» »

S čim se brijete?

S čim se brijete?

Wasted ::

Mach3 - so far so good
When I'm done there will be nothing left of you...

Meizu ::

Wasted je izjavil:

Mach3 - so far so good


+1

servo ::

Dolgo vztrajal na mach 3, potem nekaj časa ne enem mid-range philipsu, zdaj pa na braunu http://www.braun.com/uk/male-grooming/s...

Ko enkrat to sprobaš ni več rešitve

Balandeque ::

Jaz sem že enkrat na tem forumu napisal: pljunil sem 270EUR za Braun 7760 in me obrije bistveno slabše kot 19 let star Philipshave.

Sem bil pa prijetno presenečen nad britvico za enkratno uporabo - Wilkinson Extreme 3 comfort plus-, ki je bila priložena zadnjemu Jokerju. Imam tudi M3 Power in je boljša od njega.
Involvement and commitment is like an eggs-and-ham:
the chicken was involved - the pig was committed.

Zgodovina sprememb…

djordjevic ::

Gilette Fusion Power plus Biotherm Sensitive balzam. Balzam. :D
No grave is deep enough to keep us in chains.

Hardstyle ::

Je kdo že sprobal vosek?

Tear_DR0P ::

Je kdo že sprobal vosek?

huh - načeloma se dlake stanjšajo, zaradi česar so manj vidne in manj pikajo, pa dlje časa ostaneš gol, sam jaz to uporabljam na puncinih nogah, ne sebi :D
"Figures don't lie, but liars figure."
Samuel Clemens aka Mark Twain

Hardstyle ::

Ravno zaradi teh učinkov sprašujem, ker se proti temu britvice lahko (baje) skrijejo.

PARTyZAN ::

Si ne predstavljam te grozljivke. Resno, voskanje na obrazu?!

TOP ::

Hardstsyle,daj pouzkusi ti pa poročaj,ker bi te rad videl kako boš tulil.Mater eni pa maste neke specjalne metode.

gruntfürmich ::

wilkinson ima dokaj slabo podporo v sloveniji, zato sem ga nehal uporabljat, ker nisem v lokalnem večjem merkatorju našel britvic. tko da na muehleju zdaj furam mach 3.
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

projektor ::

GIlette Fusion. Najbolše od vsega, kar sem probal. Wilkinson je bolj ribežn kot britvica.

iggy ::

torej kdo se javi za sprobat vosek?
Hey, you're fat!

opeter ::

Ali so kdo brije "tam spodaj". Če ja, zakaj je to dobro?
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Hardstyle ::

TOP je izjavil:

Hardstsyle,daj pouzkusi ti pa poročaj,ker bi te rad videl kako boš tulil.Mater eni pa maste neke specjalne metode.


Zakaj bi to bila kaka specialna metoda? Obstajajo trakovi za obraz. In ja, verjetno boli ko k**** ampak, če so učinki res takšni potem mislim da se splača... pač odvisno od posameznika.

projektor ::

opeter je izjavil:

Ali so kdo brije "tam spodaj". Če ja, zakaj je to dobro?

Večji izgleda :)

ProGTX ::

Jaz ne grem več nazaj na britvice, Philips za 40EUR zadostuje.

subby ::

sam uporabljam braun cruzer4 ter gillette fusion... imam pa eno vprašanje za lastnike tega brivnika... a je normalno, da ne dela, ko je priključen na omrežje? moj dela samo izključen, ampak se mi zdi da je na začetku delal tudi med polnenjem

flood ::

a se samo meni zdi, da te fusion britvice ne zdržijo pol mesca?
mach3 turbo mi je ena glava zdržala komot mesec
Asus A7N8X-X, Athlon xp 2700+, Radeon 9550 Gt, 1Gb ram, 120Gb Hitachi,...
laptop: i3-330m, ati 5650, 4gb ddr3, 500Gb,...

Bananovec ::

Kakšni so tile brivniki napram britvicam? Ker sem naveličan teh Gillete brtivic, teh cenejših za par EUR, ki tako površno pobrijejo pa še tako razdraženo kožo imam po uporabi.
Zdaj premišljujem, ali novi Gillete Fusion Cool White ali kaki brivnik do 100EUR.
Its only copying if samsung does it. And unless we patent this in 5 years,
this is the shittest tech ever ... and we'll sue you.
Regards, Apple

Hardstyle ::

Pri meni je ravno nasprotno, jih kupujem v hoferju,znamke prince, imajo 5 rezil se mi zdi in so super! Ko na blagajnah vidim britvice za gillete pa me kar stisne pri srcu.

