» »

Dve grafični

Dve grafični

Gogi02 ::

Torej težava je sledeča. Doma mi leži ena stara grafična ATI in sem pač prišel na idejo, da bi mel dual monitor setup. Problem nastane ker mi WIN XP javi napako code 10: this device cannot start. Tadruga grafična je Geforce 440MX na AGP-ju. V WIN98SE delata obe skupaj brez problema, v XP-jih pa ne. Vsaka posamično dela, tud če na plati omogočim kot prvo PCI vodilo delata obe (tastara ATI je primarna pol), če pa hočem dat AGP kot primarno pa se pojavi prej opisana napaka. Se komu kaj sanja kak bi se to dalo zrihtat?

jishiri ::

zal bos lahko uporabljal samo eno graficno kartico, saj kolikor je meni jasno da ne mores uporabiti dve graficni kartici hkrati v xpjih, dve karice lahko uporabis samo v "sli" ali z "cross fire". novejse kartice imajo dva izhoda za priklop monitorja...

bluefish ::

lahko uporabljaš tudi dve povsem ločeni kartici, vendar pa nisem prepričan v zmožnost ATI+nVidia.

Gogi02 ::

Saj pravim... razkuri me kr v obratni smeri gre (da je PCI primarna). Pač ležala mi je doma pa sem probal.

Senitel ::

Kaj je problem, če imaš na PCI primarno? Tako ali tako lahko potem v WinXP to premečeš kakor se ti zljubi.

fr!Xy ::

Lp!

V windwos 7 si želim dve grafični kartici ati+nvidia. Problem nastane ko izklopim računalnik da bi vstavil nvidia kartico . In ko zaženem računalnik ekran ne zazna da bi kartica začela delovat "lučka na ekranu utripa" ni važno v kater izhod od katere grafične dam. Včasih mi je to ratalo da sem enh parkrat resetiral biose pa mal poizkušal, sedaj mi pa ne rata več. Plata je GA X48-DQ6.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

4 LCD-ji na 1 PC

Oddelek: Zvok in slika
332577 (1521) bluefish
»

Video onboard + agp vga ne delujeta hkrati

Oddelek: Strojna oprema
151655 (1414) ender
»

Dve grafični kartici in problem

Oddelek: Programska oprema
112677 (2448) bluefish
»

Dva monitorja na eni kišti (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Strojna oprema
19318339 (11855) Ursus
»

3-je monitorji - kako?

Oddelek: Strojna oprema
141893 (1594) opeter

Več podobnih tem