» »

Guestu internet

Guestu internet

vir ::

Na XP sem ustvaril dodatnega uporabnika-guest. Administrator ima geslo, guest pa ne.
Guest lahko uporablja internet samo če se je Administrator povezal na internet (guestu ne deluje network connections). Rad bi da se Guest lahko poveže na internet čeprav Administrator ni povezan na internet.
Kaj narediti?

logout ::

Najprej povej, kaksen "internet" sploh imas, potem ti lahko kdo celo pomaga.

L.p., Kloko

vir ::

SIOL. Mislim da ponudnik ni pomemben ker gre v bistvu za funkcijo Windowsov XP.
V mislih sem imel tisto geslo ki ga vpišeš ko se logira drug uporabnik.

vir ::

Še tole:
link1
link2

Se okno na drugem linku odpira zato ker imam na rutarju priklopljena dva PCja?
Kaj je treba nardit da bo vse ok?

logout ::

Pravzaprav je za tvoj problem ZELO pomembno, kako se povezujes v internet. Pri tem sicer ne mislim, kateri ponudnik je to, ampak ali gre za modemski dostop, ADSL, preko telefona, satelita oz. kaj drugega.
Iz tvojih besed se sicer lahko sklepa, da imas ADSL preko SiOLa in to tako, da imas na modem povezan router, na katerega sta povezana dva racunalnika. Ce je to res, potem lahko sistem nakonfiguriras tako, da ni treba za povezavo na internet vpisovati nobenih gesel. Posamezni koraki nastavitev v ta namen so podrobno opisani vsepovsod in jih ne bi ponavljal. Edino nasvet, za tisti cas, ko preizkusas razne variante, nujno izklopi firewall na racunalniku, ker ta zna zagreniti zivljenje.

L.p., Kloko

vir ::

na internet sem povezan tako kot si rekel..siolov adsl..dva pcja preko žice povezana na router. Jaz bi se raje še naprej povezoval ročno na internet.
Firewall je comodo.
Če se linki preslabo vidijo jih lahko še enkrat printscreentam..

Duhec ::

Mal preber kaj firewall zahteva od tebe pa kej klikn.Če ga ne znaš pravljat ga deinštaliraj in vklopi XP firewall, ki od tebe ne zahteva nobenega (pretiranega) znanja.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Postavitev domacega omrezja in deljenje internet povezave (strani: 1 2 3 433 34 35 36 )

Oddelek: Omrežja in internet
1793563790 (619) c23po
»

povezava pc -tv

Oddelek: Pomoč in nasveti
222154 (1857) vilonja
»

CanYouSeeMe.org (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
517382 (5846) Konlov
»

težava z linksys wrt54gl

Oddelek: Omrežja in internet
72204 (2071) logout
»

Domače omrežje ne DELA - prosim za pomoč

Oddelek: Omrežja in internet
171608 (1430) hruske

Več podobnih tem