Dokler ne najdem pravega brivnika za moje trde in debele kocine bom ostal pri teh =)

Tilen ::

Kakšna je pa razlika med Cool White in navadnim?
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Steinkauz ::

Ja prince s hoferja so men na nivoju 3d mach turbo, k jo tut mam, sam da so prince precej cnej britvice :)

ivanuscha ::

Je kej razlika če jih primerjaš z Prince za enkratno uporabo? Te so res cheap, ampak tudi dobre.

Hardstyle ::

Prince za enkratno uporabo imajo manj rezil se mi zdi.

opeter ::

Tudi jaz sem si privoščil preiti na Prince in kvalitetno je čisto na nivoju z Gilette.
Pa še denarja mi ogromno ostane. :D
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

gruntfürmich ::

wilkinson za enkratno so mi čisto v pizdi.
tko da sploh ne upam kaj drugega za enkratno uporabo probat.
razen tistih gilette, ki imajo glavo že zelo podobno machu 3...
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Zgodovina sprememb…

GrimReaper ::

Pa je kdo kdaj neposredno primerjal različne klince? Da bi recimo vzel 3-4 različne, in se istočasno pobril z njimi ter ugotavljal razlike med dragimi in cenejšimi? Ker imam grd občutek, da gre v večini primerov zgolj za tržni nateg.

Sam imam namen sedaj probat več različnih, štet za koliko britij je kakšna, in najt eno ki je P/P najboljša, zdej če bi imel neomejeno denarnih sredstev bi najbrž kupoval (oz. si kar kupil življenjsko zalogo) Gillette Fusion, ampak ker nisem ravno bogat bo treba najt eno ki obrije vsaj približno tako dobro za manj denarja.
Po tem topicu sodeč vas največ uporablja Gillette Mach 3, tko da to imam vsekakor namen sprobat, kolkr sem gledal je tut najcenejši od teh kjer ti ročaj ostane in menjaš samo britvice, če ne upoštevam klasičnih seveda.
Potem pa ostanejo še disposable, kupil sem Gillette Blue3 s tremi rezili, ki naj bi bile najboljše za enkratno uporabo, ampak jih še nisem uspel probat. So pa 3 britvice 4,2EUR, kar je še vedno veliko ceneje od britvic s 3-5 rezili, ki stanejo od 10-16EUR za 4 britvice.

Do sedaj pa:
-klasična britvica
S to sem začel (kaj jest vem, pri 16/17, se prav 10 let) in se še sedaj včasih.
Drugače imam Wilkinson Classic plastični brivnik ki ga dobiš v Merkatorju, ne vem pa če je sploh važno kakšne kvalitete je brivnik, ker največ razlike je v samih britvicah, Wilkinson v plastični škatlici so popolnoma zanič, Gillette so pa odlične.
Največji plus klasičnih je cena, točne zdej ne vem, najbrž okol 1EUR za 5 britvic. Obrijejo Gillette povsem spodobno, bi rekel da skoraj primerljivo s temi ki imajo 4/5 rezil. Minus je da bolj dražijo kožo, in rado se zgodi da se malo urežeš.

-električni brivniki
Jih sovražim, imel sem Philips HQ 7380 in imam Braun 3-340. Philips je bril zelo slabo, pa po britju sem imel vrat povsem rdeč, a še vedno poln kocin. Braun je bil prve 2x dober, potem pa je začel brit tako zanič kot Philips, že na splošno slabo, po vratu sploh, pa tut po dolgotrajnem britju ostanejo posamezne kocine, tako da ga ne uporabljam več.

-Wilkinson Extra 2 Sensitive
Britvica za enkratno uporabo, 3EUR za 5 kos v Merkatorju. Resnično za enkratno uporabo, še to komaj, brijejo zelo slabo.

