» »

medion akoya e6210 bios reset

medion akoya e6210 bios reset

Nextor ::

Dobis sem ta laptop, da ga s formatiram, ampak nikakor ne morem v bios ;(( Zgleda, da je nekdo v biosu izklopil usb support in ker je seveda vse priklopljeno preko usb-ja nima pa navadnega priključka ne morem v bios! Kako rešiti tale problem? oz. kako resetirat bios pri teh laptopih?

Nextor ::

Prosim za pomoč! Vsaj kako naj pridem do baterije na plati! Namreč ko obrneš laptopa, je en veliki štikl plastike, ki se jo da odvit, ampak po odvitju vseh šrajfof še plastiva vedno noče dol!

RES PROSIM ZA POMOČ!

Nextor ::

Ok. Gremo drugače... laptop je bil kupljen 23. 1. 2009 v hoferju, ker zadeva očitno noče v bios, kar je zelo moteče in gre za stvarno napako, bi bilo dobro, da se izdelek zamenja za novega. Zdaj pa me zanima ali je to mogoče? Laptop je popolnoma nepoškodovan, rabljen je bil vse skup od ene do dveh ur. Mi v hoferju morajo zamenjat za drugega ali bojo ga samo poslali na servis? Aja kje lahko najdem mail/telefonsko od hoferja?

opeter ::

Seveda ti bodo zamenjali, ali pa poslali na servis. Pojdi nazaj v Hofer, pa jim povej zgodbico. To je vse.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

fosil ::

Upam da mi ne boš zameril tega vprašanja, ampak nikoli se ne ve :))
Sej veš da moraš pri prenosnikih običajno za v bios pritisnit F2 namesto DEL, kot je navada pri desktopih?
Tako je!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Hofer-> Medion-> Garancija (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Strojna oprema
42292305 (49438) joze67
»

HOFERJEV namizni računalnik

Oddelek: Kaj kupiti
385423 (3691) Goran's Blog
»

Nakup laptopa

Oddelek: Pomoč in nasveti
395005 (4248) Blaz93
»

Zunanji trdi disk 1TB WD ali Tevion? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
5412089 (9207) BlackAdder
»

Core duo gericom (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
11912645 (7984) rokipoki

Več podobnih tem