» »

poseben ventilator!!!!

poseben ventilator!!!!

Podurkac ::

ja imam idejo da bi na kisto pripopal ventilator od kilerja od fičeka ali kake katre...???ko bom naredu bom probu posnet nekj slik, o rezultatih bom kmalu porocal...

krucymucy ::

Dej da ti ne bo kište obrnilo al pa bo skakala po sobi! tist vent je tko močen, da še avto skače ... povrhu vsega pa je še glasen - razen če si rojen v helikopterju in te hrup ne moti :D

||_^_|| ::

in kako se mislš proti hrupu branit?

freejack ::

12V -> 7V ? :D :D :D

sharp ::

:D fak dej pol sej grafično pršvasi da t jo nev not potegnl fak,fak kva se vse ne spomneš:P
Drive fast as your guardian angel can fly.

the_unborn ::

Ja sej je cist v redu ideja, samo stvar bo ropotala k letalska turbina. Mogoce bi bili bolsi 220v venti, taki ta veliki.

Podurkac ::

zadeva je sprobana!!!hlajenje je pravo!!sam prevec ruzi!!!!pa racunalnik sm moral prvezat k mizi kr malo plese po njej!!:))))))

gorenc ::

ves kaj nared, nekatere V12 masine imajo dva ventilatorja (gromozanska) in nasraufaj vsakega na eno stranico :D :D ne pozab pritrditi kiste z jeklenicami na nosilno steno bajte.

the_unborn ::

kako ti je pa shladilo zadevo glede na prejsnje umotvore?

freejack ::

Kaj pa če bi povprašal na SCT katere prezračevalne sisteme uporabljajo v predorih ? :D

the_unborn ::

Blagor Eskimom k se jim ni treba zajebavat s tem hlajenjem. Lepo zadega mal snega notr pa je:D

IceIceBaby ::

stvar je sprobana. Jaz sem mel en 32mm vent od kilerja na stranici. Štekan je bil na 7v ampak je pihal ko hudič. Sam ni blo tapravga učinka. Temp. ohišja je bla ista kot temp okolice CPU pa kako stopinjo hladnejši.

Če maš dobr porihtano kišto lahko skor isti rezultat dosežeš z 3 80mm venti.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katalog radiatorjev evropskih avtomobilov (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
46569093 (37162) lufy
»

S čim zvočno izolirat ohišje? (strani: 1 2 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
827997 (5492) Kato
»

Kje v Sloveniji dobiti SK-7

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
492699 (1824) profii
»

Moja nova zelo modificirana kišta in blok, veliko slik! (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
22517273 (12355) the_unborn
»

utisanje sistema

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
141013 (733) Dice

Več podobnih tem