-Wilkinson Quattro Titanium
Dobil za rojstni dan. Obrije zelo dobro, praktično najbolje kar sem uspel probat. Na drugi strani ima še rezilo za zalisce. Minus je da te pri zadnjem britju porežejo, zdržijo pa samo ene 3-4 britja.
4 britvice pridejo v Merkatorju 11EUR, ampak jih še nisem kupil, ker so le mal predrage.

-Gillette Fusion Power
Pravkar kupil. Obrije popolnoma enako kot Wilkinson Quattro, ampak ker so britvice dražje, 16EUR, pa še to samo v spletni trgovini kjer morš prištet 6EUR za poštnino, v Merkatorju jih nisem zasledil, mislim da dodatnih britvic ne bom kupoval, edino če se zgodi da zdržijo 10+ britij. Tresenje mislim da nima večjega pomena, pomoje se enako obriješ z izklopljenim.
7600X | Noctua NH-D15 | ASUS STRIX X670E-F | G.Skill 6000 CL30
Palit GameRock 4080 | Be Quiet 802 | ASUS Strix 1000W

Zgodovina sprememb…

Steinkauz ::

GrimReaper Hoferjeve prince ;)

Držalo +3 britvice 5 eur
6 britvic 4 al 5 eur

Na nivoju 3d mach za 1/4 cene

LuiIII ::

Kaj pa klasična klina, tista ki jo je treba brusiti? Pa penzl. To iščem. Po možnosti v kakšnem ličnem ohišju.

donfilipo ::

S tako imenovano primarno produkcijo boga;((
In times of Universal Deceit, telling the truth
becomes revolutionary act. Orwell

xyxyxyxy ::

Iščem brivnik, pri katerem bi lahko nastavljal dolžino pobritih kocin. Do sedaj sem se bril z zunanjih rezilom Philishave-a, ki je namenjen urejanje zalisc in brkov, ker me moti gladek občutek. Rad bi, da bi bile še malce daljše. Katerega priporočate?

Uros!no ::

Braun 7-760 CC4, zadovoljen :)

Shkorc ::

LuiIII je izjavil:

Kaj pa klasična klina, tista ki jo je treba brusiti? Pa penzl. To iščem. Po možnosti v kakšnem ličnem ohišju.


Če hočeš kupit kvaliteto, boš moral plačati ;(( Rabljena in nova brivska rezila lahko najdeš na ebayu, ampak zagotovo ne bodo nabrušena. Če te zanima, bi ti osebno za prvi tak brivnik priporočil nakup novega, da se ti ni treba že na začetku ukvarjati z restavriranjem, brušenjem... Izogibal bi se poceni kitajski robi.

Martin iz rasurpur.de ti pošlje zadevo pripravljeno za britje. Potrebuješ še usnjen pas za vzdrževanje ostrine in ob pravilni uporabi, ti brez ponovnega brušenja zdrži 3-6 mesecev. Potem imaš možnost brivnik poslati nekomu, ki ti ga ponovno nabrusi, ali pa si sam omisliš bruse.

Dovo prodaja brivnike z izmenljivo britvico, vendar ne obrije tako dobro kot "pravo" brivsko rezilo.

Pri nas ponudbe za te stvari ni, tujina tukaj rulz. Za več informacij priporočam obisk naslednjih strani:

http://badgerandblade.com/
http://www.straightrazorplace.com/

Brivske čopiče imaš zopet take z umetnimi ščetinami (najceneje, ampak IMHO crap), merjaščevimi ščetinami (še vedno poceni, ampak bistveno boljše performanse pri mešanju pene iz brivskega mila/kreme) in jazbečovo dlako (najdražje, ampak filing ko ga čohaš po obrazu je carski 8-) )

Marilyn ::

projektor je izjavil:

opeter je izjavil:

Ali so kdo brije "tam spodaj". Če ja, zakaj je to dobro?

Večji izgleda :)


:)):))
pa tut za gospodično je lepš :P

Tarzan ::

Lep čas se nisem redno bril, tako da navadne klince več ne primejo. Razmišljam o tej lepotički...

