» »

Težava pri odpiranju

Težava pri odpiranju

m1h4 ::

Pozdravljeni,

ko stran naložim na strežnik se mi potem v brskalniku takle odpre:
http://freeweb.t-2.net/Miha/Biba/izhodi...
Ve kdo zakaj se ne pokažejo animirani gumbi in meniji, ko imam na računalniku deluje vse normalno?

Lp,
Miha

popster ::

mogoce mas kaj velikih zacetnic ali presledkov v imenih slikc

AndrejS ::

Če imaš linke do slik takšne : [img src="file:///C|/Documents and Settings/Miha/Desktop/myfreetemplates-jd_m007/jd_m007/images/baseright.gif"]

Žal jaz te slike nimam na mojem računalniku , Kaj šele mape Miha.

tempoFlow ::

Kot ti je že AndrejS napisal - naredi relativne poti do slik (relativno glede na položaj osnovne mape na internetu), namesto absolutne (na točno določeno datoteko na disku), saj ostali uporabniki interneta nimajo dostopa do datotek na tvojem disku (oziroma bi morali imeti vse slike in css-e ipd. na točno enakem mestu, kot jih imaš ti) :)

IceQueen ::

Pozdravljeni!
Ne vem, če sem pisala v pravo temo, a vseeno upam, da se bo oglasil kdo, ki mi bo znal pomagati.
Po ponovni inštalaciji Windowsow XP imam težavo z odpiranjem linkov, ki jih prejmem po el. pošti v Microsoft Outlooku. Namreč - ko kliknem na povezavo, se mi stran sprva ni hotla odpreti, pač pa se mi je odprla možnost, naj najdem program, s katerim želim odpreti. Ko sem na C-disku iz Program Files izbrala Mozilla Firefox, se mi od tedaj na bilokateri link odpre domača stran, ne pa mesto, do katerega vodi povezava.
Ali morda kdo ve, kako to popraviti?
Hvaaaalaaa že vnaprej!

Oooops, šele sedaj sem videla, da sem pisala pod temo "Izdelava spletišč", ne pa pod "Računalniško pomoč" ... (uporabila sem iskalnik :$)
Upam, da ne bo kdo "jezen" ...
LP

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: IceQueen ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Zakaj ne morem videti slike

Oddelek: Izdelava spletišč
171725 (1466) bluefish
»

Pripombe,pohvale,graje (strani: 1 2 )

Oddelek: Slo-Tech
585603 (1187) CaqKa
»

Windows XP SP2 (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Operacijski sistemi
49246182 (19859) R33D3M33R
»

Colin McRae Rally 2 (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
795329 (4427) mloncar
»

Postavitev lastne www strani

Oddelek: Izdelava spletišč
432635 (1916) flipflop

Več podobnih tem