» »

Brezžicni router in težave

Brezžicni router in težave

Hostnik ::

Pozdravljeni.

Doma imam navadni računalnik + v spodnjem nadstropju še 1 računalnik. Kupil sem brezžicni modem saj kabla ne morem vlečti do spodnje sobe. Tezava pride ko mi kao zazna povezava ampak kaze da le ta ne pride do routerja. Spodaj ko pogledam povezavo pise da ni dodeljen IP a je mogoče v tem težava da bi moral kje ip usposobit v routerju da bi potem delal internet tudi spodaj,namreč zgoraj deluje.

Prosim za pomoč,hvala že vnaprej

KoMar- ::

Kaj si torej kupil - modem ali router? Poleg tega pa: a si router priklopil na modem? In tretje: cel kup svežih tem s tem istim vprašanjem je tu na forumu, zakaj rabimo še eno?

Hostnik ::

Kupil sm router

router sem priklopil na modem da ... in deluje samo računalnik zgoraj ... spodnji pa kot da nima povezave do routerja.

Mislim da takšne težave na forumu še ni,vsaj našel je nisem..

jan01 ::

Kater router? Katera mrežna kartica?

Scorpia ::

A je signala dovolj. Glede na to da ni dodeljen ip, v mrežno upišeš ročni ip. Router ima po deafultu 192.168.1.1, no za svojega mu dodeli namesto zadnje enke, recimo 3 ali poljubno št.. Drgač na forumu je dosti napisan, če imaš slab signal lahko na routerju ojačaš signal.
////

Hostnik ::

signala je 3-4 črtice ... povezava tud pise da naj bi bila good. nevem ka naj naredim mogoče da vpisem v mrezno ip od routerja?

Yaqwsx ::

na ruterju vklopi dhcp


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Postavitev domacega omrezja in deljenje internet povezave (strani: 1 2 3 433 34 35 36 )

Oddelek: Omrežja in internet
1793564124 (953) c23po
»

Sinope 568+ kot router (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Omrežja in internet
11951894 (23644) simone
»

Nastavitev modema za vidnost računalnikov povezanih v router?!

Oddelek: Omrežja in internet
169588 (9257) Hanzek
»

Wireles internet

Oddelek: Pomoč in nasveti
191881 (1547) Mitch
»

KKS -Arnes- router ??? A je res nemogoče??

Oddelek: Omrežja in internet
211869 (1454) kajak33

Več podobnih tem