» »

Zmrznitev Start vrstice

Zmrznitev Start vrstice

Robocop1 ::

Mene pa zanima kakšen je lahko vzrok, da mi (ko sem na netu) po cca. 30 minutah zmrzne orodna (start menu) vrstica. Poleg tega pa mi ne dela niti CTRL+ALT+DELETE. Edina rešitev v tem primeru je potem reset PC-ja.

Isti problem sem že imel na enem računalniku (enak kot ga imam sedaj), pa je pomagala ponovna namestitev Windowsa. Tukaj pa tudi to ne pomaga. Sistem sem sicer že 2x namestil iz istega razloga. Nazadnje se mi je to zgodilo, po 60 minutah od namestitve sistema. Se je pa zadeva začela pojavljati nenadoma, kar na lepem ... in se ne da odpraviti.

Kaj mi svetujete?

JJM ::

Zveni kot, da odpoveduje pomnilnik. Tako da si potegni dol memtest in ga testiraj.
Drugače pa preveri kabel za disk če je vse vredu z njim.

Agip ::

Tudi jaz imam enak problem. Sicer mi malo dlje zdrži (cca. 2uri) potem pa mi zamrzne orodna vrstica ali mi odklopi povezavo ali pa zamrzne celo namizje in je prikazano samo ozadje ali pa pokaže bluescreen (za 2 sec) in se avtomatsko resetira. Edina rešitev je seveda restart računalnika (če se ta že sam ne resetira). Enkrat mi je javilo napako,ki sem si jo uspel prepisati in gre takole: The instruction at "0x77e81466" referenced memory at "0x0015cb44". The memory could not be "read". (Click OK to terminate the program). Upam da pozna kdo rešitev.

Lep pozdrav, Agip!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[Router] Asus WL500g Premium FAQ (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Omrežja in internet
61981540 (13301) brez-imenko
»

win 7 bsod - okvara matične ?

Oddelek: Pomoč in nasveti
121725 (1554) vander
»

Izšel Firefox 3.5 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Android
17318518 (12493) urban99
»

ekran se ugasne pri zagonu xp

Oddelek: Pomoč in nasveti
171548 (1357) cubus
»

Linux internet povezava problem

Oddelek: Operacijski sistemi
441884 (1499) dr.J

Več podobnih tem