» »

House M.D.

House M.D.

««
«
1 / 6
»»

PrimozR ::

Mislim da te teme še ni bilo, IMO pa si jo kar zasluži. Čudi me, da že v četrti sezoni teme še ni bilo. Zgodbe ne bom razpravljal, saj bi bil to spoiler, mislim da bodo ljudje poznali zgodbo, drugače pa bom kaj napisal. Razlog za tole temo pa je današnji (včerajšni) 9. del 4. sezone. Mpje mnenje, ubijalsko! popolnoma House-ovsko, ampak še vedno nepričakovano.

kixs ::

Gledam na POPu, vcerisnji del je bil iz 2. sezone, 13 del in cisto po njegovo :P

Zaenkrat mi je se zanimiv ;)

M-XXXX ::

Sam sem pogledal že vse dele in nestrpno pričakujem 4 sezono:D

jperc21 ::

Sledim in sem videl že vse dele, katere so predvajali na tujem.

LP
Keep your head up, even when the world is hard, never give up!

Backup22 ::

Jaz tudi. Zakon serija! Super primeri in diagnoze ter seveda dekleta;)
//

PrimozR ::

M-XXXX 4. sezona je že pri 9. delu.

PaX_MaN ::

Muh? Dekleta? Samo Morrisonka je, pa še ta je bolj ploh kot ne. Pa Tratchenbergova je bila, to je pa to. Razen, če niso v dveh sezonah, ki jih še nisem videl, kaj spremenili. >:D

reptilia ::

jaz sem ga sedaj gledal drugič in sem dokaj pozitivno presenečen ne toliko nad serijo ampak nad poptvjem ki očitno vendarle še ima takole ene 2 gledljivi seriji

drugače pa dr. house je zakon :D

pr njemu mu niso toliko všeč dekleta slash moški :D ampak njegove izjave, pa neverjetna sposobnost njegovega želodca ki prebavi neverjetne količine tabletk itd :D
Forgive your enemies, but never forget their names.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: reptilia ()

HunterMan ::

Men trenutno najboljša serija:8)

zee ::

House M.D. in Scrubs 8-)
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

Vikking ::

Dobra serija, z veseljem pogledam!

Tr0n ::

No ja, je zabavna, ampak precej monotona. Vsaka epizoda se zacne in konca popolnoma enako, pa tudi "twists" so enaki skozi vse sezone.

Glejte raje Dexterja. :)

Horsechoker ::

Ena redkih serij katere še gledam...
But I don't want to be dead. I want to be alive. Or a cowboy.

michel ::

Upam da ne bo zamere, ampak kje je "keč" takih serij kot so House, CSI,... Vedno eno in isto le na drug način. Kaj vam je tu tako fascinantnega?

Moje mnenje: ena, dve celo tri epizode OK, redno spremljanje je pa že kar smešno posiljevanje gledalca.

Dami ::

Ve mogoče kdo keri komad se zašpila čisto na koncu zadnje epizode (s4e9)? Tam ko se Hugh (House) tako zlobno zasmeji>:D
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

PrimozR ::

Klik! Hvala.

EDIT: izvajajo pa tole Eagles.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: PrimozR ()

Vikking ::

cilic1: posiljevanje gledalca je IMO ala santa barbara in tiste španske žlobudrle.

hamax ::

Defenitivno najboljsa serija, ki se trenutno snema. Vsaj zame.
Za njo so pa Heroes in Scrubs.

Hugh igra genialno, sploh ce pomislis na njegove pretekle vloge. Predvsem tisto v blackadder-ju.

McClane ::

Za Housa in Dexterja se tudi jaz strinjam, za Scrubse pa vsaj v tejle zadnji sezoni pa nikakor ne.
Scrubsi so v tej namreč taaaaako daleč od tistih fenomenalnih prvih sezon, da lahko brez greha spremenijo naslov. V vseh teh zadnjih delih se tudi enkrat nisem pošteno nasmejal, kot se je to dogajalo v prejšnjih sezonah, pač čisto so zavili z smeri in nimajo nobenih smešnih zapletov. Itak, so pa tudi avtorji dejali da se bo JD in kompanija zresnila..(le zakaj, če je to humoristična serija??)

