» »

Vprašanje glede garancije

Vprašanje glede garancije

TOP ::

Zanima me, ene internetne trgovine dajo raćun in garancijski list zraven ene pa sam račun.Sedaj če se ti ena PC komponenta pokvari,kaj je zadost sam račun ali rabiš tud garancijski list.Če recimo sam reklamiraš pooblaščenemu serviserju.HVALA

Zheegec ::

Zanima me, ene internetne trgovine dajo raćun in garancijski list zraven ene pa sam račun.Sedaj če se ti ena PC komponenta pokvari,kaj je zadost sam račun ali rabiš tud garancijski list.Če recimo sam reklamiraš pooblaščenemu serviserju.HVALA

Če garancijski list ni bil izpolnjen zadostuje račun po zakonu.
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

TOP ::

To že kaj pa če ne dobiš zraven garancijskega lista,samo račun je dovolj.

Šimpanz ::

Ja

Mitch ::

Malce si bom izposodil tole temo... Mene pa zanima, kaj je v primeru, če ti recimo da trgovec garancijo eno leto, proizvajalec na embalaži pa zagotavlja recimo dve leti? Ali se da po pretečenem letu garancijo uveljavljat direktno pri proizvajalcu in kako smotrno je to?

bperc ::

Jaz sem imel enako situacijo in sem jim poslal email in so mi poslali novi garanciski list. Lahko tudi ti poskusiš, drugače pa naj bi veljala garancija, ki jo zagotovi proizvajalec.

Šimpanz ::

Ja pri proizvajalcu. Pri prodajalcu pa velja tista garancija, ki je zapisana na garancijskem listu.

bperc ::

Kot sem napisal. Meni so poslali nov garanciski list, ker sem jim povedal da ima komponenta 3 leta garancije, oni so mi pa na garancijo napisali samo 1 leto. Tako, da jaz sem se zmenil, kako se bo pa on pa ne vem ;)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Plačala sem eno pečico dobila drugo (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8313234 (10567) starfotr
»

Garancija pri spletnem trgovcu (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
11514530 (12202) kratos
»

BigBang - Reklamacija brez računa (Logitech K800)

Oddelek: Pomoč in nasveti
236802 (5635) Compufreek
»

Garancija Dell monitorjev

Oddelek: Zvok in slika
263409 (2945) deejay2
»

Garancija

Oddelek: Kaj kupiti
423008 (1475) darkolord

Več podobnih tem