» »

ebay account confirm

ebay account confirm

SaXsIm ::

Pozdravljeni,
na ebayu sem dal make an offer, sedaj pa zahteva da potrdim identiteto z vnosom podatkov s Vise. Je to scam ali moram dejansko to naredit?
Hvala za odgovore,
Simon
SaXsIm

Beli_Zajcek ::

Ja svoj račun moraš potrdit. Zdaj imaš na voljo tudi druge načine, ne samo številko kreditne kartice. Preberi si na ebay-u. Saj vse piše.

Je pa najlažji in najhitrejši način, da potrdiš s številko kreditne.

SaXsIm ::

ok. Sm skušal potrdit z abankino viso electron debetno, pa ne gre. Sem preveril naslove, vsi se ujemajo, probal sem pa vpisat na veliko različnih načinov.
SaXsIm

bleh ::

Probaj raje paypal varianto. Večina podpira to in je tudi dosti bolj direktna in pregledna. S tem da bi vnašal podatke sem imel tudi jaz probleme na ebayu, sem trikrat zaporedoma vpisal pa sem raj na paypal preklopil kjer je pa šlo takoj.

Nikonja ::

Ne mislijo na Visa electron ampak na VISA kreditno kartico, in ce jo nimas tudi na paypal se ne bos mogel registrirat.

SaXsIm ::

u bistvu sem na paypalu že registriran s to isto kartico, in paypal funkcionira tako kot mora. Sploh ne vem zakaj me je pri enem izdelku ko sem dal make an offer vrglo na stran kjer sem mogu vpisat kreditno. Pa sem potem vseeno kar kupil stvar po taki ceni kot je bila.
SaXsIm

ender ::

Ne mislijo na Visa electron ampak na VISA kreditno kartico, in ce jo nimas tudi na paypal se ne bos mogel registrirat.
Zakaj pa ne? Meni sta delali tako Visa Electron od Abanke, kot od banke Koper brez problemov.
There are only two hard things in Computer Science:
cache invalidation, naming things and off-by-one errors.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

PayPal (strani: 1 2 3 473 74 75 76 )

Oddelek: Loža
3785737740 (20771) plusdzabaka1
»

Paypal podpira tudi Slovenijo (strani: 1 2 3 414 15 16 17 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
817134702 (14666) igi82m
»

Visa Electron (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
330109106 (27956) Vetrpiha
»

Debetna Visa Elektron ABanka - Paypal (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Kaj kupiti
333106851 (33898) PINki
»

kako plačati (paypal)

Oddelek: Pomoč in nasveti
4713924 (12134) bluefish

Več podobnih tem