» »

Pripombe,pohvale,graje

Pripombe,pohvale,graje

«
1
2

°X-bajtek° ::

Kaj vam na tem forumu ni všeč? Kaj si po vaši oceni zasluži pohvalo? Koga bi okarali? naj povem še to: Mojo pohvalo si lahko zaslužijo moderatorji,ki imajo jeklene živce ko te morajo napotiti v pravo temo... Pa tudi pisuni, in člankopisci so zelo v redu. (moja ocena) :)

darh ::

mogoče graja anti-usa-anti-ms-pro-paranoia pogleda?
Excuses are useless! Results are priceless!

BigWhale ::

Kje se pa to vidi?

V-i-p ::

Uf, okulista rabiš BW, če tega ne vidiš...:\
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

BigWhale ::

Ne, resno, daj pet linkov, kjer se to vidi. Da je www.slo-tech.com web site, ki je kontra MS & USA.

T0RN4D0 ::

Jst bi pa pohvalu anti-usa-anti-ms-bush-in-vsega-podobnga pogled >:D :)) 8-)
(\__/) This is Bunny. Copy and paste bunny
(='.'=) into your signature to help him gain
(")_(") world domination.

|CyGNUS-x ::

Ne, resno, daj pet linkov, kjer se to vidi. Da je www.slo-tech.com web site, ki je kontra MS & USA.


Odpri prvih pet naključnih linkov pa boš videl. To je pač dejstvo in počasi ljudem gre na kura* vse skup..

Jebi ga
Ni in ne more biti nobenega drugega načina za preizkušanje
resnične moči kapitalistične države kot je vojna.

V-i-p ::

Se strinjam. Želel sem ti servirati pet linkov, prav študiral sem kje naj jih iščem, pa sem malo pogledal pod arhiv novic (ključne besede: bush, Microsoft, ZDA) in linkov kjer se to vidi je res malo morje...
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

BigWhale ::

Mogoce ja pa problem v tem (kot smo ze nekajkrat ugotovili), da tistih, ki bo pisali v dobrobit MS in USA ni. Ce pa so, se pa skrivajo.

U jok, pa na drevo...

Z-lot ::

OK, vprašanje:
Zakaj bi kdo pisal v Bushevo dobrobit? Zakaj bi nekdo hvalil skorajda diktatorsko lutko? In ZDA (govorim o prevladujoči politični sceni)? Pa naj kdo napiše par novičk, v katerih bodo koristna dejanja ameriške administracije... težko? You bet it is.

|CyGNUS-x ::

OK, preber novico NASA bo še naprej iskala vodo na Marsu? Vsem vam se zdi kul pa vse? In kdo je krivec? Si gledal slučajno Svetovne izzive? No, Bush bo odobril 1000 milijard $, da bo lahko NASA raziskovala vodo in boste lahko pol vi hvalili kk kul pa fency je.

Za Microsoft:
Ko bo Linux tako razširjen kot Winsi in če bo meu toliko lukenj kot Winsi mi lahko jajce odrežete. Dejstvo je tudi, da je veliko lukenj v Winsih vendar zaradi njegove razširjenosti.
Ni in ne more biti nobenega drugega načina za preizkušanje
resnične moči kapitalistične države kot je vojna.

BigWhale ::

Eh, ne spet zabluzit kaj je boljs us ali non-us oz ms vs linux vs whatever...

Gre se zato, da novice in clank pisejo ljudji, ki jih pac pisejo. Naj nekdo napise novice, ki bodo pro MS in pro US pa bodo zadeve uravnotezene.

Stvar je sila preprosta...

|CyGNUS-x ::

Potem ne moreš trditi, da je ST objektiven, kar se tiče Microsofta in ZDA.
Ni in ne more biti nobenega drugega načina za preizkušanje
resnične moči kapitalistične države kot je vojna.

BigWhale ::

Stevilo novic na eni in drugi strani nima veze z objektivnostjo. Ce na eni strani novic ni, potem, jah jih pac ni. Kaj bomo sedaj, objavljali eno novico na mesec, da bo stanje 1:1? Kdo bo pa stel novice in fural statistiko?

