» »

Nov Philips-ov LCD TV

Nov Philips-ov LCD TV

veliki_bos ::

Lep pozdrav vsem skupaj!!

Po dolgem premisleku sem se odločil, da si bom kupil nov TV. Malo sem brskal po spletu in se odločil za Philips-a.:) Pri Philips-ovih TV-jih mi je bil zelo všeč Ambilight, tako, da sem se odločil, da bom kupil takšnega z Ambilightom. Na TV-ju bom gledal filme in pa SiOL TV. TV naj bi imel Ambilight, Full HD in pa Pixel Plus 3 HD(lahko samo s Pixel Plus HD). Kopujem v rangu 650€(spletna cena). Kupil ga bom v Big Bangu. V Big Bangu sem našel takšnega(PHILIPS 32PFL7803D/10 LCD TELEVIZOR), ki je imel vse funkcije, ki sem jih zgoraj naštel. Ko pa sem malo brskal po internetu pa sem ugotovil, da nima Ambilighta čeprav na strani od BB piše, da ima Ambilight.
Torej vas vprašam ali PHILIPS 32PFL7803D/10 ima Ambilight ali ga nima?????????????????????????????
Aja!! Pa še to: Kaj menite o hišnem kinu PHILIPS HTS3164!!! Stane 164€!!

Hvala za vaše odgovore!!
LP.;)

djordjevic ::

Nima.
No grave is deep enough to keep us in chains.

veliki_bos ::

Nima.

Aha. Tnx vseeno. Ejj kakšen se ti zdi PHILIPS 32PFL7603H!! Ma vse razen Full HD-ja...
Potem pa mi še ostane PHILIPS 32PFL5604H. Ima vse kar potrebujem razen Pixel Plus 3HD in Ambilighta!
LP.

djordjevic ::

Iz lastnih izkušenj povem, da izpod pixel plus 2 ne glej. Že razlika med 1 in 2 je tako velika, da nima smisla, 3-ka in perfect pixel plus pa sta tako razred zase. (pogledal link za 7603H) :) Mater. Ko sem jaz kupoval lcd (pred dvema letoma), je stal najcenejši z ambilightom, mislim, da cineos 9551, 1500 evrov (in še to v Avstriji). :) Sam sem potem kupil model 7332 - hdready, pixelplus 2, DNM in ostalo. Še vedno sem zelo zadovoljen. HD slika je odlična, tudi SD slika je več kot zadovoljiva. V trenutku nakupa je imel boljšo sliko na kabelskem signalu kot 90% konkurence. Če se ne motim, ima tale philips (oznaka H) tudi integriran digitalni tuner (dvb-c), če boš kdaj slučajno priklopil digitalno kabelsko. Mislim, da s tem ne bi smel zgrešiti. Imam pa eno vprašanje. Zakaj moraš kupiti ravno v BB-ju? Imaš kakšne bone ali kako? Ker običajno so tv-ji cenejši na mimovrste ali kje. Pravzaprav so razen televizorjev v akciji praviloma povsod cenejši kot tam. Razen v kakšnem Merkurju, seveda. :)
No grave is deep enough to keep us in chains.

veliki_bos ::

Iz lastnih izkušenj povem, da izpod pixel plus 2 ne glej. Že razlika med 1 in 2 je tako velika, da nima smisla, 3-ka in perfect pixel plus pa sta tako razred zase. (pogledal link za 7603H) :) Mater. Ko sem jaz kupoval lcd (pred dvema letoma), je stal najcenejši z ambilightom, mislim, da cineos 9551, 1500 evrov (in še to v Avstriji). :) Sam sem potem kupil model 7332 - hdready, pixelplus 2, DNM in ostalo. Še vedno sem zelo zadovoljen. HD slika je odlična, tudi SD slika je več kot zadovoljiva. V trenutku nakupa je imel boljšo sliko na kabelskem signalu kot 90% konkurence. Če se ne motim, ima tale philips (oznaka H) tudi integriran digitalni tuner (dvb-c), če boš kdaj slučajno priklopil digitalno kabelsko. Mislim, da s tem ne bi smel zgrešiti. Imam pa eno vprašanje. Zakaj moraš kupiti ravno v BB-ju? Imaš kakšne bone ali kako? Ker običajno so tv-ji cenejši na mimovrste ali kje. Pravzaprav so razen televizorjev v akciji praviloma povsod cenejši kot tam. Razen v kakšnem Merkurju, seveda. :)

Mam bone!!;)
Eii če bi ti izbiral bi izbral:
PHILIPS 32PFL7603H
ali
PHILIPS 32PFL7803D/10
Ker 7803D ma Full HD in je brez Ambilight-a, 7603H pa nima Full HD-ja samo ma Ambilight:D
LP.;)

Valentin ::

Jaz bi definitivno izbral 32PFL7803D (čeprav varianto z večjim ekranom).

