» »

House MD [spoilers inside]

House MD [spoilers inside]

Looney ::

Zakaj za to še ni teme??

Enivejs, ena mojih favorite serij, ki je pravkar zaključila peto sezono z nepričakovanim preobratom. In zdaj smo do jeseni brez. :(

Torej, delite moje prepričanje o očitni ljubezenski zvezi med Housom in Wilsonom? :D
"#define QUESTION ((bb) || !(bb)) - Shakespeare."
  • spremenila: Looney ()

mare_ ::

Ok, wow. Kakor se je ta del začel, sem mislil, da bo čisto razočaranje. Ampak konec - wow, samo to lahko rečem :)

Uros!no ::

Edina serija, ki jo spremljam redno. 8-)

innerspace ::

A je 24ti del tazadnji? Hmm..lih pobiram zadnje tri, da vidim kako se konca...
House+Wilson? Hahaha! to bi pa blo smeha:D
Ljubezen ima veliko obrazov..
Drugace pa je to serija, ki me je najbolj potegnila not.

Brane2 ::

Torej, delite moje prepričanje o očitni ljubezenski zvezi med Housom in Wilsonom? :D


Ne.
On the journey of life, I chose the psycho path.

Looney ::

Oh, come on... where's your sense of humour?? :P

Ja, 24. je tazadnji. Preobrat, da dol padeš :D
"#define QUESTION ((bb) || !(bb)) - Shakespeare."

Ch4N93 ::

Saj že obstaja tema: House M.D., vendar je malo zastarela.

SPOILER!

Zaključek je res dober, zame popolnoma nepričakovan. Sicer se mi je zdelo malce čudno, da je House tako zlahka premagal odvisnost, ampak me je prevzelo nekakšno veselje, da je končno podrl Cuddy-jevo :P! Sicer pa je teh nekaj zadnjih delov res za občudovat. Začenši z 20. in Kutnerjevim samomorom. No, vsaj med Cameron-ko in Chase-om se je dobro razpletlo.


Me pa zanima kaj bodo napletli za naslednjo sezono?!
Bodo kazali House-a med zdravljenjem? Ali bo že v prvi epizodi ozdravljen, a z bolečinami. Bomo videli, so rekli slepi.

Sicer pa se drugi teden zaključi sedma sezona 24, in tokrat imam namen pogledati vseh 24 delov zapored. Nekakšen 24 urni maraton :D
Ni nam lahko...

kihc ::

Men je bil konc prav mal grozn, zadnje kar bi pričakoval.
x

BigWhale ::

Ah, jaz sem ze od zacetka dvomil, da se je to v resnici zgodilo. Bi bilo kar malo neverjetno. Konec je bil potem kar pricakovan.

Kaj bo v naslednji sezoni? Hm, v bistvu sta dve moznosti. Ena je ta, da bo House na psihiatriji in se bo dogajanje preselilo tja, druga moznost je pa ta, da bo prisel nazaj cez dobre tri mesece (septembra) ozdravljen. :))

djordjevic ::

Kar vidim ga, kako bo iz looney bina telekonferenciral s svojo ekipo, medtem ko bo hkrati zdravil dva norčka in debatiral s tretjim. :P
No grave is deep enough to keep us in chains.

DarwiN ::

Me pa zanima kaj bodo napletli za naslednjo sezono?!
Bodo kazali House-a med zdravljenjem? Ali bo že v prvi epizodi ozdravljen, a z bolečinami.


Pricurljalo je v javnost da bo House baje pobegnil iz norišnice. Načrtoval bo pobeg celo sozono in na koncu mu uspe, prison break varianta kao, od tretje epizode naprej pride Michael Scofield na pomoč.

eh. :))
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

JayKay ::

špekulacij o sezoni 6 je ogromno na FOX:House forumu, čese komu da brat:D

Looney ::

Ja, menda se bo dogajalo na psihiatriji. Can't wait :D
"#define QUESTION ((bb) || !(bb)) - Shakespeare."

innerspace ::

Hmm..lih sem koncal z gledanjem zadnje epizode..
Kaj naj recem? Nekako predvidljivo? Mogoce, vsekakor super zakljucek sezone!!!
Ce se bo dogajalo na psihiatriji, bo to le premik na novo podrocje medicine(ok, cloveka), morda pa bo House spregledal vse tisto, kar se mu je izmikalo... Kdove...
Zdej pa back to the beginning.

bluefish ::

se nekako tudi meni zdi, da bo v naslednji sezoni postavljal diagnoze kar iz norišnice. Pa verjetno tudi znotraj zidov.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Serije (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
6311280 (1981) opeter
»

Dexter (strani: 1 2 3 424 25 26 27 )

Oddelek: Sedem umetnosti
1337248875 (24096) driver_x
»

Mr. Robot (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Sedem umetnosti
30876238 (27147) A. Smith
»

House M.D. (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Sedem umetnosti
26739086 (24736) Jst

Več podobnih tem