» »

Samsung SGH-i900 Omina ali Nokia N85 ?

Samsung SGH-i900 Omina ali Nokia N85 ?

erzy ::

Do poletja mi poteče dosedanja naročnina ker pa vedno gledam par mescu v naprej tudi zdaj izbiram.
Ne morem pa se odločiti med Omnio oz. N85. Sicer sem ne uravnovešen med to izbiro.

hvala za komentarje in nasvete

zigaurbajs ::

ooommmnnniiiaaa. če prav nimam prevč rad samsunga, ti priporočam omnio.
1.touchscreen
2.win mobile
3.widgets
4.8/16GB
5....:)

erzy ::

najbolj me zanima razlike v internetu... g3 , sms , in to je itaq povsot več al manj dobro ....

zigaurbajs ::

no. na omnii maš on-scren keyboard, pr nokii se pa mučiš z abc-def-ghi...tipkovnico.

=Exceed= ::

Ja in na tej omnii kako dela touchscreen? Mučiš z abc-def...očitno prej nisi nikoli tipkal po gsmju? Samsungova omnia je že "star" telefon, ki s težavo prebavlja WinMobile in vsak pritisk na njihov zaslon, ki mu brezveze pravijo "tač". Imel omnio in jo zamenjal kakor hitro se je dalo. Brat po drugi strani pa ima 5800 in je zadovoljen, kolikor sem imel jaz priložnost se igrat je tudi super, moti me samo poceni plastika.

Malo si še tole poglej od samsunga innov8 ni slabo, drugače pa n85

TehDucky ::

Poglej še za HTC Touch HD. Izredno dobra slika, zadovoljiv fotoaparat(še zmeraj na višku, čeprav majo mogoče Nokie odtenek boljše), odzivnost ekrana ter mobitela je izredno dobra. Ma tudi youtube predvajalnik(oz. je že kar programček), Opero ter Internet Explorer. Vsekakor igračka kot se zagre.

P.s.: Sam imam mobitel za 20€-K770i SE :) Vse je ena igrača ^^

koyotee ::

Ma tudi youtube predvajalnik

filmčke z youtuba komot gledam na n70
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

erzy ::

Ja... Na n95 (podobno kot pri n85, sicer pa bom dobil od kolega n85 da stestiram..) sem stestiral net in ni tako slab malo se je edino treba namučit da pogledaš stran saj jo odpre razmeroma v veliki velikosti. Sicer pa tipke abc-def...mi ne delajo težav res pa je da tipkovnica je najboljša qwerty s tipkami...
Vi kar pište nasvete..:D ker sem v dvomih

__Devil__ ::

samsung omnia..

LordTado ::

jaz sem videl zadnjič to nikio in sem milsil da bodo finci kaj več nardili...

debela je barve ma meni omia dosti lepše,večji zaslon,tipkovnico preglednejšo...

Skratka te nokie nebi vzel,ne vem pa kako je erricson experia...

Lordvrto ::

jaz sem tudi med nokio n85 in omnio in pa še htc touch diamond 2!?
mal povejte!

Ciklamen ::

Če si navajen na WM okolje, potem vzami Omnio ali HTCja. Če si nov v tem, ti to nikakor ne bo všeč (sam vem, da mi moja Omnia ni všeč, ampak ne kot telefon pač pa se nisem sprijaznil z WM-jem..)
- End of the Post ->

amacar ::

priporočam vseeno nokio 5800, saj omnia ne preveč hitra z WM, če pa imaš dovolj denarja pa omnio HD, ki je prešla iz Wm na Symbian

erzy ::

hja :D. konec poletja mislim kupiti telefon pa me kar vse bolj mika nokia n97 oz. kot si omenil nova Omnia HD
Intel Core2Duo E8500 3,17GHz, ASUS P5Q Pro,

amacar ::

erzy, kje pa imaš sedaj naročnino in kje jo sedaj misliš vzeti. Ker če imaš simobil, lahko 5 mesecev pred iztekom pogodbe vzameš telefon, brez da kaj doplačaš. Potem se ti šteje naročnina od takrat ko jo skleneš, 2 leti, nič se ne podaljša za 5 mesecev.

Lordvrto ::

no zdaj sm pa med samsung s8300 ultratouch in lg km900 areno...
samo nekaj bi rabil ko ima kaki dobri operacijski sistem... (S60 , Windows 6.1 ...)
pa še mora biti na dotik pa kvaliteten...
najbolša izbira se mi še zdi omnia HD ko ma vse kar potrebujem... tudi N97 ni slaba samo je vse skupaj malo predrago a splača se reskirat...
jah no ne vem še...

sam tok str sm 12 let!