Ambilight je zame bolj en blažev žegen...

blackmack ::

Imam PHILIPS 32PFL7603H in je zakon. Svetovna slika, posebej črna barva.

king67 ::

Pozdrav!

Če se ne mudi preveč, počakaj na serijo 8000. Predvidoma bo pri nas naprodaj maja ali junija. Ponuja full HD, 100Hz, ambilight, internet NET TV(LAN), USB (foto, mp3, MPEG4!)...

lp,
king67

djordjevic ::

Sicer ne poznam napovedi, ampak bi veljalo poslušat kinga67. Philips res že en čas ni izdal nič novega, tole kar pa piše nad mano zgoraj (ob predpostavki, da bo cena sprejemljiva, kakopak) zveni prav mikavno. ;)
No grave is deep enough to keep us in chains.

veliki_bos ::

Pozdrav!

Če se ne mudi preveč, počakaj na serijo 8000. Predvidoma bo pri nas naprodaj maja ali junija. Ponuja full HD, 100Hz, ambilight, internet NET TV(LAN), USB (foto, mp3, MPEG4!)...

lp,
king67

king 67 tnx!!!
Si ziher, da pridejo do junija k nam????????
Ker se mi trenutno še ne mudi!!!;)
Grem malo na Philipsovo spletno stran lejat!!!
LP.

king67 ::

Pozdrav!
Napovedi so, da do poletja bo serija 8000 naprodaj. Če ste pozorni, boste opazili občutne pocenitve 'starih' modelov. Sicer sem pa imel priložnost malo brskati po 37'' 8??? modelu. Sem navdušen. Po obljubah bo cena zelo sprejemljiva. V rangu 'rednih' cen serije 7000.
lp,
king67

veliki_bos ::

http://www.digitalnewsroom.philips.com/...
Od strani 26 so novi TV-ji!!!!
LP.

djordjevic ::

Ohoho. :) Že tale 8404 je navidez super, biser pa bo 9664. 'Lih za na spalnično steno. ;)
No grave is deep enough to keep us in chains.

Tomi ::

Ko smo že pri stenah.

Philipsa z Ambilightom bom v kratkem prestavil na steno, samo nisem najbolj prepričan, kakšen nosilec naj kupim. V navodilih namreč piše, da Ambilight najlepše deluje, če je TV 10-20 cm oddaljen od stene, medtem ko na spletu (tudi recimo na highdefforum.com) pravijo, da je veliko boljše, če je zadeva čim bližje. To pač pomeni 3-4 cm, koliko so dobri nosilci oddaljeni. Glede na populacijo na ST sem prepričan, da je vsaj kdo zadevo že dal na steno in bo vedel iz izkušenj povedati.

In še en problem moram rešiti potem. Če je TV samo 3-4 cm oddaljen, bi za HDMI potreboval nekaj takega, samo nikje na spletu ne najdem tega v Sloveniji.
metrodusa.blogspot.com

Phoebus ::

Tale cinema pa izgleda bolano :-)

mikko ::

Tudi jaz bom kupil philips ambilight, ampak v jeseni, ko pridejo novi modeli...
Dal ga bom na steno, da ga bom gledal iz postelje, ampak ne vem, koliko inčev naj vzamem...razdalja bo dobre 3m od glave do TVja...je 42" preveč ali premalo ?

hooger ::

novi modeli se že sedaj prodajajo, tako da ni potrebe po čakanju na jesen.

Okapi ::

To pač pomeni 3-4 cm,

Jaz bi se kar Philipsovega nasveta držal. Vsaj enih 10 cm mora biti od stene, ker drugače je za moj okus osvetljeno premalo stene. Morda ta nasvet o 3-4 cm izvira iz časov, ko so imeli noter še neonke in so manj svetile kot ledice, ki so notri sedaj. Jaz imam približno 15 cm in se mi zdi optimalno.

