» »

Samsung INNOV8

Samsung INNOV8

PrimozR ::

Odločitev je padla, telefon me preveč mika, da ga ne bi vzel. Ogormno zmogljivosti, bonbončkov, odlična konkurenca N95/96 za precej manjšo ceno (paket Povezani pri mobitelu). In seveda Symbian S60 3rd, katerega sem že dodobra navajen.

Zdaj pa, kdo ima ta telefon? So kaki problemi? Tukaj je bil sicer software pograjan, da je še precej hroščat in podobno. Kaj pa ostalo, kakšen je napajalc, je 'pinski', kot na sony ercsonih (starejših), ali ima obliko jacka, kot pri Nokiah? Deluje z Nokia PC Suitom ali ima Samsung nekaj svojega? Build quality na splošno je bil tudi pograjan, kako je s tem, itd.?

V-i-p ::

Pazi! Symbian na Nokii N95 ali na Samsung-u še zdaleč ni enak. Dosti programja sploh ne dela, čeprav na Nokii pa delajo...
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

Dr_M ::

Klik
Sam sem tudi precej dolgo uporablju symbian, ampak ne maram vec te igrace. Certifikati, pocasno delovanje, programi v ozadju pozrejo baterijo... Symbian, ne hvala.

EDIT: Tudi Nokie so tako dobre, da ne delajo vsi programi na vseh. Kaj sele funkcije, kot je recimo landscape.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Dr_M ()

V-i-p ::

Dr_M: novejše nokie (N95, N82, N96) imajo landscape že po defaultu in deluje perfektno...
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

Dr_M ::

Ja novejse ja.
Npr N73 in E50 sta priblizno enaka stara aparata, pa landscape dela na N73 bp, na E50 pa sploh ne.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

PrimozR ::

To, ad so problemi s programjem vem, glede na THe Phone Show so to itak sports tracker, Nokia maps in pdoobni, zadeve, ki jih nisem uporabljal nikoli. PC Suite pa tudi uporabljam samo za inštalacijo programčkov, kar pa je itak izvedljivo tudi direkt s telefona. Do sedaj sem pač .sis odprl direkt z diska. Aja, pa za backup telefona sem ga imel ter FW update nalagat. Večina stvari naj bi bila lahko rešena s FW updejtom, a kdaj, če sploh, pride?

V-i-p ::

Hja no, načeloma bi na tem Samsungu moglo precej več delat kot recimo na omnii, ker ta ima vsaj standardno resolucijo, kar omnia nima in so zato problemi s programjem...
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

PrimozR ::

Poleg tega, da omnia laufa Windows Mobile, INNOV8 pa Symbian, kajne? :D

V-i-p ::

Eh, narobe sem napisal ja... Samsung G810 sem mislil. Tle 3/4 programov bajene dela, pa čeprav ima Symbian v9.2. Isto imajo recimo N82 ali N95 ali N96 pa programi gor delajo bp... Čudno glede na to, da ima G810 isti zaslon kot recimo N82. Še nekje drugje je hakeljc...
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

PrimozR ::

Problem je s prav nokiinimi aplikacijami, ki potrebujejo nokiin podpis. Sicer pa glede na innov8 forum zadeva ni tako slaba. Deluje precej iger in aplikacij, izdanih je bilo že kar nekaj FW updejtov, itd.

V-i-p ::

8 megapixlov se sliši lepo, samo zanima me, kako je kaj res v praksi... Ker trenutno fotkiča iz moje N82 ne zamenjam za nobenega, dela res vrhunske fotografije. Če je tale Samči boljši, potem...
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

PrimozR ::

Po pravici povedano me za fotič popolnoma boli in bi ga menjal za... kaj pa vem, tukaj je že težko menjat. Večjo baterijo?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nakup novega mobitel namesto N73

Oddelek: Mobilne tehnologije
141440 (1155) krizkraz
»

Baterija SGH-G810

Oddelek: Mobilne tehnologije
122258 (1360) bdoxx
»

Kater mobitel?

Oddelek: Mobilne tehnologije
393252 (2401) tey007
»

Mobitel: Samsung Innov8 ali kaj drugega?

Oddelek: Kaj kupiti
101674 (1508) tade911
»

Kateri gps mobilnik kupiti? Nokia, Samsung, ipd.

Oddelek: Kaj kupiti
235682 (4937) Mirč

Več podobnih tem