» »

email.si zaključuje svojo zgodbo

1
2
»

jest10 ::

Koliko pa je na ST-ju uporabnikov z email.si računom?

Jaz sem bil do včeraj

mumbo ::

Jaz imam email.si račun že ne vem koliko časa. Seveda imam zraven tudi resen mail. Email.si sem uporabljal za razne registracije na forumih, trackerjih itd. In sedaj se že par mesecev ne morem logirat!! Sem jim že parkrat pisal in jih tudi klical pa niso nič zrihtali. Rad bi samo nekako dobil tiste svoje maile, ker imam gor veliko registracij in še kakšnih drugih podatkov. Probral sem dodat mail na gmail pa mi javi: There was a problem connecting to pop.email.si. Je še kaka možnost??

twosocks ::

Hm, svašta, jaz sem pa včeri dobil 1 mail preko email.si - z datumom 1.april 09 :)
Received: from mx5.email.si ([81.24.97.24]) by jack.email.si (Cyrus v2.3.8-Invoca-RPM-2.3.8-7) with LMTPA; Fri, 03 Apr 2009 21:07:45 +0200

Slowest email ever :) - 3 dni je rabil email
*------------------------------------------------------------------*
Ni podpisa
*------------------------------------------------------------------*

AmokRun ::

Jaz sem email.si nazadnje uporabljal kakšnih 5 let nazaj. Že takrat, so nekateri maili rabli nekaj dni, da sem jih dobil. Ne vem kako ste lahko nekateri vstrajali do sedaj.:D

NoOrdinary ::

OK, naj se radirajo accounti z email računom, samo do naslednjega petka je pa mal divja, ne predstavljam si, da vsi redno preverjajo slo-tech. Ljudje hodjo na dopuste, so kakšen teden brez računalnika, ne preberjo vseh novic (sploh ker v naslovu nikjer ni omenjen kakšen brisanje accountov + vsaj meni rss od s-t vedno zaostaja in se osvežuje v paketih na par dni) itd.
brez ideje sem za podpis

techfreak :) ::

>> vsaj meni rss od s-t vedno zaostaja in se osvežuje v paketih na par dni)
Zakaj bi bilo Slo-techovci krivi za slab RSS reader? Meni so do pred kratkim RSSji delovali normalno (potem sem odstranil ta vir, ker tako stran čekiram dnevno)

Se pa strinjam, 1 teden je res malo prehudo.

AmokRun ::

Naj se jim pošlje mail, da bodo brisani, če ne zamenjajo maila.:D

NoOrdinary ::

Ne vem če je kriv RSS reader, ker je isto v FF bookmarksih kot v Applovem Mailu in slo-tech je edini tak vir. Enostavno so prej novice na strani kot mi jih pokaže v RSS, za razliko od arstehnice, slashdota, kotaku itd.
brez ideje sem za podpis

CaqKa ::

Naj se jim pošlje mail, da bodo brisani, če ne zamenjajo maila.:D

res pa bi se jim lahko ob naslednji prijavi pokazalo kako rdeče okence :>

PrimozR ::

OK, naj se radirajo accounti z email računom, samo do naslednjega petka je pa mal divja, ne predstavljam si, da vsi redno preverjajo slo-tech. Ljudje hodjo na dopuste, so kakšen teden brez računalnika, ne preberjo vseh novic (sploh ker v naslovu nikjer ni omenjen kakšen brisanje accountov + vsaj meni rss od s-t vedno zaostaja in se osvežuje v paketih na par dni) itd.


Dopusti? V začetku aprila?? Zdaj je konec obdobja smučarije, obdobje morja pa se še niti začelo ni.

overlord_tm ::

sm precekiral in dejansko moji email.si maili se obstajajo. K srec jih ne uporabljam ze 100 let :D

Polhno ruskega spama not :)

NoOrdinary ::

Ma sej ni poanta na dopustih kot razlog zakaj točno ta teden folk ne bo preveru novic na slo-techu in si menjal mail, samo o dost radiklanem roku 1 teden. Naredu se je vreme, greš za par dni kolesart in sfališ par geek stvari na netu pa si brez več let starga accounta.
brez ideje sem za podpis

ahac ::

Dopusti? V začetku aprila?? Zdaj je konec obdobja smučarije, obdobje morja pa se še niti začelo ni.


Obdobje? Smučarska sezona se v alpah ne bo še tako kmalu končala. Sicer pa nekateri hodmo tudi poleti smučat.
Sploh pa... a je treba za dopust hodit samo smučat al pa na morje? Zdle je lahko obdobje nabiranje trobentic za tiste, ki jim to paše.
Sicer pa sploh nima veze. Kar zapret emaile brez obvestila minimalno nekaj tednov prej je neodgovorno... čeprav za email.si to ne bi bilo nič čudnega.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ahac ()

FitnessBoy ::

Js gmailu že lep čas ne zaupam, zaradi njihovega privacy-a. Hotmail uporabljam že leta in leta, sedaj s outlook connectorjem, je zadeva čist carska, spam filtrira precej, precej boljše kot gmail. Zaščita pred virusi je prav tako bolj zanesljiva (pred časom sem dobil preko gmaila jpeg type virus). Pa še hotmail ima neomejen inbox, sortiranje po folderjih (pravila). Pa še bi lahko našteval, skydrive (25GB) za odlaganje datotek, fotk,...
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Pošta Slovenije na spletu objavila seznam "varnih poštnih predalov" (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Zasebnost
8317015 (12742) Azrael
»

Katero storitev? Navidezni poštni strežnik vs. "navadni"

Oddelek: Omrežja in internet
52885 (2690) 680x0
»

Tudi AOL 2 giga

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
223393 (2573) hunter01
»

Email.si problemi ?! (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Omrežja in internet
14216482 (13164) the_unborn

Več podobnih tem