» »

Pomoč pri organizaciji prireditve - dogotka

Pomoč pri organizaciji prireditve - dogotka

jure177 ::

Mene pa zanima kaj potrebuješ pri organizaciji prireditve in sicer shuffle meetinga večini je to najbrš neznano zato vam dam tukaj link iz prejšnega meetinga

to smo mi kar tkao prišli pripeljala avto in se zabavali na vrhu garažne hiše pri city patku.
kaj pa potrebujemo mi da bi lahko neko prireditev organizirali legalno in da bi bila bol obširna saj ta dejavnost je v sloveniji skoraj vsakomur neznana(da bi lahko promovirali zadevo)

zato vas bi prosil da mi poveste kako naj se zadeve loti ali rabimo biti v kakšnem društvu da lahko organiziramo dogotke. In ali rabimo kakne papirje ali kaj podobneha




Hvala


WWW.shuffle.si

PaX_MaN ::

Iiiiiin kaj je šuflanje spljoh?

jure177 ::

Iiiiiin kaj je šuflanje spljoh?



bluefish ::

Sodeč po posnetku zbiranje mularije na parkirplacu, nabijanje muzike in oviranje prometa.

jure177 ::

Sodeč po posnetku zbiranje mularije na parkirplacu, nabijanje muzike in oviranje prometa.



sej glih zato sem uprašal... ker sedaj smo mel srečo da ni policija pršla...

steev ::

So bili zadnjič tvoji kolegi, možno da tudi ti, v Kranju. Zanimivo za gledat, samo kaj ko v diskaču ni toliko prostora za izvajanje. Malo manj se zaletavajte, sploh ko je dovolj prostora.
:|

LuGi ::

wtf direkt.

bluefish ::

Načeloma bo potrebno najeti nek prostor, stvar prijaviti na lokalni policijski upravi. Je pa vse odvisno od števila ljudi.
To je nekako splošno, bo pa kdo povedal podrobneje.

Zero One ::

Sodeč po posnetku zbiranje mularije na parkirplacu, nabijanje muzike in oviranje prometa.



sej glih zato sem uprašal... ker sedaj smo mel srečo da ni policija pršla...


Povej čas in lokacijo naslednjega "dogotka", pa lahko že vnaprej obvestimo policijo, da ne bo prišlo do takih in podobnih nevšečnosti.
printf(%s, "No statements? Why no... whoops");
//well if we can't make a statement, we should just leave a comment instead.

PaX_MaN ::


Tole zgleda kot eno grdo kopiranje nekega Dee Deejinega zateženega plesa.

jure177 ::

So bili zadnjič tvoji kolegi, možno da tudi ti, v Kranju. Zanimivo za gledat, samo kaj ko v diskaču ni toliko prostora za izvajanje. Malo manj se zaletavajte, sploh ko je dovolj prostora.


ja bli so tut v kranju :D

jure177 ::

kaj pa predlagate kje bi najel prostor ... al pa na odprtem kje bi bila lokacija da bi se dal use zment?

tlozej ::

Potrebuješ dovoljenje za uporabo prostora - torej dovoljenje od lastnika.
Prireditev prijaviš na policijski postaji.
Če bo na prireditvi glasba (prijavljena na policiji) - boš skoraj gotovo dobil račun od SAZAS-a. Če pa glasba ne bo prijavljena in pride policija, pa verjetno račun za kaljenje miru :P, kljub dovoljenju za prireditev. Rešitev, da napišete, da boste izvajali svojo lastno glasbo... :)
Glede lokacije je najbolje, da izberete tako, kjer ne boste nikogar motili!

LP

jure177 ::

Potrebuješ dovoljenje za uporabo prostora - torej dovoljenje od lastnika.
Prireditev prijaviš na policijski postaji.
Če bo na prireditvi glasba (prijavljena na policiji) - boš skoraj gotovo dobil račun od SAZAS-a. Če pa glasba ne bo prijavljena in pride policija, pa verjetno račun za kaljenje miru :P, kljub dovoljenju za prireditev. Rešitev, da napišete, da boste izvajali svojo lastno glasbo... :)
Glede lokacije je najbolje, da izberete tako, kjer ne boste nikogar motili!

LP


hvala.

koliko približno pa bi prišel račun od SAZAS-a?

STASI ::

Potrebuješ dovoljenje za uporabo prostora - torej dovoljenje od lastnika.
Prireditev prijaviš na policijski postaji.
Če bo na prireditvi glasba (prijavljena na policiji) - boš skoraj gotovo dobil račun od SAZAS-a. Če pa glasba ne bo prijavljena in pride policija, pa verjetno račun za kaljenje miru :P, kljub dovoljenju za prireditev. Rešitev, da napišete, da boste izvajali svojo lastno glasbo... :)
Glede lokacije je najbolje, da izberete tako, kjer ne boste nikogar motili!

LP


hvala.

koliko približno pa bi prišel račun od SAZAS-a?


Tule si poišči koliko bi taka zadeva prišla:
SAZAS tarife
"WAR IS PEACE, FREEDOM IS SLAVERY, IGNORANCE IS STRENGTH"

abcčdefghijklmnoprsštuvzž


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kdo dobi več, Sazas ali nastopajoči? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Problemi človeštva
19236689 (29211) Meizu
»

Predvajanje TV na javnem prostoru?

Oddelek: Loža
212329 (1406) shadeX
»

Pravila (pravna) za prireditve na prostem? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
17432212 (29911) KaiV6

SAZAS - Račun za kresovanje (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5110239 (8770) Gandalfar
»

Naj bi SAZAS nezakonito prisluškoval in sledil direktorju UIL?

Oddelek: Novice / Zasebnost
4012856 (10868) poweroff

Več podobnih tem