» »

Mnenje prosiim!!!

Mnenje prosiim!!!

sonyboy ::

Prosim ocenite delo 14-letnika (mene seveda). Rabim mnenje kakšna se vam zdi stranica, kaj bi vi dodali v levi kot zgoraj. Prosim mnenja in nasveti in ocenitev.

lost1 ::

Ej hudo,sploh ventilator, sam uzad za ventilators mors dat modro ledico obvezno k bo ful hudo zgledal!

Drgac pa dej mi povej kdo ti je luknje naredil in pa kako??Jz tud rabm da mi en to nardi tko da dej mi povej kje si to naredil.k jz k sm doma delu (mam celo stranico plexi) je blo cel kup problemov z vrtanjem 8cm luknje.
lost1 : Tolar na tolar palača,poloznica na poloznica pa gre plača

sonyboy ::

Ne vem če bom da diode. Ker bom jutr do konca priterdil notr v ohišje modro 220V neonko. Pobarvana sicer.

Luknje sm naredil z vbodno žago. No celo malo sm zaribal ampak fan grill popravi :))

Če te še kaj zanima vpraši.

gumby ::

lepo:)
koliko dB hrupa da od sebe tisti ventilatorček?:D

sonyboy ::

No kar nekaj! Žal :(( Ko ga prižgem kar dosti potem se pa po 30s stabilizira in je kar tih!

R0K ::

Hja, za začetnika je solidno ja.

Za kaj več bi mogu bit pa 'oknček' zaobljen alpa kakšne druge oblike, tale biohazard tut ni več tok v modi, obvezno bi ga mogu pofarbat.

Drgač se mi zdi pa zasčita za ventilator zlo fancy.

Za levi kot zgoraj bi ti pa priporočal, da si najdeš en bl simple znakec kašne full znane firme in ga probaš izrezat oz. ga daš izrezat, kt si dal tega za biohazard. In ga prpopaš gor. Tazga kromiranega.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: R0K ()

freejack ::

1. pobarvaj stranico2. na vent namaži barvo, ki se sveti pod UV, dobro izgleda3. znak na plexi steklu, bi lahko bil malce večji (osebno mnenje), če ne bi pa simbol vrezal v plexi, pol pa v plexi dal eno diodo, da bi simbol žarel (zakaj pa ne?)4. za azčetnika dobro narejeno, iz tebe še bo nekaj :D

AngelOfDeath ::

Za 14letnika je že impresivno :D

Nasvet: zašitna mrežica sicer zgleda lepo vendar ti povečuje hrup in zmanjšujepretok zraka zato če je nimaš na vidnem mestu jo dol uzami pa gor daj ko jo boš rabil :D

IceIceBaby ::

Kje si dobil to mrežico za ventilator ?

drugač je pa lepo narjen. Mogoče mal barve manjka.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

naredil si bom carbon fibre ohišje (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
11921682 (15737) DimmniBurek
»

Začetki modifikacije... (slike)

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
392019 (1249) Eddy
»

Izrez Raznih motivov v ohišja... (strani: 1 2 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
956332 (3845) DimmniBurek
»

Modificiranje ohisja-by Dj-Prah(ni se gotovo)

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
111667 (1067) tha_Kalis
»

LEDice namesto neonke

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
111428 (1230) EX-B

Več podobnih tem