» »

email problem v php skripti

email problem v php skripti

matjaz8000 ::

Uporabljam php skripto in imam en velik problem. Ko se nekdo registrira prejme email z geslom. Problem je ta, da uporabnik ob registraciji ne dobi mejla. Sam sem probal in se to zgodi (to se zgodi, če je naslov ...@email.si, ...@gmail.com). Če pa dam email naslov od moje spletne strani info@izgubljeni-predmeti.com ali info@politicni-forum.com pa mejl dobim. A bi kdo vedu kje je problem?

Baja ::

po vsej verjetnosti tvoji mejli romajo med spam. poglej v gmail accountu.

Za katero skripto pa gre?

matjaz8000 ::

Ne gre v spam sem pogledal. Skripta je noah classiffieds

matjaz8000 ::

Prbližno enako dela v outlooku. Če želim poslati pošto z emaila od mojega ponudnika gostovanja na en mejl glih tko ne pošlje. Če pa pošljem mejl na en od zgornjih naslovov pa pošlje mejl.A bi blo možno da imajo na tem strežniku kjer gostujem kakšno zaporo?

mHook ::

Kater e-mail strežnik pa uporabljaš?
Verjetni je problem v blokadi (relay denied)? Lahko uporabiš smtp strežnik tvojega ponudnika interneta.

Če uporabljaš funkcijo mail lahko preveriš rezultat (vrne false, če ne uspe).

matjaz8000 ::

Torej gostovanje imam pri domenca.com kjer imam tudi email naslov za mojo spletno stran. In če grem na www.izgubljeni-predmeti.com in kliknem registracija in če vpišem pod email novega uporabnika bodisi info@izgubljeni-predmeti.com ali info@politicni-forum.com (TO so moji emaili, ki so pri domenci) bo mejl prišel z aktivacijskim geslom. Če pa pri registraciji vpišem matjaz1999@volja.net ali matjaz1999@email.si ali matjaz1999@gmail.com pa mejl ne bo prišel.

krho ::

@matjaz8000: Nimam dostopa do tega strežnika od doma. Daj pošlji e-mail na support@domenca.com
si.Mail odprto-kodni odjemalec elektronske pošte. - http://www.simail.si
Uredite si svojo zbirko filmov, serij in iger - http://xcollect.sf.net

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: krho ()

matjaz8000 ::

Poslano na support. Upam da je to pri vas kakšna zapora, ker drugači ne vem kaj bi lahko bilo narobe


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Hotmail ob prehodu desetletja začasno izgubil e-pošto

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
267020 (5362) andromedar

Google GMail Invitation (strani: 1 2 3 436 37 38 39 )

Oddelek: Omrežja in internet
1905113219 (53996) jvolk

MSN 8.0 beta invite (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Omrežja in internet
304121045 (111630) OmegaBlue
»

[java] Amortizacija

Oddelek: Programiranje
481800 (1244) mindstyle
»

spet problemi z email.si (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
635361 (3977) Gandalfar

Več podobnih tem