» »

Nakup računalnika za najnovejše igre

Nakup računalnika za najnovejše igre

1 2 3
4
»

Mentalist ::

Sem že tja pisal pa so rekli da bi dali samo 140€

Še je katera druga?
Lool.

Zgodovina sprememb…

DaVidQ ::

Že 140eur je veliko.

Mentalist ::

Bi se dalo kje za 200?
Lool.

bluefish ::

če na Bolhi najdeš koga, ki se ne spozna najbolje na cene. Ali pa prodaš po komponentah in vsako daš za malo več, kot je vredna.
Oboje pa je malo verjetno.

triplxxx ::

Zdravo!
Mene pa zanima če je kul ta konfiguracija:732,00 EUR
• Chieftec Giga Case GX-01B-OP brez napajalnika
• Napajalnik SILENT GIANT LC 550W LC6550GP2 Green Power 2, 140mm Fan (tiho delovanje), črn Ver 2.2 24pin, 6pin PCIe, 4XSATA, 4XMolex, 1XFloppy Link do uradne strani.
Matična plošča Asus P5Q PRO
• Procesor Intel CORE 2 DUO E8500, 3,160 GHz 6MB, 1333MHz, LGA775 BOX
• Ram DDR2 4GB kit Kingston 2 x 2Gb PC6400 800
• Trdi disk WD 640 Gb SATA300 , 7200, WD6400AAKS, 16MB cache SATA-II/300
• Optična enota SAMSUNG DVD+/-RW DL 22X, RAM 12X SATA PRIKLOP - ČRNE BARVE SH-S223F/BEBE
• POWERCOLOR PCI-E ATI RADEON HD4870 512MB GDDR5 DUAL DVI
• Zvočna in mrežna kartica integrirani na matični plošči.
Pripravljen sem dat do 800 EUR, tko da če bi blo kej boljšega vzet mi prosim dajte kak nasvet. Mel bi ga pa za igrce špilat.

Lp in hvala!

DaVidQ ::

Mogoče bi lahko uzel 4870 1GB namesto 512mb, sej ni tako velika razlika v ceni.

svetetko ::

jst mam povsem enako konfiguracijo, meni za igre zadostuje. Mogoče res 1gb rama na grafi kot je rekel davidq.

TOP ::

1GB rama rabiš sam če špilaš pri visoki resolucji odvisno kak ekran maš,drugače je brezveze kupovat 1GB

White&Nerdy ::

Jaz bi samo menjal grafo za karkoli NE powercolorovega. Zanič. Mel 2 HD4850, pa sta obe meli artefakte od samega začetka ko sem ju dal v comp... :/

Pepc619 ::

Hmm imam eno vprašanje, a na nakupi.net ti lahko oni sestavijo comp in če ga, a je zastonj ali pa je treba kaj doplačat?
Se da zaupat nakupi.net?

__Devil__ ::

da se zaupat ja :)

Mentalist ::

Se splača kupiti procesor Intel Core i7 920 (2,67Ghz, 8MB) BOX
Lool.

batista bomb ::

zakaj se pa ne bi

Mentalist ::

vprašam
Lool.

bluefish ::

odvisno. Smo pa s tem vprašanjem spet pri začetku teme.

__Devil__ ::

haha :D :D seveda se splača, če maš denarce seveda. :P (tajkuni) xD

Anže_1000 ::

Lp! Sedaj kupujem nov racunalnik tam nekje do 1400eurov pa me zanima kaksna se vam zdi naslednja konfiguracija :) Uporabljal se bo pa predvsem za novejše špile,filme.. V naprej hvala za odgovore

- Ohišje : Antec Nine Hundred Two
-Napajalnik :( Tukaj nisem ziher kako mocnega potrebujem.. razmisljal sem nekje v tej smeri) Corsair TX 850W
-Mamaplata : ASUS P6T - Intel X58 Chipset
-Procesor : Intel Core i7 920 (2,67Ghz, 8MB)
-Hladilnik : Scythe Kabuto
- RAM : OCZ DDR3 3x 2GB PC3-12800 1600MHZ
-Grafa :2x ATI SAPPHIRE PCI-E HD 4890 1GB GDDR5
-Trdi disk : Western Digital WD6400AAKS "Caviar® Blue™"

Vse skupaj naj bi laufalo na 22 inčnem monitorju :)

White&Nerdy ::

Lp! Sedaj kupujem nov racunalnik tam nekje do 1400eurov pa me zanima kaksna se vam zdi naslednja konfiguracija :) Uporabljal se bo pa predvsem za novejše špile,filme.. V naprej hvala za odgovore

- Ohišje : Antec Nine Hundred Two
-Napajalnik :( Tukaj nisem ziher kako mocnega potrebujem.. razmisljal sem nekje v tej smeri) Corsair TX 850W
-Mamaplata : ASUS P6T - Intel X58 Chipset
-Procesor : Intel Core i7 920 (2,67Ghz, 8MB)
-Hladilnik : Scythe Kabuto
- RAM : OCZ DDR3 3x 2GB PC3-12800 1600MHZ
-Grafa :2x ATI SAPPHIRE PCI-E HD 4890 1GB GDDR5
-Trdi disk : Western Digital WD6400AAKS "Caviar® Blue™"

Vse skupaj naj bi laufalo na 22 inčnem monitorju :)



V bistvu če hočeš met tko drag comp je to to ja... Napajalca pa loh vzameš Corsair HX750w pomoje... Da bo še malo rezerve.

