» »

Slovenija - Norveška

Slovenija - Norveška

XCT ::

A ste gledali tekmo ?

Ali mislite, da so sodniki sodili korektno ?
Web developer & designer
http://www.medialabs.info
http://nk-polskava.medialabs.info

andrej ::

Ma ne, ma polno napacnih odlocitev je blo... samo skoda - en gol... V prvem polcasu so vse zapravli ... skoda, skoda.

|klemen|(c) ::

Sej tud ni blo kaj drugega pričakvat od sodnikov, ki sta bla iz Islandije... Po drugi strani pa tud slaba igra naših v prvem polčasu... kar je vse skupaj zadostovalo da so nas ti pepeti premagali za en gol. :(

andrej ::

bodo pa nasi to na naslednjih tekmah nadoknadli - se posebej proti rusiji, ki ne igra ne vem kako dobro - vsaj dozdaj...
btw: hrvaska je remizirala z nemcijo, ceprav so nemci 10 min pred koncem vodli kar 6 golov... skoda da nasim ni uspelo...

|klemen|(c) ::

Andrej iz tvojih ust v božja ušesa. ;) Sam blem je da nasi proti Rusiji ne bodo meli niti za burek :D .... na žalost.

andrej ::

na papirju zgleda res tako, ampak ce majo nasi dober das, rusi pa slabega...:D
Do sedaj rusi se na nobeni tekmi niso bili zelo prepricljivi. Ce rusi zmagajo naslednjo tekmo potem proti nasim ne bodo meli velikega motiva - nasi pa ... bomo vidli...

|klemen|(c) ::

Sam ne pozabi na to da so Rusi znani po tem, da iz tekme v tekmo stopnjujejo formo! >:D

andrej ::

upajmo, da so nasih se nebodo ravno v formi:D

ChiefThunder ::

Sem gledu, sam je blo krneki. Nepošteno sojenje... Kva pa vem, pomoje jih bodo rusi sprašil.

neo ::

Hm,za ruse je znano,za začetek igrajo ko da bi prvič žogo videli,na koncu pa so vedno med prvo trojko.Sojenje je bilo še kar (smo slabše že tudi videli),krivi pa so naši igralci sami,predvsem prvi polčas je bil,uh,ni bil za gledat.A pa še to:a se je meni zdi ali pa Lapajne brani samo to,kar prileti v njega???Vsaj jaz sem mel taki feeling.
Neo's

mojsterpeter ::

mah ti sodniki so pedri:(upam na boljše čase
ill communication

|klemen|(c) ::

eh lapajne je kekec |O

BlackHole ::

Loleki so naši. Če se ne motim so pred tekmo govorili, da bo ta tekma lahka naloga, glede na to da jih je Tunizija porazila za 8 ali 9 golov. Zdaj pa imajo. Zdaj jih bo še Tunizija premagala (upam da ne seveda),
proti Rusom pa tak nimajo šans, pa izpadejo že predčasno.

Jeronimo ::

Nič niso sodniki krivi.
Naši zo pač slabo igrali.
Sicer se bi pa lahko že navadili, da smo majhna državica, ki težko kar naprej pričakuje športne uspehe.
Slovenija ima malo aktivnih športnikov.
No koliko med vami se profesionalno ukvarja s športom?
Me razumete?:D
JURIŠ !!!
Preko vode do slobode!

|klemen|(c) ::

Gledano absolutno še recimo, gledano relativno pa ima Slovenija precej aktivnih športnikov (procentualno), v primerjavi z ... 8-O


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Svetovno prvenstvo v nogometu, JAR 2010 (strani: 1 2 3 436 37 38 39 )

Oddelek: Loža
1901219698 (180507) DarwiN
»

Nogometno evropsko prvenstvo 2004 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
19114346 (10452) Dr_M
»

Napoved izida HR : SLO (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
15510245 (7908) gkovac
»

Yuga VS Slovenija

Oddelek: Loža
291679 (1150) BlackHole

Več podobnih tem