» »

Hišni kino do 300 eur

Hišni kino do 300 eur

Andy22 ::

Hišni KINO DO 300 EUR! | Ali kdo ve za ta denar še boljšo varjanto, kot je tale na spodnjem linku, lahko je tudi 50 eur dražje, hvala vsem za dobre ideje že vnaprej!

http://frogi-center-mz.si/katalog2/buy....
  • vrnil v prejšnje stanje: Gandalfar ()

Trancedeejay ::

HI
Škoda denarja za taka jajca. S tem pa res nimaš občutka surrounda.
LP
Matej
Music is the key

bibip ::

@Trancedeejay
Matej, lepo da si prišel povedat, da nimaš idej, kaj bi lahko človek kupil. Kar nekaj. Hitr do mame, pa naj ti da za eno liziko.

Andy22, tule poglej.

Še vedno nekje velja: "Kolikor dnarja, toliko muzike..." Glej, da bo sitem imel opcije, ki jih hočeš. Pa nizkotonec naj bo čim večji in močnejši. Prej pa zadevo sprobaj v trgovini, če se le da. Pač, mora ti biti všeč.

Edit: napakice...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bibip ()

Trancedeejay ::

Za take all in one sisteme se meni zdi škoda denarja. Raje enega rabljenega integrirca in zvočnike za ta denar. Vsaj kar se zvoka tiče.
Have a nice Day

Matt
Music is the key

LexLuthor ::

Nabavi si tale ONKYO, če je še na zalogi...

Trancedeejay ::

Opcija, ki jo je podal LexLuthor je že boljša.
Have a nice Day

Matt
Music is the key

Okapi ::

Za 300 do 350 € dobiš cel kup kompletov (Samsung, LG, Panasonic, JVC, Sony, Philips ...). Poglej na www.ceneje.si (kompleti za domači kino). Kateri je boljši, je pa težko kar takole na pamet reči. Jaz bi verjetno vzel katerega od Sonyjev. Odločitev je odvisna tudi od tega, če nameravaš še kaj gor priključit (recimo PS3, media player ali kaj podobnega), ker imajo nekateri precej skromen izbor priključkov za dodatne naprave. Kakšne strašne razlike v kakovosti zvoka med njimi pa ne pričakuj.

Oni Onkyo iz zgornjega linka nima predvajalnika DVD.

O.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Okapi ()

LexLuthor ::

Samostojna DVD/Divx komponenta z digitalnim izhodom za zvok danes stane cca 30 EUR, tako, da to ne bi smel biti problem. Itak pa je bolje gor priklopit kak NMT ali PS3, pa IPTV ali DVB,... za to pa potrebiješ več digitalnih vhodov, če želiš imeti prostorski zvok iz vseh virov. Kompleti so brezveze, služijo enemu samemu namenu, ko pa hočeš še kaj gor priklopit, pa je že problem...

Okapi ::

Kompleti so brezveze mogoče zate (in zame), za marsikoga pa niti ne. Za tiste recimo, ki se nočejo ubadat s kupom škatel, šopom kablov, množico daljincev ...

O.

oberskitona ::

Ni res kompleti so jajca od zvoka, kakovost je nikakava jezen si potem samo zato da si 300 eu vstran vrgel, ne da se nadgrajevat pa nic. Kaj se pa kablovja tice pa je samo 1 kabl vec dvd, ki je priklopljen na reciver vzami komplet onkyo ko mas gori link pa si zmagal 3 mesece sem se ukvarjal z nakupom suraunda sedaj imam yamaho reciver in 5.0 sistem pa je zadovoljivo v kratkem pa se en nnizkotonec kvaliteten pa bo resnicno nekaj dalo od sebe za svoj denar. Ti kompleti podobni kot si ga ti pokazal pa samo brnijo in cvilijo ni kvalitetnega basa ko nekaj v filmu poči in še marsičesa manjka poslušaj majstre, ki ti svetujejo sistem z reciverom alias fersterkerom pa zvočnike dokupiš magari sedaj kupiš brez suba in ga nabaviš ko bo denar in ti nebo žal moj glas za onkyo sistem.

damirez ::

Drugače jest prodajam receiver z zvočniki surround za cca 220€ Yamaha rx-v350 in nsp 110 zvočniki.

