» »

Nokia N95 8GB vs. Samsung Omnia

Nokia N95 8GB vs. Samsung Omnia

blazius ::

živjo .. eno vprašanje na hitrco.

a je menjava Nokie N95 8GB za Samsung Omnio dober deal? ker mi gre ful na živce počasnost moje Nokie, sošolc pa ma Omnio in je neverjetna :)

lp

LuGi ::

Sure da.

Ph4nt0m ::

Je sploh treba vprašat?:)

blazius ::

ok hvala vama =o)

V-i-p ::

Ne bluzite. Vedi, da ti ogromno programov na Omnii ne bo delalo, na N95 pa so. Ni vse v ovitku, pazi.
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

;-) ::

Sploh nemoreš primerjat programov zato ker Nokia ima symbian omnia pa windows. Odvisno je samo od tvojega okusa in želje.

Uporabljal sem že oba n95 8gb sem imel nekaj časa in je bil odličen telefon. Omnio sem uporabljal kak teden pa me ni prepričala. Odvisno od okusa. Splača pa se ti ker imajo Omnie višje cene čene druga.

Ph4nt0m ::

Ne bluzite. Vedi, da ti ogromno programov na Omnii ne bo delalo, na N95 pa so. Ni vse v ovitku, pazi.

Toliko o bluženju: N95 sem imel približno kakšno leto in pol, sedaj že kakšen mesec (mogoče več) uporabljam Omnio. Ni primerjave, prav zares pa me zanimajo ti programi, ki jih bi naj imela nokia, ne bi pa jih bilo možno dobiti za WM (v takšni ali drugačni verziji). Torej če ima nokia programe za symbian, še ne pomeni da se jih ne dobi tudi za WM... Da ne govorim o samem delovanju le teh!

Drugače pa kot je napisal ;-)
N95 je zelo dober telefon z ogromno podprtimi funkcijami, aplikacijami... Kljub vsemu pa ga ne bi ravno postavil ob omnio, ki je že (skoraj) mini računalnik.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Ph4nt0m ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Samsung Omnia problemčki in nasveti?!? (strani: 1 2 3 422 23 24 25 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
1227122030 (30856) Kunte
»

Samsung SGH-i900 Omina ali Nokia N85 ?

Oddelek: Kaj kupiti
292968 (1397) zigaorama
»

Kater mobitel?

Oddelek: Mobilne tehnologije
393252 (2401) tey007
»

Samsung INNOV8

Oddelek: Mobilne tehnologije
111777 (1668) PrimozR
»

kaj kupiti: SE p1i, n95, iphone (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
568310 (6079) Nesta

Več podobnih tem