..ok, back to House :)
\"You want us to build WHAT??\" - Ancient Chinese Wall Engineer

molotov ::

Ja pravega igralca so izbrali in to je glavna reč kar naredi take vrste serijo dobro.
Ubistvu mi ne pade na pamet kdo bi lahko odigral bolše kot Hugh Laurie ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: molotov ()

Boobiz ::

Hehe molotov, pod tole se pa takoj podpišem :D . Take bose fore imajo da se smeješ še ko parkrat pogledaš :D

Thumb up za tole serijo.

Brane2 ::

Sem odgledal zadevo.

No, ja. Gledljivo, a daleč od hvalospevov, ki jih seriji pojejo gledalci na imdb.com in podobnih portalih.

Hugh Laurie je mega, tudi logične izpeljave so najbrž kul, pa efekti so svetla točka zadeve- da navadni smrtniki lažje dojamejo, za kaj gre.

Minus je prav Pythonovska dramatizacija zadev. Praktično vsak bolnik takoj po sprejemu šprica kri skozi vse obstoječe in še kako novo odprtino.

Ritem serije je hiter in dialogi so res dobri, tako da jih je treba pozorno spremljati.

Je pa okolje verjetno res zelo karikirano in izkrivljeno.

Ne verjamem, da bi kje lahko tako rutinsko vlamljali v domove svojih pacientov brez posledic.

Ali da bi kje kdo lahko kar tako vozil mimo pravil kot ta glavni lik, ne da bi ga počil kdo iz družine pacienta itd.

ne vem, kje je sedaj Pop TV s to zadevo, jaz čakam na 9 oddajo letnika 4, pa ne z neko težko nestrpnostjo.

Pravijo, da so štorijam in dogajanju dali poudarek na realnosti in da jih je team medicinskih strokovnjakov zasnoval na resničnih primerih.

Mogoče se bo treba v "drugem branju" serije bolj podrobno osredotočiti na drobni tekst in si pomagati z wikipedijo in kaikimi medicinskimi portali... :D
On the journey of life, I chose the psycho path.

zee ::

deveto epizodo cetrte sezone sem si pogledal ravno vceraj 8-)
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

PrimozR ::

10. pa itak ni. Ni napovednika/zgodbe/ničesar na Wikipediji, na FOX portalu odštevanja do 10. oz. celo 11. epizode ni, itd. Na WIkipediji pa tudi ni znan finale sezone. Če se komu sanja...

borchi ::

> Ali da bi kje kdo lahko kar tako vozil mimo pravil kot ta glavni lik, ne da bi ga počil kdo iz družine pacienta itd.

sej ga je...
l'jga

Brane2 ::

Ah, tisto ni bilo nič.
On the journey of life, I chose the psycho path.

LapD ::

Produkcija vseh (ali pa vsaj velike večine) serij je trenutno zamrznjena zaradi vsesplošne stavke scenaristov, ki traja že kar nekaj časa. Slabo se piše industriji (in pa nam gledalcem, ki bomo obtičali pri resničnostnih šovih), če se hitro ne zmenijo;>

strictom ::

OT: Kje je pa zadeva pri scrubsih. Gledal sem pet sezon. Jih je kaj več mogoče?
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

McClane ::

pri Scrubsih se sedaj predvaja zadnja, 7 sezona. Vendar je bolj tako tako...
\"You want us to build WHAT??\" - Ancient Chinese Wall Engineer

zee ::

se strinjam...dosti manj zabavna kot prejsnje. IMHO je bil vrhunec nekje v tretji/cetri sezoni.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

strictom ::

Najbol sweet je una sezona ko se Elliot preobleče.

B(.)(.)bs!
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

bluefish ::

Eto, šesta sezona je že tukaj.