 Žilet na mah 1

Žilet na mah 1

Meizu ::

Tarzan jst bi bolj priporočal tole žiletko - maš tudi prepričljiv dokaz o tem, kako učinkovita je -

Tarzan ::

Meizu, a je glasna? Ne bi rad zjutraj budil folka okrog mene, če se bi bril ko ostali še spijo. ;)

gruntfürmich ::

LuiIII je izjavil:

Kaj pa klasična klina, tista ki jo je treba brusiti? Pa penzl. To iščem. Po možnosti v kakšnem ličnem ohišju.

jst sem si naročil tu: http://www.muehle-shaving.com/.
pa tudi poštnina je poceni.
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

BigWhale ::

PARTyZAN je izjavil:

Si ne predstavljam te grozljivke. Resno, voskanje na obrazu?!


Zenske se voskajo po sramnih ustnicah in klitorisu.

Jaz ze nekaj casa gruntam, da bi sprobal voskanje, ker je mojih dlak na obrazu bore malo in mam obcutek, da bi se splacalo. :)

pilko ::

Brijem se samo z Braun - om. Dosti bolje reže daljše dlake in po mojem mnenju boljše brije kot kak drug brivnik, recimo Philips ali Panasonic.

+ Brivnik Braun je zmagovalec testov nemškega urada za varnost potrošnikov - VALUE FOR MONEY, REZULTATI,...

Priporočam, da date za brivnik malo več denarja na začetku in potem vsak dan uživate v rezultatih - recimo serija 7.

cortez ::

Zanima me, kako postopate z starimi britvicami ? Se da to kako recirlirat ?

lebang1 ::

Sp|kE ::

cortez je izjavil:

Zanima me, kako postopate z starimi britvicami ? Se da to kako recirlirat ?


Seveda. :D


Zdržijo koliko pač zdržijo. Lahko pa probaš s fibrco nabrust :P Najdlje ti bodo zdržale, če jih uporabljaš pod mrzlo vodo, ker se kovina takrat krči in ostanejo najdlje ostre. Se pa spomnim, da je nekdo enkrat na bolhi prodajal nekakšno napravo za brušenje klingic, sam ne najdem več oglasa, pa tudi ne verjamem, da to deluje ...

Goody ::

BigWhale je izjavil:


Zenske se voskajo po sramnih ustnicah in klitorisu.

Jaz ze nekaj casa gruntam, da bi sprobal voskanje, ker je mojih dlak na obrazu bore malo in mam obcutek, da bi se splacalo. :)



:)))), zdej ne vem a ti še ženske nisi videl ali pa se družiš z zelo čudnimi. Da imajo ženske dlake na sramnih ustnicah in klitorisu in da se tam celo voskajo :)))))))

gruntfürmich ::

klasične brizvice 2x3 cm so brusili v kozarcu. tiste integrirane v kakšnem machu 3 pa si ne znam predstavljat, kako bi jih brusil...
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Mare3 ::

Jst se z sikiro brijem...

Okapi ::

Rabljene britvice daš ob polni luni pod piramido in naslednji dan so kot nove.



O.

ManDriver ::

BigWhale je izjavil:

PARTyZAN je izjavil:

Si ne predstavljam te grozljivke. Resno, voskanje na obrazu?!


Zenske se voskajo po sramnih ustnicah in klitorisu.


Po klitorisu? A dej no....
Janezek dobi nezadostno pri spolni vzgoji, nato pa razmišlja, kako bi se učiteljici maščeval.
Naenkrat se spomni in reče sošolcu:"Veš kaj, ti ji dvigni kiklo, jaz jo bom pa v jajca udaril..." :-)
--
If all the world is a stage, where is the audience sitting?

forplan ::

Zadnjič sem v muller videl neke dodatne nastavke za brivnik Fusion(Power).

Mogoče v čem se razlikujejo? so 10€6 dražji od teh standardnih, ki jih imajo tudi v ostalih trgovinah

Cena teh za Power različico me bila 39,99€ medtem ko je navadna 29,99€
Za navadne pa cena 34,99€ in 24,99€

V čem je fora na škatlici nisem opazil kaj posebnega ali pa sem spregledal

lp
da se strinjam


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kje kupiti Gillette rezila ? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9131135 (21637) GrimReaper
»

Občutljiva koža po britju (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7824060 (16112) radmannsdorf
»

Britvice-kje (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
12838433 (28258) gendale
»

Samo za moške (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5514297 (11519) LordTado
»

Brivni aparat - brivnik

Oddelek: Loža
346638 (5997) Saladin

Več podobnih tem