» »

Res počasno delovanje interneta po utorrentu

Res počasno delovanje interneta po utorrentu

t-zonaz ::

Stvar je sledeča.
Nekaj prenašam z utorrentom in gre vse hitro, razen takrat internet skoraj ne dela. OK si rečem pač celo linijo zaseda in v tem času so vse moči usmerjene v prenašanje s utorrentom. Ql
Potem pa izklopim utorrent in glej ga zlomka internet še vedno dela z zelo počasno hitrostjo (recimo 5%).
Ugotovim, da če comp resetiram se po ponovnem uklopu stanje normalizira. Seveda dokler ne vklopim spet utorrent.

Zanima me, če mi lahko kdo pomaga kaj za vraga se dogaja po izklopu utorrenta, da mi še vedno tako blokira internet.
t-zonaz

aiko ::

Meni je pomagalo tole: http://half-open.com/

Nastavu sem porte na max...in šiba vse

t-zonaz ::

Ja, zgleda kar v redu zadeva. Bi pa vprašal ali je zaradi tega comp kaj bolj občutljiv, oziroma ranljiv na viruse. (Na linku piše da je ta omejitev zaradi počasnejšega širjenja morebitnih virusov)
t-zonaz

aiko ::

Ne skrbi. Če imaš antivirus, firewall in ne klikaš ravno po vseh "čudnih linkih" ni panike.

Jaz sem vedno uporabljal razne "half open" tweake, ravno zaradi p2p zadev, pa ni bilo nikoli panike (beri: večje izpostavljenosti virusov)

Če imaš za fasat virus, ga boš tako ali drugače. ;)

t-zonaz ::

Ej, res hvala za pomoč.
t-zonaz

aiko ::

np, maš zs... pa lep dan

t-zonaz ::

Hmm, ja sm sprobal in res deluje, ob tem patchu pa se mi je pojavila težava, da se mi okna (npr. brskalnika ali worda) enostavno nočejo zapreti. Pritisnem na X in se ne zapre.

Help..
t-zonaz

aiko ::

Nikoli imel tega problema... Imam pa Visto eng ultimate 32 bit. Mislim, pa da na splošno ni povezano z patchem...

t-zonaz ::

Vista Business 32 bit, ne more biti drugače kot da je povezano s tem patchem...
Zgleda da bom moral izbrisati ven to stvar.

lp
t-zonaz

t-zonaz ::

Ne, nič se ne zapre, niti pomanjša. Kot da ne bi bilo gumbov zgoraj desno. Ko pa vse izklopim s managarjem se pa le ta noče zapreti.

khm, kako pa se tega hudiča vn zbriše..
mi zna kdo pomagat.
t-zonaz

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: t-zonaz ()

t-zonaz ::

No pa sem ta patch le zbrisal in glej ga zlomka vse spet dela kot je treba. Razen utorrent pa internet seveda....
to je to
t-zonaz


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

[P2P] BitTorrent - Naslednja generacija P2P (strani: 1 2 3 435 36 37 38 )

Oddelek: Omrežja in internet
1896470225 (20361) Rias Gremory
»

Problem z odpiranjem strani [ Piratebay ]

Oddelek: Pomoč in nasveti
91327 (1039) shadeX
»

uTorrent in Telemach

Oddelek: Programska oprema
295413 (4520) poweroff
»

uTorrent 1.7.7 mi precej upočasni povezavo

Oddelek: Omrežja in internet
254807 (3355) dremavec
»

Windows XP, brskalnik in uTorrent skupaj gredo ne?

Oddelek: Pomoč in nasveti
193127 (3127) bluefish

Več podobnih tem