O.

veliki_bos ::

http://www.ideo.si/?k=art&kat=169&art=1...
Tale stane 800€
Mislite, da bo takšna cena tudi poleti???
LP.;)

djordjevic ::

Kvečjemu nižja. :)
No grave is deep enough to keep us in chains.

krho ::

O lepo nekdo se drži priporočene cene. Potem močno upam, da se bodo držali tudi cen pri ostalih modelih. No če se jih bodo bodo nekako takšne.
42PFL9664H - 1.699€ - junij
47PFL8404H - 1.499€ - junij
47PFL9664H - 1.999€ - julij
si.Mail odprto-kodni odjemalec elektronske pošte. - http://www.simail.si
Uredite si svojo zbirko filmov, serij in iger - http://xcollect.sf.net

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: krho ()

djordjevic ::

42PFL9664H - 1.699€ - junij

Tak, zdaj pa malo šparat do poletja. ;)
No grave is deep enough to keep us in chains.

Wad@ ::

Hm, mene pa zanima kako naj bi točno ta NET TV delal? Namen imam kupiti HTPC - ne popcorn,..ampak običen pc, ki bo bil v htpc namenu, zato ne vem, če mi ta opcija na TVju kaj koristi?
Pa kaj ima še 8404 tolk novega, da se splača dat 100€+ več kot za 7603? Kontrast, odzivni čas, pa tudi 40W manj porabi kot navaja proizvajalec sem zapazil..še kaj?
PS: za 37'' se zanimam.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Wad@ ()

krho ::

8xxx je zamenjava za staro 7xxx serijo. Zato ista cena, novi 7xxx seriji pa se cena zniža, saj izgubi tudi Ambilight.
si.Mail odprto-kodni odjemalec elektronske pošte. - http://www.simail.si
Uredite si svojo zbirko filmov, serij in iger - http://xcollect.sf.net

Tomi ::

Jaz imam približno 15 cm in se mi zdi optimalno.


Na steni montirano ali na na trdni podlagi? Ker potem je treba imeti precej velik nosilec, da je zadeva res 15 cm oddaljena. Ali pa namestiti dodatno ploščo.
metrodusa.blogspot.com

Okapi ::

Na podstavku na mizici.
Če ga daješ na steno, se pa tudi po mojem splača nabavit takšen nosilec, da je tv bolj odmaknjen od stene, ne samo zaradi ambilighta, ampak da ga lahko malo vrtiš in prilagajaš najbolj ustrezen položaj. Recimo nekaj takega.
http://www.directdepot.net/product_info...

O.

veliki_bos ::

Hm
mene pa zanima kako naj bi točno ta NET TV delal? Namen imam kupiti HTPC - ne popcorn,..ampak običen pc, ki bo bil v htpc namenu, zato ne vem, če mi ta opcija na TVju kaj koristi?
Pa kaj ima še 8404 tolk novega, da se splača dat 100€+ več kot za 7603? Kontrast, odzivni čas, pa tudi 40W manj porabi kot navaja proizvajalec sem zapazil..še kaj?
PS: za 37'' se zanimam.

Ma še 100hz pa Pixel Precise HD, 2 kanalni Ambilight, DivX-e zna predvajat,.....
Tu maš link od opisa: http://www.p4c.philips.com/files/3/32pf...
Opis je v ANG.

LP.

Wad@ ::

Aha, preko USB preevaja DivX? To pa je lepo:)
Bom prečekiral še mal sam verjetno bom kar 8xxx uzel,..

klemen91 ::

Zanima me če kdo ima tv Philips 32PFL7684? Dobim ga lahko za 540eur.
http://www.p4c.philips.com/cgi-bin/dcbi...

Kakšen se vam zdi?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Novi Tv LED LCD

Oddelek: Zvok in slika
61157 (882) AapocalypseE
»

PHILIPS 37PFL8404H ali LGSL8000

Oddelek: Kaj kupiti
152894 (1993) Leks
»

Nakup Sharp LC42DH77E iz .si ali .co.uk , Kako prejeti paket (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
628302 (6342) Keyser Soze
»

ALI Philips 42pfl7603h ALI 42pfl7403d

Oddelek: Zvok in slika
183512 (2266) Okapi
»

Philips 37PFL7603

Oddelek: Zvok in slika
243568 (2592) Feren

Več podobnih tem