Ima pa to stevilo novic precej veze s profilom cloveka, ki je pripravljen pisat novice :)

root987 ::

S-T sam je objektiven, subjektivni so sodelujoči osebki ter pisci ;)

Sicer pa je bilo že velikokrat povedano da se lahko po mirni volji kdor koli loti pisanja novic ki bodo v dobrobit microsofta.

Btw, ko se pojavijo "velike" luknje ter ranljivosti v linux sistemu, se tudi o tem napiše novica. Ampak je problem, ker so tako velike luknje po navadi že zelo hitro zakrpane, med tem ko MS potrebuje včasih tedne, vse prepogosto pa so novice potrebne za to, da se ljudje zavejo, da za njihove probleme že obstajajo popravki. Verjetno tudi toliko novic o luknjah v Oknih ne bi bilo potrebno, če bi vsi uporabljali enkrat na dan windows update...
"Myths which are believed in tend to become true."
--- George Orwell

CaqKa ::

če se ne motim se popravki na windowsupdate dodajajo ob torkih na vsakih 14 dni...

°X-bajtek° ::

držite se teme... :\

waLkeR^! ::

Mene pa moti tole:
Klikneš na nek link, potem se ti pa iz slo-techove teme kjer si dobil link odpre link, in ko klikneš križec na browserju se ti pa še zapre tista tema kjer si dobil ta link ;( KAJ MISLIM:
Iz teme kjer si dobil link, se odpre kar nov link...
Don't annoy me. I can be really really strange.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: waLkeR^! ()

Microsoft ::

Na windowsupdate so novi popravki vsak drugi torek v mesecu, z redkimi izjemami, kot je to recimo danes.

Zelo, ampak res zelo me razfuka, ko kliknem na link do slike, ki je shranjena na STju in mi jo odpre v istem tabu (ne, brez skrbi, uporabljam IE 7.0, ki ima tabe). To mi gre na kurac. Ker das pol back, pa spet nalaga tiste slike.
Glede novic nevem, jst bi si zelel, da maj slovnicno komplicirajo. Mene zajebavajo, ker ne napisem stavka po "pravilih", nekdo drug pa lahko pise v mn3njalniskem stilu in je takoj gor. Tudi kako novico bi zelel, da je prej gor. Recimo ta novica, ki sem jo spisal danes ob 4:30 AM, pa jo do zdele se nihce ni povohal.
Na kurac mi gre, da si en php programer ne more vzet 3.7 sekunde casa, pa zrihta tako, da ce sem dobil novo sporocilo v privat keslc, da se mi link zasebna sporocila obarva v neko vijolcno al rdeco barvo, da mal izstopa. Prav tako bi si lahko ista oseba vzela se dodatnih 4.5 sekunde, da bi v privat sporocilih prikazovalo vsaj zadnjih 10 tem na stran. Ker zdej mas na 1 strani en sporocil, pa na 17, pa na 41, pa 1422, ....
Iskanje mi gre na kurac. Nevem zakaj, sam verjetno zato, ker se ni do konca nareto. Definitivno pa me razfuka, ko naredis 5 poizvedb, 6 te pa zaklene za kakih 24h. Crap.
Iz nevem kakih razlogov se mi je zamerila anketa in gledam na to kot cisto nepuporabno zadevo.
O avatarjih rajs nebi, kako so folk, ki so hotel met avatar, nategnal. To ni lepo.
Mot me, da ni drugacnih fontov ali barve za podpise, ker men res, ampak cisto res, BOLI KURAC, kak racunalnik ma mtosev in ostali. Ampak, pol mas odgovor LOL, pod njim pa tri polne vrstice detajlno opisanega PCja. To je totaln kurac.

Mogoce se bom se spomnu kaj.


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

Zgodovina sprememb…

bond007 ::

Prav tako bi si lahko ista oseba vzela se dodatnih 4.5 sekunde, da bi v privat sporocilih prikazovalo vsaj zadnjih 10 tem na stran. Ker zdej mas na 1 strani en sporocil, pa na 17, pa na 41, pa 1422, ....


To sm jst jamru že dolg časa nazaj. Ne vem, kako folka to nč ne moti :\

64202 ::

> Zelo, ampak res zelo me razfuka, ko kliknem na link do slike, ki je shranjena na STju in mi jo odpre v istem tabu (ne, brez skrbi, uporabljam IE 7.0, ki ima tabe). To mi gre na kurac.

