» »

windows 7 & vista

windows 7 & vista

Baćjeee ::

Ali se mi bolj splača naložit windows 7 ali visto in zakaj ??

Oddin ::

Se splača. Zakaj? Naloži pa pogruntaj. 8-)
Corsair Obsidian 750D, i5 3570 & 4.4GHz, Sapphire R9 290 Tri-X OC,
CPU+GPU EKWB Custom Liquid-Cooling Loop, Asus P8Z77-V DELUXE, Corsair Vengeance
Pro 8gb 1600MHz, Samsung SSD 850 EVO, Corsair AX860i

theoneman ::

ja tko je zdej jst bi na tvojem mestu še mal počaku z windows 7 da pride relis na net,.. kr to k so dal zdej vn e itak isto k vista,.. sm mal je spremenjen,.

glede vista pa tko je preveč pomnilnika porab:) xp roolz:P

TOM

bluefish ::

kr to k so dal zdej vn e itak isto k vista
Potem ti tudi končni izdelek ne bo všeč, saj je MS trenutno prišel do RC (Release Candidate - kandidat za izid) in se do RTM faze (Release to Manufacturing), ki je finalna, ne bo več veliko spremenilo in bodo le še popravili kakšne malenkosti.

Skratka, zadevo prej preizkusi, preden daješ taka glupa mnenja.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bluefish ()

solatko ::

Če bi povedal kakšen sistem imaš, bi lažje svetovali. V vsakem primeru na novejši računalnik spada nov OS, torej Vista ali W7. W7 je sicer za testiranje, vendar meni na enem računalniku že kar nekaj časa deluje brez problemov, ravno tako mi na drugem brez kakršnih koli problemov deluje vista na 2GB spomina, dosti bolje, kot prej XP-ji s SP3.

Baćjeee ::

meni je bistvo samo da bo hitreje deloval windows 7 kot xp-sp3, kot nekateri tudi pravijo, da je windows 7 mnogo hitrejši in lažji...Samo nevem koliko je to res!!

Baćjeee ::

ali se mi splača formatirati računalnik:
Dual cpu 2 dual core 2,00Ghz, 3 Gb rama DDR2 800Mhz, 320 Gb trdi disk, Grafična kartica ATI Radeon x1650 512MB...

in naložit windows 7 namesto xp sp3...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Baćjeee ()

Oddin ::

Dej nalož že enkrat, madona!
Corsair Obsidian 750D, i5 3570 & 4.4GHz, Sapphire R9 290 Tri-X OC,
CPU+GPU EKWB Custom Liquid-Cooling Loop, Asus P8Z77-V DELUXE, Corsair Vengeance
Pro 8gb 1600MHz, Samsung SSD 850 EVO, Corsair AX860i

Baćjeee ::

bom :D:D

Mohic ::

Kaj pa meni ko imam dual core 2,600Ghz 2Gb DDR3 rama 800Mhz, 320Gb idsk, Sapphire x1950 256MB ramA ?

solatko ::

Vsekakor w7 ali visto.

Baćjeee ::

naj povem da mi Windows 7 deluje brezhibno in veliko hitreje kot xp sp3,, (PRIPOROČAM)

Mohic ::

kaj pa driverji so isti za visto kot 7 a ne. A pa kaj zajebava tko 7-ka če kaj zašteka ?

bluefish ::

driverje lahko uporabiš iste. So pa že za nekatere naprave na voljo tudi beta za 7. Če pa zašteka je pa isto kot vsak drug OS, odvisno od težave.

Mohic ::

Ej če mi neka igra deluje na visti in mi bo na 7 tudi. Govorim za igro medal of honor ! ali pa cod 1

bluefish ::

ja.

Baćjeee ::

Problem je edino to, da sem moral nekaj driverjov ( zvočna kartica, mrežna kartica) zloadati z neta iz drugega računalnika, kajti windows 7 jih ni zaznal, madtem ko mi jih je xp automatično,,,, malce je še nedodelan.

Invictus ::

Če imaš kupljeno Visto, boš zastonj dobil Windows 7 ko bo izšel. Novica je bila nekje tukaj.

Windows 7 bo imel Windows XP compatibility mode za stare programe.

LP I.

Mavrik ::

Windows 7 compatibilty mode-a sploh ne bo rabo. Praktično ves software, ki dela na Visti dela tam brez večjih težav (večina jih je trenutno kozmetičnih v povezavi z novim taskbarom). Do sedaj pa je praktično vse večje programje bilo posodobljeno za normalno delovanje na Visti.

Če imaš kupljeno Visto, boš zastonj dobil Windows 7 ko bo izšel.


To ne bo glih res. Kvečjemu bodo kake akcije s kuponi za zastonj upgrade če si kupo računalnik tik pred izidom kot je bilo pri Visti.
The truth is rarely pure and never simple.

bluefish ::

to itak velja od junija ali julija naprej in ne še sedaj.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Windows 7 zbral največ prednaročil v zgodovini Amazon.co.uk (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
16214693 (9604) nekikr
»

Windows 7 beta hitrejša od Viste, XP (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
26926232 (13706) koyotee
»

Windows 7 22. oktobra (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
9310213 (7113) Tina_
»

Kateri OS uporabljate in zakaj ? (strani: 1 2 )

Oddelek: Operacijski sistemi
796907 (4821) opeter
»

Eno butasto a pomembno vprašanje :P

Oddelek: Programska oprema
281900 (1526) Icematxyz

Več podobnih tem