» »

Slovenija gre nazaj ; (

Slovenija gre nazaj ; (

MikroB ::

Sori folk, tak sem razocaran, da vam moram malo zatežit:(
Končala se tekma proti JAR, konec pa je tudi nase ,,zgedbice''. Za najsibkejsi clen se je izkazala (ne)sloznost med nasima najvecjima mojstroma in tudi edinima zveznikoma. To motramo tudi mi v oddaljeni Sloveniji razumeti, vzdusje v reprezentanci je bilo prav gotovo morece in v takih razmerah organizirati in voditi trening, ter nacrtovati akcije, bi bilo prevec naivno pricakovati. Zal, igralci so se mogoce res potrudili in ze z uvrstitvijo dosegli in presegli vsa pricakovanja. Skoda le, da se je tako izteklo. Da vpleteni niso mogli zgladiti sporov, prisotno je bilo prevec egoizma in golega ega, ki je izbruhnil ob najbolj nepravem casu. Nasi nogometasi res niso zvezdniki, so pa (bili) odlicna ekipa, borbena, slozna. Pogumne spremlja sreca. Nas je žal zapustila...

Zavarovalnici Triglav pa svetujem, da umakne iz sporeda sicer odlično reklamo; eno moštvo, eno srce, morda je kdaj bilo, zdaj ni vec.:( :( :(
  • zaklenil: sketch ()

Area_51 ::

:)) Sodnika je treba obesit, ki nam je sodil na tekmi proti Španiji. Če bi bil, dokaj pošten, bi nam moral dosoditi dva penala (11metrovke). Kje pa Španija da več denarja, kot Slovenija Sudji in pol je to to, ali pa je bil na njihovi strani. Vseeno na grmado z njim.:)
Area 51

sketch ::

Imamo že dve fuzbalski temi v zgornjem delu foruma, malo bolj spodaj pa najdeta še eno. Četrta - se mi ne zdi baš smiselna. Kar imata za povedat, zagotovo lahko pade v eno izmed treh.

Lockdown.

lp
s.
Adapt and overcome.

Tomi ::

Ghost sketch reporting, bi še moral reči..
metrodusa.blogspot.com


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

EP do 20 let Košarka

Oddelek: Šport
161528 (823) hlače13
»

evropsko prvenstvo v nogometu 2008 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
11110424 (7342) Quickbeam
»

košarka EP07 (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
21216498 (11321) dejansan
»

Spor-Zahovič (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
1299980 (7738) DavidJ

Več podobnih tem