Lahko bi predlagal da uporabis firefox ali kaj podobnega, kjer je ctrl + klik odpre v novem tabu, samo raje ne bom :D :D

> Ker das pol back, pa spet nalaga tiste slike.

To je ocitno bug v browserju, ker ne uposteva Last-modified headerja dovolj dobro, vsaj meni ne nalaga se enkrat. Glej output:

$ curl -v
> /dev/null
* About to connect() to slike.slo-tech.com port 80
* Trying 212.93.228.3... * connected
* Connected to slike.slo-tech.com (212.93.228.3) port 80
> GET /15216sm.jpg HTTP/1.1
User-Agent: curl/7.12.3 (i386-pc-linux-gnu) libcurl/7.12.3 OpenSSL/0.9.7e zlib/1.2.2 libidn/0.5.2
Host: slike.slo-tech.com
Pragma: no-cache
Accept: */*

< HTTP/1.1 200 OK
< Date: Tue, 13 Sep 2005 18:54:54 GMT
< Server: Boa/0.94.14rc20
< Accept-Ranges: bytes
< Connection: Keep-Alive
< Keep-Alive: timeout=5, max=1000
< Content-Length: 6582
< Last-Modified: Tue, 13 Sep 2005 17:50:05 GMT
< Content-Type: image/jpeg

(verjetno pa ni last modified edini razlog...)
I am NaN, I am a free man!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 64202 ()

SebaR ::

@Microsoft most of it sad but true |O
Povej ti to raje komu brez nog, da bo lahko skakljal po cesti...
:>

Microsoft ::

64202, Ctrl + click ma v IE 7.0 tocno to funkicjo. Caki caki mal, pismo, Firefox kopira!:P


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

CaqKa ::

glede slik.. uporablji kak boljši browser kot recimo maxthon.

tvoje novice očitno res niso slovnično pravilne.. minmaxove pa so. so pa v bolj otročjem in zame ponižujočem slogu pisane. ločiš med slogom in slovnično pravilnostjo in tem da se da novica tekoče prebrat in razumet?

glede zasebnih... nova zs se ti pojavijo v 'moje teme' lahko pa greš tudi v oddelek zasebnih sporočil in zgoraj desno klikneš na pisemce in si ga obkljukaš, s tem boš ob vsakem novem zasebnem sporočilu dobil episemce na tvoj preljubi mail.

V današnji dobi ko na internetu več nisi anonimen, se mi zdi to zelo dober korak in sporočanje da dejansko nisi anonimen. pač stojim za svojimi izjavami.

podise si lahko v profilu izklopiš
LOL-e javi moderatorju, da jih pobriše zaradi offtopica in neargumentiranega pogovora.

Primoz ::

Neprebrana zasebna sporočila imaš tudi kot prvo novico na prvi strani.
There can be no real freedom without the freedom to fail.

root987 ::

Novo zasebno sporočilo se ti prikaže tudi na prvi strani slo-techa, pred vsemi novicami.
"Myths which are believed in tend to become true."
--- George Orwell

IČA ::

Pohvale moderatorjem v oddelku "Zvok in slika" za tole.

LP
IČA
Če gre vse v redu, si očitno nekaj prezrl.

CaqKa ::

ideja je dejančkova. predvsem mislim da bi bilo dobro da se prvotni tekst na vrhu teme spet doda.
tisti tekst je namreč povedal čemu je sploh taka tema namenjana. sem namreč mnenja da takšna tema brez malo bolj obširnega 'navodila' oziroma quick guidea nima smisla

Dejancek ::

Tekst je bil odstranjen iz enega preprostega razloga, ker ni bil lektorsko pregledan.

Dodan pa bo bil nazaj, takoj ko bom imel možnost za to ;)

para! ::

Bo BIL dodan, ali bo dodan?
Death before dishonor!

Dejancek ::

bo BIL ....

Če prebereš celi stavek, vidiš da trenutno še ne morem dodat, ker nimam vseh funkcij ;)

IČA ::

Mogoče bi bilo dobro kasneje (ko bo BIL dodan tekst) še v naslovu dopisati vodnik ali vodič in pa obvezno divjo rdečo barvo naslova.
Če gre vse v redu, si očitno nekaj prezrl.