PrimozR ::

Mhm. Prva dela sta zanimiva :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: PrimozR ()

borchi ::

dva (2)?!
l'jga

kixs ::

Ja. Dvojni del je.

Tr0n ::

House is back?!

kixs ::

House is back?!


Ja. Old news ;)

jest10 ::

Razočaran... Sam upal, da bo ostal dlje časa na zdravljenju. Dogajanje v bolnici je po petih sezonah počasi postalo dolgočasno.

djordjevic ::

House as usual. Glad he's back.
No grave is deep enough to keep us in chains.

bluefish ::

Sem tudi jaz pričakoval, da bo vsaj nekaj epizod na "novi lokaciji". No, bomo videli v nadaljevanju.

JayKay ::

naslov naslednje episode je EPIC FAIL :D
bomo vidli.....

galu ::

Čak.. Kje vi to gledate (keri program)? Ker še nobene reklame nisem zasledil..8-O
Tako to gre.

zee ::

Hmnja...travniki vedno cvetijo...
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

Okapi ::

Ja, torrent kanal je od vseh daleč najboljši8-) Brez njega bi se človek počutil kot v kakšnem bantustanu, s 3 leta starimi nadaljevankami.

Drugače pa, House v kukavičjem gnezdu je bila ena boljši epizod doslej.

O.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Okapi ()

Lion29 ::

tale pilot nove sezone je bil res zakon...
tut jaz bi si zelel, da bi house ostal dlje casa na kliniki in morebiti tudi kot del terapije pomagal ostalim pacientom...ne vem, se mi je zdelo res da bo kaj vec iz tega, ker so se kar temeljito lotili teh ostalih likov...

sicer je pa zadeva kar mocno udarla na custva :)

sam na zalost, kot vse podobne serije, se je zacelo ponavljati in pocasi ratuje dolgocasno in predvidljivo... zal..

sej uvedba likov prinese precej svezine, ampak serijo se gleda samo zaradi housea.

dobr bi blo, da bi dobu konkurenco, se koga tako nadutega :)
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Okapi ::

sicer je pa zadeva kar mocno udarla na custva
Aha, je bila kakšna solzica ob sceni z glasbeno skrinjico, a?;)

O.

Lion29 ::

sicer je pa zadeva kar mocno udarla na custva
Aha, je bila kakšna solzica ob sceni z glasbeno skrinjico, a?;)

O.


mhm :D proti koncu epizode sem kar nekaj solzic potocu...sem se kar moral zadrzevati :)
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

galu ::

OK, grem gledat na travnik zdaj...:P

P.S. Ta serija mi je najboljša izmed vseh.. Ravno pod njo pa je Star Gate.:D
Tako to gre.

innerspace ::

Lihkar pogledal prvi del...sem popolnoma navdusen:)

Novo okolje(za kratek cas) naredi popoln zasuk v dojemanju serije kot celote, mislim da je to eden najpomembnejsih delov do sedaj...ok, mogoce pa se mi le dozdeva...gotta get some pills:))
Bomo vidli kaj bo v nadaljevanju, mi je pa zal(*spoiler*), da je gospa s katero se je zapletel, odsla...upam, da se vrne, like her a lot(from Bourne)8-)

Aha, obcutek me ni varal..."the silent girl", tista ki igra celo na koncu je pravzaprav bivsa basistka benda A Perfect Circle...like her a lot too:D

jizzer ::

Upam da bo ju3 že na :) psst ...(trackerjih) novi del 1.del 6 sezone sem že pogledo in morm rečt SERIJA ENA A!!!!!!!!!!!
««
«
1 / 6
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Dexter (strani: 1 2 3 424 25 26 27 )

Oddelek: Sedem umetnosti
1337245807 (21028) driver_x
»

Game of Thrones: A Telltale Games Series

Oddelek: Igre
389633 (6775) oo7
»

Nadaljevanka Alcatraz (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
9116097 (13947) Pithlit
»

House MD [spoilers inside]

Oddelek: Sedem umetnosti
142188 (1805) bluefish

Več podobnih tem