» »

dvd player in zunanji trdi disk

dvd player in zunanji trdi disk

sicko21 ::

Lep pozdrav.
Kupil sem dvd predvajalnik z usb vtičom, preko katerega bi rad užival v gledanju dvd filmov. Nanj bi rad priključil zunanji trdi disk ( tega ) na kateremu bi si naredil zbirko filmov ( akcijski, komedije, torej več direktorijev ). Preden kupim in postane denarnica lažja me predvsem zanima ali bi to sploh delovalo ??? Po raznih forumih sem bral o podobnih stvareh a nikjer dobil odgovora, ki sem ga iskal ( ja je čas da sam kaj vprašam :D ). Zasledil sem stvari o naslednih stvari, katere me zanimajo.

- Vem da moram disk sformatirati v fat32. Ali bo tukaj kakšna težava?
- Fat32 podpira datoteke do 3.99 gb. Dvd film je 4.7gb ali več. ( torrent dvdji ) Ali bo tukaj kakšna težava?
- Fat32 bi naj podpiral velikost diska do določene velikosti. Če se prav spomnim do okoli 60gb ? Morda se motim ??? Ali je to res in ne bom mogel izkoristiti diska ki si ga bi kupil, 500gb.

- Zanima me predvsem vaše znanje, mnenje in izkušnje glede tega primera.

Naj se na vprašanja odgovori in upam da bo ta tema v pomoč tudi drugim z enako težavo.

Hvala za pomoč in lep večer.

mesoreznica ::

Uhhh kako bo delalo je predvsem odvisno od DVD predvajalnika. Z nekaterimi so težave z nekaterimi ne.

Zakaj FAT32? NTFS mora delat.

LP
Gigabyte UD3P, E8500 @ 4.5 GHz , HD4870-X2, 4GB ram (Xtreeme Dark),
WD Velociraptor, LC Legion-X

Zgodovina sprememb…

sicko21 ::

Sem vedel da bom tukaj na tako razširjeni slovenski spletni strani našel pravilne in dobre informacije. Hvala vsem. Not

AlienGT ::

Ne vem kateri DVD player sicer imaš, problem bi znal biti ker večina predvajalcev preku USB vhoda ne zna brati VOB fajlov (DVD), medtem ko z AVI fajli (DivX) ne bi smelo biti težav.
Važno je da se dela, pa četudi škoda.

Dangsteer ::

Jaz imam dvd player z usb vhodom-player je cheap varjanta, nek scott se mi zdi.Sem priklopil nanj wd my book 500gb pa ne dela.Na disku imam nekaj particij, vse ntfs,..ce ti kaj pomaga:D
Sam se niti nisem poglabljal v to stvar ker vse filme itak gledam na kompu >:D

lp
Ne da se mi več pisat kakšno mašino imam :)

sicko21 ::

Imam Pioneer DV-400V-S predvajalnik, ki še sicer ni priključen, ker si preurejam sobo. DVD predvajalniki bi naj po mojih zadnjih informacijah predvajali usb ključ / zunanji disk, ki je formatiran v fat32 ( divx, dvd,... ). Ko uredim sobo in priključim zadeve ter stestiram zunanji disk katerega mi bo posodil kolega, odpišem kako je z tem.

AlienGT ::

Sicko, tudi sam imam točno enak model Pioneerja in lahko ti zagotovim (potrjeno tudi uradno s Pioneerja) da DVD formata preko USBja ne boš mogel gledati.
Važno je da se dela, pa četudi škoda.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

WD Passport

Oddelek: Strojna oprema
475445 (3021) Bevcan
»

Edini blu-ray predvajalnik z MKV podporo? (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
9019669 (12249) filipc
»

Predvajanje DVD

Oddelek: Pomoč in nasveti
102079 (1895) solatko
»

Zunanji trdi disk

Oddelek: Strojna oprema
252896 (1937) dudl
»

dvd predvajalniki + USB

Oddelek: Zvok in slika
61405 (1254) hous3r

Več podobnih tem