Andy22 ::

Sem se pozanimal tudi pri prijatlu, ker ma prav ta ONKYO sistem, in dela res kvalitetno, pa še veliko možnosti nadgradnje ima, tak da hvala za ta nasvet vsem tistim, ki ste mi ga predlagali!

hvala LexLuthor
hvala oberskitona

Andy22 ::

V torgovini Techno market pa so mi svetovali Sony-jev komplet, ker ma Sony baje najbolj kvaliteten zvok od vseh naprav, kar se tiče hišnega kina!

Bellzmet ::

Poglej ponavadi prodajalci v trgovinah PRODAJAJO nimajo pa pojma o sami zadevi. Verjemi, da je tako.

In prodajalec, ki useka, da ima Sony najboljši zvok za domači kino, laže, pojma nima, nima za burek in hoče zadevo samo prodati. Pa nimam nič prosti Sony-ju - imam pa proti takšnim izjavam. Zakaj pa potem ne prodajajo samo Sony, če je najboljši???

lp

piek ::

=)

Ales zoni ales zupa. Malo morgen. Ves koliko specializiranih proizvajalcev zvocnih resitev obstaja ... Oni kekec v Techno marketu verjetno sploh se ni slisal za Onkyo pa Yamaho in druge v povezavi z zvokom ...
--- Finish it off if you started it! ---

LexLuthor ::

Za ta denar je zgornji Onkyo špica! Poleg solidnega reciverja dobiš tudi zelo solidne zvočnike.

Alfa Dog ::

Jaz sem pred kratkim nabavil Yamahin receiver RX-V363 (http://www.lovecnacene.si/mesano-yamaha... in komplet zvočnikov NSP-270 (http://www.yamaha.co.jp/english/product...
Receiver je sicer vstopni model in ima svoje pomanjkljivosti, vendar za svoj denar ponuja dosti. Enako velja za zvočnike, kjer sem še posebej navdušen nad basom.
Tak komplet dobiš že za 250-270 EUR, če ne greš ravno v B*gB**g ponj :)

Lp

oberskitona ::

Zanimivo kakšni morajo bit zvočniki če je sam reciver 200eu

Alfa Dog ::

Pa niso tolk slabi. Aktiven sub, sateliti so dvosistemci... Lahko jih slišiš v kakem BigBangu. Jaz sem bil že skoraj odločen, da nabavim kak bolj "računalniški" sistem 5.1 z vgrajenim ampom v subu, pa sem potem raje izkašljal še 100 EUR in kupil to, ker imam prostor velik cca. 40 m2 in verjetno ne bi bil zadovoljen z basom.
Vidim da sem v zgornjem postu nalepil nedelujoč link; ta je boljši: http://www.yamaha.co.jp/english/product...

Aja, če kupiš receiver in zvočnike v kompletu (Yamaha HTIB), je vse skupaj 250-270€. V BigBangu za tak komplet seveda še niso slišali...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Alfa Dog ()

Alfa Dog ::

Pa niso tolk slabi. Aktiven sub, sateliti so dvosistemci... Lahko jih slišiš v kakem BigBangu. Jaz sem bil že skoraj odločen, da nabavim kak bolj "računalniški" sistem 5.1 z vgrajenim ampom v subu, pa sem potem raje izkašljal še 100 EUR in kupil to, ker imam prostor velik cca. 40 m2 in verjetno ne bi bil zadovoljen z basom.
Vidim da sem v zgornjem postu nalepil nedelujoč link; ta je boljši: http://www.yamaha.co.jp/english/product...

Aja, če kupiš receiver in zvočnike v kompletu (Yamaha HTIB), je vse skupaj 250-270€. V BigBangu za tak komplet seveda še niso slišali...
Mislim da je v BigBangu receiver cca. 250€, zvočniki pa 130 ali 150€.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

problem povezava zvočne kartice z ojačevalcem

Oddelek: Pomoč in nasveti
161374 (1259) St235
»

[Hi-Fi] - Hišni kino sistemi 3.1, 5.1, 7.1... (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Zvok in slika
16634038 (16809) josko674
»

Kateri hišni kino kupiti??

Oddelek: Zvok in slika
2412908 (11070) musomanov
»

YAMAHA MOVIE 307

Oddelek: Zvok in slika
102535 (2535) danix1
»

hišni kino

Oddelek: Zvok in slika
92639 (2246) DenIIs

Več podobnih tem