CaqKa ::

kaj pa tisti ki imajo nastavljen oranžen stil pa rdeče nebodo vidli?

IČA ::

maš point, potem pa je treba pogruntati nekaj kar bo vsem takoj padlo v oči, da se kar naprej ne podvajajo.
Če gre vse v redu, si očitno nekaj prezrl.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: IČA ()

Dejancek ::

IČA :

Tema je dobila svoj pomen, kakor jaz vidim dogajanje v Zvok in SLika.

V 24 urah ima tema že skoraj 200 klikov in tud opažam da kar nekaj starih topikov so se kar dvignili, mislim da namen je bil dosežen.

Seveda za obdoboje enega dneva ne moremo tako na hitro sklepat, prvi pravi rezultat bo viden v 1 tednu .

Dejancek ::

V temo mini KAZALO oddelka Zvok in Slika je bil ravnokar dodan uvodni tekst ;)

iggy ::

bo BIL ....

to je nepravilno 100%, temu se reče otroška govorica. Preverjeno pri moji profesorici slovenščine :D
Hey, you're fat!

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: iggy ()

Dejancek ::

Se zgodi :\ , nisem popoln ....

Barakuda1 ::

Dejancek :)

Moj poklon.

V "tvoj" oddelek sicer res redko zaidem, ampak to kar si naredil je vredno vse pohvale.

Čestitam.

BigWhale ::

Tema z 20 stranmi je neuporabna tema, ce isces neko informacijo... ;>

To je moja pripomba.

Tic ::

Than stop writing BW.
persona civitas ;>

CaqKa ::

razen če moderator zbere koriste informacije na prvi strani.. pa če se potem še tista prva stran prikaže tudi kot zadnji post...

sicer pa se pridruzujem ticu ;>

Athlon 64 ::

Ma ta forum je najbols. Pri men ni napak, pa fajn je to, da zmeraj, ko pridem, so v vsaki temi nove objave.
Sempron 2800, 512 rama, ASRock, radeon 9550 na AGP 8x.

Tic ::

Premalkrat prides ;)
persona civitas ;>

Dejancek ::

Barakuda1 : Manka smeško tukaj, kateri bi bil primeren sedaj " :blush " ;)

Athlon 64 ::

A vsake tri minute al pa še manj ko grem drugam je za tebe premal. Ceprav visim ponavad cele dneve tu gori.
Sempron 2800, 512 rama, ASRock, radeon 9550 na AGP 8x.

Kr_Edn ::

ZDEJ sm pa najdu (tema: Pohvale in ....). Se globok opravičujem, de sm smetil po pritožbah. Bi pohvalu moderatorja- e, k so izredno hitr pr brisanju kšnga "neprmernga" sarkazma. Hvala.

CaqKa ::

Majhni GSMčki


ZanKP Poslano: 22.11.2005 16:16:40 | odgovori
Če želiš odličen GSM brez barvnega zaslona ipd. vzami Nokio 8210, 8850 ali 8910. Jaz imam od vedno Nokie, ampak sem z Nokio 8910 veliko bolj zadovoljen kakor pa s prejšnjo Nokio 7650.Baterija pa mi zdrži od 4 do 8 dni.
OmegaBlue Poslano: 22.11.2005 16:23:24 | odgovori
Tema je 2 leti stara.. kaj zavraga delaš?


pravila:

7. člen
Prepovedano je oživljanje neaktivne teme, brez podajanja novih informacij.


podane so bile nove informacije, nobenega žaljenja in drugega kršenja pravil. Kako se lahko dovoli TPju govorit v tako nestrpnem tonu?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: CaqKa ()

alum ::

Ma dajte ze skinit tega TP, ce vidite, da se velik delez ljudi tukaj na forumu pritozuje cez njega...

// EDIT: ...vecina kar upraviceno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: alum ()

strictom ::

Kolkr sm na tekočem OmegaBlue ne dela nič narobe je le ende iz med strožjih TPjev. Da bi narobe blo kaj pa dvomim. Močno dvomim. Vi mate paranojo.

:\
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Prijavljanje napak (strani: 1 2 3 471 72 73 74 )

Oddelek: Slo-Tech
3654490690 (1489) bastadu
»

Iskanje po forumu

Oddelek: Slo-Tech
252092 (1558) Microsoft

Več podobnih tem