» »

Medion prenosnik

Medion prenosnik

zzokyy ::

Malo sem gledal po reklamah in sem videl ta prenosnik v Hoferju, ki bo v ponudbi ta torek:
http://hofer.si/si/html/offers/2867_108...

po opisu se mi ne zdi slab...rabim ga za šolo, internet, pa tudi igre :). Problem je tudi ker je medion in ima verjetno nemško tipkovnico, pa še to si bom nalepke kupil. Se to splača ali se za takšen denar dobi še malo boljši rečunalnik?

LP

rzidar1 ::

ne.
njihovi prenosniki imajo slovensko tipkovnico, ne glede na to, da je nemški.
pri nas tudi prodajajo prenosnike vseh znamk, pa noben ni slovenski, pa ima vseeno slovensko tipkovnico.
poleg tega pa so to zelo dobri računalniki.
vsekakor se nakup splača!
Lp
Rosvita Zidar - RoZi

opeter ::

Medion računalniki, ki se prodajajo v slovenskih Hoferjih imajo SLO tipkovnico, pa tudi OS.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

zzokyy ::

za nemško tipkovnico sem milsil ker se v hoferjevi reklami vidijo nemške tipke :)...ga grem čez dva dni kupit
hvala obema za info

LP

nejko8 ::

če bi trenutno iskal vsestranski prenosnik, ki bi mi služil kot primarni računalnik, bi ga definitivno vzel.

zzokyy ::

sem bil v rolanu in sem gledal nekaj takega:

Acer AS5737Z
Intel Dual Core 2.0Ghz
15.6'' zaslon
GeForce 9400M G (256MB, do 1919MB TC)
4GB ram
320GB HDD
6-celična baterija
Bluetooth
2 leti garancije
Cena: 579€

Se mi bolj splača vzeti tega? Ne bi ga uporabljal kot primarni računalnik. Pa če bi igre delale na tem računalniku (fifa, cod)? Predvsem me zanima razlika med grafično kartico mediona in acera.V glavnem pa bi ga uporabljal za šolo in drugo delo...
Evo še link: Tukaj

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: zzokyy ()

rzidar1 ::

jst iz izkušenj ne bi vzela več acerja. sta mi 2 crknala (plata).
medion je dobra firma.
raje kot acer vzami hp ali kaj podobnega.
Lp
Rosvita Zidar - RoZi

schnobel ::

mam že drugega mediona in sem z obema zadovoljen....razmerje kakovost\cena je res 1A

Leks ::

jaz tudi nimam predsodkov kupovati tehnično blago zraven mortadele .) Sem že nabavil zunanji disk v HOFRU in še danes deluje, vmes je pa crknil napajalnik, na Anniju so ga nemudoma zamenjali.

nejko8 ::

jaz tudi nimam predsodkov kupovati tehnično blago zraven mortadele .) Sem že nabavil zunanji disk v HOFRU in še danes deluje, vmes je pa crknil napajalnik, na Anniju so ga nemudoma zamenjali.


je Anni pooblaščen servis za medion in tevion al kaj?

zzokyy ::

danes sem kupil mediona in sem več kot zadovoljen...super zadeva za takšen denar. dela brez problema in upam da mi bo dolgo služil. hvala vsem za nasvete

LP

Xgeneration ::

sej bistvo je v mentaliteti. človk ne sme met predsodkov. zadjič je prišlo na dan, da ima recimo mercatorjev čips največ kancerogenih snovi. hoferjevi izdelki (vsi po vrsti), in nekoliko manj tudi lidl-ovi, pa so v vseh testih, ki jih izpeljejo, vedno! razpoznani za take, ki sodijo v vrh po kvaliteti, po razmerju cena/kvaliteta pa so vedno zmagovalci.
jst sam kje drugje sploh ne kupujem več. enostavno. če recimo ne verjamete o kvaliteti živil, sam poglejte na www.aldi.co.uk pa imate na prvi strani "what the press says". ker v SLO ni niti denarja za testiranje izdelkov.

ne vem - meni je hofer trgovina z nasploh najkvalitetnejšim blagom. ker nimajo milijon znamk - ampak prodajajo le čips, ki je OK!

enako torej velja tudi za računalnike. dvomim, da jim je v interesu, da bi prodajali računalnik, ki ga bi čez mesec dni vrnili vsi, ki so ga kupili. to si lahko privošči big bang ali pa tudi recimo spar, kjer pač kupiš vse!
LP

bkorpi ::

Zanima me kako ma hlajenje.Ali je po določenem času računalnik zelo vroč,ali je znosno? Disk je pa verjetno 5400 RMP?

hvala za odg.
lp

Leks ::

@nejko8

Točno, ANNI je serviser za Tevion, tja je Hofer poslal moj zunanji trdi disk, ko mu je crknil napajalnik.
Prvič smo poslali celoten disk, ker nismo vedeli kaj je, drugič sem vrnil samo napajalnik.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

MEDION SERVIS

Oddelek: Kaj kupiti
307550 (6662) dzinks63
»

Zanimiva ponudba hofer (strani: 1 2 3 415 16 17 18 )

Oddelek: Kaj kupiti
852162042 (77475) Alamar
»

Prenosni računalnik Medion

Oddelek: Pomoč in nasveti
2610462 (9721) jest10
»

Obstaja pooblaščeni servis Medion?

Oddelek: Zvok in slika
74023 (3691) aljosa20
»

Kateri prenosnik - želje so take: (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
637987 (6672) billy

Več podobnih tem