Lordvrto ::

neki mi povejte če je kšn hud mobi k je dobr pa na dotik pa če mi kej priporočate?!
Med temi:
Samsung Omnia i900
Lg Km900 Arena
Samsung Omnia HD
Htc touch diamond 2
samsung s8300 ultratouch

amacar ::

Js ti priporočam omnio hd. Sam je pa res, da si za ta denar kupiš že kar dober računalnik. Tak da premisli, če tako nujno rabiš telefon ki stane 400-500€

erzy ::

Sem na simobilu. Se ravno ne veliko zanimam za te naročniška razmerja- kdaj lahko uzameš nov telefon in use to. To da normalno podaljšaš naročnino (isto kot je že sedaj) mi je jasno. A se mogoče da se naročnino podaljša z drugim naročniškim razmerjem? Kr zdej sm na smart 1 skori 2 leti. Mi poteče sredi avgusta. Pomoje bom počakal tisti rok ker bi rad prešel na drugo naročnino 3 zame če se ne motim.
Lp
Intel Core2Duo E8500 3,17GHz, ASUS P5Q Pro,

Lordvrto ::

mislim da bom kupil omnio ˙16 gb al pa lg km900 arena al pa htc touch diamond 2
res semmm zmeden!! res nevem kero bi kupo?!!!

kmetek ::

kaj vam bo tak gsm? :)

amacar ::

erzy, js sm sedaj mel orto smart, do poteka naročnine je bilo še 149 dni. Šel sem na simobilov center, in vzel nokio 5800XM, prešel sem na paket orto u nulo in od takrat ko sem nokio kupil imam 2 lete. Se ti splača, če bi našel kupca za sedanji telefon.

__Devil__ ::

Enim pa veliko dajejo ateki pa mamice.

erzy ::

erzy, js sm sedaj mel orto smart, do poteka naročnine je bilo še 149 dni. Šel sem na simobilov center, in vzel nokio 5800XM, prešel sem na paket orto u nulo in od takrat ko sem nokio kupil imam 2 lete. Se ti splača, če bi našel kupca za sedanji telefon.



Sem se kar hitro odločil :D. Bom prešel kot sem omenil iz "Smart 1" na "3 Zame" in bom uzel Nokio 5800 XM. Razlog da šopam takoj u ponedeljek na simobil, mogoče ze v soboto je ta da mi je SonyEricssonov gsm ostal brez ekrana s tem ko ej padel iz le 0.5m na trda tla (zemlja, kamenje). Ima še kaj razen tiste nokije simobil dobrega v ponudbi ? (če ne upoštevamo nokijinih n-serij z qwerty tipkovnico.

Lp
Intel Core2Duo E8500 3,17GHz, ASUS P5Q Pro,

Lordvrto ::

mene pa nekaj nujno zanima! če je kakšna razlika med Samnsung omnio 16GB in Samsung Omnio 8GB
razen tega koliko spomina ima?? je kakšna razlika u funkcijah...?
pomojem ne........

erzy ::

erzy, js sm sedaj mel orto smart, do poteka naročnine je bilo še 149 dni. Šel sem na simobilov center, in vzel nokio 5800XM, prešel sem na paket orto u nulo in od takrat ko sem nokio kupil imam 2 lete. Se ti splača, če bi našel kupca za sedanji telefon.



Sem se kar hitro odločil :D. Bom prešel kot sem omenil iz "Smart 1" na "3 Zame" in bom uzel Nokio 5800 XM. Razlog da šopam takoj u ponedeljek na simobil, mogoče ze v soboto je ta da mi je SonyEricssonov gsm ostal brez ekrana s tem ko ej padel iz le 0.5m na trda tla (zemlja, kamenje). Ima še kaj razen tiste nokije simobil dobrega v ponudbi ? (če ne upoštevamo nokijinih n-serij z qwerty tipkovnico.

Lp



noot !! :S Sem danes zvečer prečekiral si mobilovo ponudbo in kupujem N97, ker sem dobil en telefonček za rezervo.
Intel Core2Duo E8500 3,17GHz, ASUS P5Q Pro,

Lordvrto ::

LOL i'm back :D kr OMNIO Sm kupu lol ..
in nism preveč zaduvoln .. je ne priporočam preveč ..(bl pučasna)
Zdej ciljam na Samsung Galaxy S :D
Men se zdi najbolša izbira ;D
Sam cena bo mau zasoljena :|

igor0203 ::

Mel Omnio ter prešaltal na Galaxy S. Razlika v hitrosti ter odzivnosti je ogromna v prid slednjemu. Ko sem pred dnevi po dolgem času prižgal Omnio, sem bil res šokiran nad sabo, kako sem 2 leti zdržal s tem telefonom. :))

zigaorama ::

Dan prosim bi mi hoteli pomagagati lepo prosim kater telefon si naj kupim kaj je bolše sistem z androidom al windows mobile al symbial kaj je dobro
rad bi da imam wirles net navigacijo vse kot ima omnia samo ne vem ... prosim dajte mi predlagat kaj naj kupim ... :D prosim

pa cena naj nebo preveč drgaga max ( 280 evrov )

Hvala za komentarje in pomoč

Zgodovina sprememb…

zigaorama ::

prosim poglejte te modele kopije iphona SCIPHONE I68 4G in hiphone 5
prosim mi lahko pomagate kaj je boljše cena je okol 40 evrov na ebayu ... , prosim nevem kaj naj izberem

: linki ...
http://www.racunalniske-novice.com/novi...


je to odklenjeno ?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

kateri telefon imate? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
19232724 (22397) LuGi
»

Touch screen telefon

Oddelek: Kaj kupiti
223399 (2089) teaaa_
»

Kateri telefon nabavit (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
929412 (6013) globoko grlo
»

Nokia N97 ali 5800 xpressmusic?

Oddelek: Kaj kupiti
344272 (2256) Bor H
»

Nokia N97

Oddelek: Mobilne tehnologije
354494 (2567) MadMicka

Več podobnih tem