Anže_1000 ::

Superca, hvala za hiter odgovor!

r0b3rt ::

kolikšna je vrednost te zadeve v €?

Anže_1000 ::

cena je ravno okoli 1400e. izbiral sem pa iz elektronika.si, agt ter enaA.. pa saj za zacetek bom uzel le eno grafo ter bom cez kaksno leto nabavil se eno v crossfire. LP!

__Devil__ ::

jaz ti priporočam eno 4890-ko potem, kot si pa rekel, ćčez eno lepo pa kako novejšo ker prideo nove od nv ven.

Anže_1000 ::

da bi 4890 prodal pa razliko doplacal pa kupu neki novga ne? ja sej to se bom pol odlocal..kakorkol iscem neki da bo dolg drzal pa imam namen nadgrajevat.

bluefish ::

potem vsekakor 4890. Če pa misliš nadgrajevati takoj ob prihodu DX11, potem bi pa verjetno zadoščala tudi 4770.

__Devil__ ::

sedaj kupiš 4890-ko za 200 EUR, naslednje leto na začetku pa jo prodaš za 150 EUR, in kupiš novejšo za nekje 230 EUR oz. malo počakaš da se pocenijo novejše grafične in to je to.

White&Nerdy ::

Ne nadgrajevat takoj za 11-ko, ker praktičnih iger še vsaj 1 leto po izidu DX-a NE bo!

Zgodovina sprememb…

bluefish ::

Morda res, čeprav se je že govorilo, da naj bi bil razvoj DX11 iger hitrejši, kot pa sedaj pri DX10, ki je bil bolj ko ne le vmesna stopnja.
Je pa jasno, da je brez pomena nadgrajevati ob izidu prve igre. Pač počakaš na eno, ki ti je všeč,...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bluefish ()

Mentalist ::

Pozdravljeni!

Vem da je stara tema, a jo obujam, ker ne vem kaj naj naredim.

Zgodila se mi je nesreča, da je iz radiatorja, ki je v sobi prišla voda in mi zmočila celo kišto, ker ni bilo stranice, tako da je zdaj cela uničena, razen diska, zdaj pa me zanima kaj se mi izplača, naj nič ne kupim, ker imam sicer zdaj prenosnik, na katerem ne morem nič drugega kot biti na internetu, ali naj prodam trdi disk, ki še edini dela, ali naj nabavim vse novo, drugače pa rad amatersko delam v Photoshopu, v prostem času igram igrice in pa nasploh programiram in niti ne vem, kolko naj zapravim za neko kišto, ki bi zadostovala za dlje časa, z nadgrajevanjem, verjetno bi vzel AMD+intel+8gb rama, ali pa GTX560 ti, neko spodobno ohišje, 750w napajalnik, SSD, (kateri?) neko optično enoto in katero matično?

Prosim za pomoč. lp
Lool.

Loocas ::

prav zagotovo ne rabiš 750W napajalnik

Mentalist ::

potem pa toliko, da bo vse skupaj gnalo kot je treba..
Lool.

Mentalist ::

Naj počakam na nvidio 600 in posledično znižanje AMD kartic?

Lahko kdo pomaga
Lool.

Zgodovina sprememb…

Janac ::

psu mas 550-650w za vse grafe, razen cf

Loocas ::

boš moral povedat kolk dnarja...

Janac ::

pocak na ivy briđ

Mentalist ::

800€ max.
Lool.

Loocas ::

BALAST ::

ketečeš najbolje da kupiš rabljene komponente, boš novo potem poleti kupoval, ko bo gtx670 zunaj.

Za zdaj pa recimo kupi nek rabljen config, recimo za 250€(c2d 3Ghz,mobo p41, ddr3, ati hd5770, 500w napajalnik) ostalo pa mislim da ti kljub poplavi še vedno deluje (disk, dvd, ohišje).
"You may fool all the people some of the time;
you can even fool some of the people all the time;
but you can't fool all of the people all the time."

Mentalist ::

Mislil sem vzet ravno poleti, ker za zdaj mam še laptop. Glede rabljenih pa ne bi, ker je ta comp rabljen pa sem mel že dosti problemov.
Lool.

Zgodovina sprememb…

1 2 3
4
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Gaming PC (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
1167792 (5134) fr4nc
»

Računalnik za 700-800 € (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
714867 (3792) PrimozR
»

kateri racunalnik kupiti ? (gaming pc)

Oddelek: Kaj kupiti
313253 (2247) luka66_6
»

Novi komp za igre... (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
503733 (2809) gr33k3
»

računalnik do 800 eur

Oddelek: Kaj kupiti
151823 (1488) DJ MartiNi

Več podobnih tem