» »

Yuga VS Slovenija

Yuga VS Slovenija

Dalmatinc ::

Kaj mislite kakšen bo rezultat; pomoje bo 3:1 za Slovenijo, k se bodo Srci preveč odprli, spremeni se lahko edino če bomo bunker zaigral.

Gledat pa navijat; ni druge:D

R0K ::

jst mislim da bodo slovenci prvo povedli z 2:0 potem pa bi yugo.. izenačili na 2:2 in mi bi dobili 1 točko.
rusija pa bo izgubila proti švici in torej bomo mi prvi v lestvici in avtomatično šli na SP :))

burekar ::

Optimisti ej. Poglejte, za Slovenijo in za Jugoslavijo igra zelo dost Jugoslovanov, tak da v vsakem primeru zmaga Jugoslavija:) Drgač nas bodo pa stolkl, ker dost bolš špilajo.
Kaj se bo pa res zgodil, bomo pa še vidl.

BlackHole ::

To, da dosti boljše špilajo je samo bla bla, niti ne vem od kot si to izpeljal Burekar. Res pa je, da so jugoslovani nevarnejši, ker imajo bolj kakovostne posameznike in je praktično vsak zmožen zadeti ob (ne)pravem trenutku. Mislim tudi, da se jugosi ne bodo odprli, sploh ne na začetku. Prvi polčas zna biti precej miren z nekaj šansami, upam pa da bodo naši povedli, ker se mi zdi da bi bilo vseeno lažje braniti kot pa loviti rezultat. Seveda upam na zmago naših. Sposobni so, veliko pa je odvisno od okoliščin, kot so sreča, sodniki, igra nasprotnika, razpoloženje naših itd.

Dalmatinc ::

Kva ste tolk zadržani; a mislite da bomo tolk popušili proti srbom ?

Pa tist butast komentar; da je tko al tko pol naših od dole je zelo neumesen, saj mogoče res da izvirajo od dole ampak čutijo pa močno pripadnost slo nogumetu in katancu, saj nevem kako bi lahko na evru 3:0 vodli če bi oni igrali za Yugo >:D

BlackHole ::

To se jaz še vedno sprašujem, kaj je s temi ljudmi, da našim oz. svoji reprezentanci ne privoščijo uspeha. Pa ne gre samo za fuzbal, tudi pri drugih športih se najdejo. Še moj foter ima vedno nekaj proti slovenčkom, pa ne da bi navijal za nasprotnika, samo nekako se ne zna veselit z našimi in vedno napoveduje rezultat kot velik poraz naših, mislim inteligenca pa taka.

gkovac ::

Fantje stvar je taka... Juga ma boljše posameznike... no... če pa že ne boljše pa definitivno boljše plačane in res je to, da vsak od njih lahko odloči tekmo... posebi bojo mogl naši pazit na Kežmana... pa sevede na Miloševića... v vsakem primeru pa nas čaka težka tekma!

ampak... SLOVENIJA GRE NAPREJ... jest verjemem, da bojo naši igral vsaj neodločeno, moja napoved rezultata pa je 2:1 za naše. :D

lp,G
lp,
____________________________________________
"Left to themselves, things tend to go from bad to worse."

tomi77 ::

Upam samo da Slovenija zmaga, da ne bo spet sosed petarde metal pod moj balkon! Ne vem kaj sploh še dela v SLO če pa ima tako rad YUG!!!!

Fantom ::

Glede na to, da Slovenija ''popuši'' na vseh odločilnih tekmah bo rezultat 2:1 za Yugose. Čeprav bi rad videl da zmagajo naši, ampak v Beogradu nikoli.

Yohan del Sud ::

jest pravim da bo 7 proti 2 za jugose

rasta ::

Yohan: 7:0 bi bil pred petimi leti, če bi naši igrali proti jugi.
sicer še zmerej mislm, da bodo naši mel preklet krompir, če bo neodločeno, pa vsaj gol nej dajo, sej to že dost!

Dalmatinc ::

Pa kaj bolj prvošte ČEFURJEM>:D k našim ?

ABX ::

Kdaj začne tekma?
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

hahaha ::

kera tekma??
SADJE CAKA OBIRALCE. PRISTOPI!

DavidJ ::

jas pa pravim da se bo simeunoviceva mreza zatresla dvakrat

upam da se bo od njegovega jugoslovanskega kolega najmanj tolkrat

OldSkul ::

Zmagal de bomo itak!>:D
Tekma pa bo al 8.15 al pa 8.45 ne vem točn ponavad je tko!

