instalacije iger, pogledat gretje, preverit RAM-e, najboljše pa sprobat s kakšno kupljeno igro in po možnosti z original Windows-i.

Gutjerez ::

sistem je cel čas enak. nič ni navito. vse je kot vedno pa je vedno delalo super. Sedaj dva dni pa se pojavlja tale problem. Prevero vse. Probleme viruse defragmacijo vse. samo nič ni spremenilo.
Sedaj me zanima ker mam grafično leadtek winfast px9800 gtx
če z njihove strani potegnem drivere dol. ker zdaj imam naložene zadnje verzije z nvidijine
Nikoli ne obupaj, saj je tukaj slo-tech

solatko ::

Najbolje je gonilnike potegnit iz strani proizvajalca kartice, saj ima vsaka določene specifike, ki jih ATI-jevi in NVIDIA, nimajo

Gutjerez ::

Samo glej.. :D sedaj sem naložo zadnjo verzijo z uradne strani.
Prvo je pisalo da ni digitalno podpisano. pa sem si mislo če je tale proizvajalec naredo gonilnik pol mora biti dober.
Pol drugo.
Verzija je 177.39.XP
16.6.2008
Digitalni podpisnik: Ni digitalno podpisan

Tak da sedaj nevem če je to najbolj primerna odločitev :/
Nikoli ne obupaj, saj je tukaj slo-tech

solatko ::

Veliko gonilnikov ni digitalno podpisanih, tako, da če dela ni problema.

Master Chief ::

Nekaj v zvezi z graficno je. Poglej, ce se ne pregreva, drugac pa...nvidia...

Gutjerez ::

Nekaj v zvezi z graficno je. Poglej, ce se ne pregreva, drugac pa...nvidia...




grafa ima 52 stopinj. tk da eni imajo 80 pa jim dela super. kolega kupo atija 1 gb jaz pa mam 512 mb in v nobenem testu nima šanse z mano. on je dau 170 evrof jaz pa 260.
winsi so sedaj na novo naloženi
Installed On: Saturday, August 1 2009
Operating System: WinXP Professional 5.1 SP3 (Build #2600)

naložen nod32, z adwanced windows care v2 pro vse probleme popravu,(a me moti ko se tale program ne posodobi) updates naložu.

Res da tista igrica madagascar ki jo je bratec igrau sem preveru pa se niti do konca ne da inštalirat. a delala je vseeno. samo ok to je en primer. Pol pa cod2 ko se je igralo že več kot 500 ur. pa je tudi blue screen ven vrglo.
Nikoli ne obupaj, saj je tukaj slo-tech

Jankolovski ::

Jst mam leadtek nvidia 8600gts extreme in sm mel isti problem kot ti, iz leadtekove uradne strani sm meu driverje in skoz blue screen k mal dal igraš, pol sm probu driverje povozt z drivrji od nvidie (uradna stran) šele pol je bila katastrofa ker je neki drivrjou ostal še od leadteka se niso popolnoma izbrisal tko da rešitev je nasledna!

Rešitev: Naloži windowse na novo in prvo kar boš instaliral ko prideš v sistem je nvidia driverji iz uradne strani najnovejše men se zdi da so julijski 190.38 neki tazga! In pol ti more delat normalno, vsaj pri meni je bilo tako!

Gutjerez ::

točno tak. sem naložo drivere od leadteka zanje kar so. pa ni blo ok. pol sem hoteu izbrisat dol pa niti ni opcije za izbrisat. tak da sem naložo samo nove od nvidije pol pa je biu zaslon kot pred 20 leti :D
pa sem formatiro pa na novo naložo winse. pa zadnje drivere od nvidije pa zdaj zaenkrat dela ok vse.
Nikoli ne obupaj, saj je tukaj slo-tech


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

problem z hlajenjem?

Oddelek: Pomoč in nasveti
22839 (648) Gutjerez
»

Prenovljena GTX260 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Strojna oprema
1136674 (4997) jureus
»

A6600GT - v igrah izklopi monitor(power saving mode)

Oddelek: Pomoč in nasveti
261343 (1060) gor13azd
»

mp3 predvajalanik

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
111622 (1400) tigra
»

novejši gonilniki za gf ti 4200 vivo

Oddelek: Zvok in slika
15989 (870) pingo76

Več podobnih tem