» »

Tv kartica - zvok

Tv kartica - zvok

Mohic ::

Imam novo tv kartico. Iz te kartice sem dobil priključek, ki sem ga priklopil iz kartice v matično. Od zadaj v modri vtikač za zvok. Zvok mi deluje ampak na dalinco oz programu če spreminjam zvok se zvok n spremeni. Volumen lahko nastavlam samo na zvočnikih ročno. Zanima me kako nastavim, da bom lahko volumen nastavljal preko dalinca.

bluefish ::

Kako naj kdorkoli ve, kaj je težava, če pa nisi omenil modela kartice, kaj je tisti misteriozni priključek,...

Mohic ::

Model kartice je Leadtek WinFast TV2000XP FM Global. Zadaj ko ima računalnik priključke (zelena zvočniki, rdeča mikrofon,...) sem vklopil modri priključek za zvok. Zvok deluje vendar volumen ne gre nastavljati.

kixs ::

Ce si zvok priklopil na maticno, ga ne rabis se enkrat na line-in.

Sicer pa v nastavitvah, v TV programu, nastavi kateri kanal od zvocne ti naj kontrolira.

Mohic ::

Ce si zvok priklopil na maticno, ga ne rabis se enkrat na line-in.

Kako to misliš?

Mohic ::

V primeru, da ne vklopim v moder vtikač kabla mi zvok ne dela :S

huek111 ::

Kabel mora biti vklopljen v moder vtikač, vendar ne vem zakaj se ne da regulirati glasnosti! Malo poglej v nastavitvah od tv kartice

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: huek111 ()

bluefish ::

in morda si za začetek tudi oglej priložena navodila.

Mohic ::

Ja saj to je problem. Nastavitev tv kartica nima veliko. Za zvok so ap same bedaste nastavitve. Navodila sem si vse prebral in vse, kar piše je kaj moram kam vtakniti in to sem tudi storil.

Mohic ::

Ko sem od tv kartice vklopil not kabel v modri vtikač na matični mi je v : control panel > sound pokazalo vtikač. Potem sem po pomoti stisnil na njega in dal disabe. Sedaj mi ga ne kaže več. Kaže mi ga niti ne v Realtech Audi maneger. Zdaj me pa zanima kako dobim nazaj stare nastavitve v sound, da ga lahko eneblam?

Lahko kdo prosim pomaga?

Kaj res nihče ne ve?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mohic ()

blockhd ::

em...... tam kjer ti kaže recording devices, klikni z desno na bel prostor in izberi show disabled devices.
ni podpisa, je nekam spizdu....

Vuli ::

Poglej za novejše driverje na njihovo spetno stran.
Sem imel isti primer, ko je prišla Vista ven in prvi driverji zanj. Pol se je pa uredilo.
Sicer mam pa MSI Tv@anyhere plus.
|Gb x570 Pro|R9 5900x|32GB DDR4 RAM G.Skill V@ 3600 cl16|6800XT Merc319 Black|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Vuli ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Zvoka ni

Oddelek: Pomoč in nasveti
411967 (1016) Han
»

Windows 7 (strani: 1 2 )

Oddelek: Operacijski sistemi
8310329 (1436) buneech
»

analogna TV kartica

Oddelek: Zvok in slika
81332 (1100) CODfan
»

Winfast TV (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
918291 (5263) Pyr0Beast
»

RAdeon 9000 128 MB pro VIVO- slika na TV in zajem zvoka

Oddelek: Zvok in slika
14925 (772) joeblack

Več podobnih tem