T|mor ::

Z Jugoslovani v Beogradu? Težka. Z Jugoslovani kjerkoli drugje...ok mamo lepe možnosti.Z Jugoslovani v Beogradu z več kot 30 jurjev Jugoslovančkov...težko. Ne verjamem da bom gledal ker imam rad svoje živce in bi rad kako let dlje živel...tekma bo živčna vojna predvsem za gledalce :>>

DrSergioDJ ::

amm, 2:1 za nase al pa 1:0 al pa 2:2 :D

al pa 1:1

hehe, pol pa itak ne ostane nc drugacnih rezultatov skor :D
...

Tassador ::

Pomoje bo 1:0 za nase po prvem polcasu:D:D

joze ::

kaze dobro

tejo ::

Srbi že norijo. Težka bo!

tejo ::

Evo, sem rekel. Pa pa še gol so nam zabili. :(

tejo ::

1:1 !!! 8-O:D8-O

Dalmatinc ::

1:1 je fantastično :D

Zdej morjo še sam ferski otoki padit pa rumunija pa smo na svetovnem ....... če smo to zmogli bomo pa še naprej !!

kdaj je zdej naslednja tekma !!>:D

[SpydeR] ::

Vsa čast našim za borbeno igro. Zdej moramo povozit še ferce za bežigradom. Nabral smo si precej rumenih kartonov, vendar to proti fercem nebi smel biti problem. Tako vsaj nebo bojazni zaradi kartonov, ko bomo igrali proti Romunom.

SloveNIJA GRE NAPREJ!!!!!!!

BlackHole ::

Naši brez problemov skozi (no ja). Morate priznat, da ko je Rudonja moral ven , se je to poznalo. Sicer ostajam pri tem, da Rudonja pač še vedno ne zna kaj dosti več kot teči, kar se igre v napadu tiče, v obrambi je kar za uporabit, pa za kake kontre, samo kaj ko potem ne zna dat pametne žoge ali pa koga obrnit. Kljub izgubi našega zvezdota ZZ-topa in potem še vratarja so naši zdržali vse napade juge, poleg tega je Jagoda imel možnost odločit tekmo (ponovno). Je pač padel, igrišče je bilo spolzko, škoda jaz bi privoščil še en gol, ker spet ni slabo igral. Upam, da ne bodo zdaj Ferski usodni, romune bomo že nekako. No, pa tudi prvi smo še lahko (teoretično), rusi zgubijo, mi pa zmagamo 3:0.

gkovac ::

tkole je...

včeri po tekmi sem bil blazno zadovoljen... vzet piko v Jugi je isto k zmagat... še posebi ob razpletu kot je bil letos v skupini...

edin to je treba pazit, da se naši ne bojo SPET zajebal prot Fercem... znajo bit neugoden nasprotnik, mamo pa prednost domačega igrišča in pa sevede podporo 10.000 glave množice... jest bom definitivno tam!

kar se pa tiče dodatnih kvalifikacij... heh... Romuni so norci... naši bi spet nardil mini čudež če bi prišli na svetovno prvenstvo, ampak še nikol nisem nobenmu bolj prvošču kot pa našim ta moment!

Za koga bom pa drugač navijal? No... če bi šli naprej Jugosi bi valda za jugose, saj so me moja ekipa (Nizozemci) globoko razočaral... včeri so sesul Estonce z 5:1 ampak kaj kurac k jim nič ne pomaga... očitno je njihov nogomet globoki krizi... in prava sramota je, da se ne bojo uvrstil na zaključni turnir...

če pa naši le pridejo not.. pa upam da bom šel lahko na Japonsko gledat ... dopust, avijon, 500 jenov in gas! :D

skratka ... vidmo se 6. oktobra za Bežigradom kjer bomo premagal Ferske otoke!

lp,SuLc
lp,
____________________________________________
"Left to themselves, things tend to go from bad to worse."

Medved ::

ne vem zakaj to sprašuješ, rezultat je znan a nis gledu tekme, neodločeno 1:1 ja no hmmm niso vsi za fuzbal:))
Medved že spet tuki in me natrguje odozad

BlackHole ::

S kom pa ti debatiraš, Medved?

BlackHole ::

:)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Napoved izida HR : SLO (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
1559816 (7479) gkovac
»

Slovenija-Ferski Otoki ?:?

Oddelek: Loža
191721 (1313) BlackHole
»

Švica : SLOVENIJA

Oddelek: Loža
322041 (1747) BlackHole
»

rusija : SLOvenija

Oddelek: Loža
471996 (1503) BigFoot
»

Slovenija : Jugoslavija

Oddelek: Loža
421843 (1433) Freak

Več podobnih tem