» »

zatikanje iger

zatikanje iger

kontra ::

Pozdravljeni!
Mene pa zanima zakaj se zatika v igrah. Prijatelj je kupil nov HP Compaq 6735S in se mu pri igranju v igrah zatika! Naštimano ima Call of duty ter NFS Pro Street! Pri obeh ne teče gladko.
Ima 3 gb rama, procesor je turion dual core mobile RM70, grafika ATI radeon HD 3200! Operacijski pa je Vista Home Basic! Bi razumel, da se zatika v Pro street ampak pri COD pa se ne bi smelo! Računalnik je pa star 2 meseca!
Hvala za odgovore!
tečnoba

VoX ::

Hmm... ka je to laptop? ... no vseeno HD 3200 je itaq low-end grafika, ki ni sposobna poganjati kaj novejšega... pa tut če je PC star 2 mesca ne pomeni da je dober:\ :(
More money, more problems ! ! !

kontra ::

Ja laptop je ja! Morda res ne pdpira najnovejših iger ampak COD bi pa moral lepo laufat gor. Ker tudi na kakem starejšem laptopu lepo laufa!
tečnoba

kontra ::

Sem pozabil napisat, da je to COD 1, ki je že kar stara!
tečnoba

mesoreznica ::

Načeloma bi COD 1 moral delat normalno na tem kljub patetični grafični. Zakaj šteka pa nimam pojma.

Zalaufaj fraps da vidimo a so FPS-ji problem ali kaj drugega.

LP
Gigabyte UD3P, E8500 @ 4.5 GHz , HD4870-X2, 4GB ram (Xtreeme Dark),
WD Velociraptor, LC Legion-X

VoX ::

Aha... naj namesti najnovejše gonilnike in podobno... grafiko naj da vse na low in bo videl če še šteka... pa FPS-je naj pogleda... program FRAPS al pa ukaz /cg_drawfps 1 v konzolo igrce... itaq pa laptop ni za igrce;)
More money, more problems ! ! !

kontra ::

Hvala za odgovor! Kje pa pridem v cod do konzole, katero tipko stisnem! Bom pa mu rekel za gonilnike!
LP KK
tečnoba

Urc ::

levo od tipke 1 zgoraj (tilda).

edit: še prej boš verjetno moral omogočiti konzolo v nastavitvah igre.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Urc ()

kontra ::

Aja, ker sem tildo pritiskal pa ni šlo! Bom probal omogočit!
LP KK
tečnoba

greg ::

Žioujo fantje :)
Jes mam čist nou komp (ati hd 5770, i5, 4 gb rama,...), pa me sam zanima če kdo ve zkaj se mi zatikajo igre, ko hitr hodm-šprintam, recimo pr fallout 3, use je do konca navito, za FPSje nažalost nevem, aja mam pa windows 7 ultimate

Vsem k veste kaj je treba narest-popravt mi plis povejte :)

opeter ::

Mogoče bi bilo dobro poleg kompa kupit tudi kakšno legalno igro. Piratske se znajo včasih malo zatikati (sploh ta novejše, ko imajo vgrajene svašta varovalne mehanizme). ;)
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

st0jko ::

Updejtaj driverje...
keks?

greg ::

opeter, js mam original igro CoD mw2 in crysis, FPS-ji pr crysisu so običajno 30-40, pr CoD mw 2 pa skoz 60, to sta pa tud edini 2 igri k se ne zatikata, vse dru ge, pls HELP

hojnikb ::

Popatchaj igrce (če obstajajo kaki patchi) updejtaj windows, driverje, defragmetiraj disk pol pa poročaj kak dela.Čist mogoče je tud da se grafa pregreva... poglej temparature.
#brezpodpisa

greg ::

bom probu, sam če se pr crysisu ne pregreva, pol je nemogoče da se pr nfs pro street.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Call of Duty: Black Ops (strani: 1 2 3 414 15 16 17 )

Oddelek: Igre
828162600 (7098) oo7
»

Call of duty 4 (strani: 1 2 3 413 14 15 16 )

Oddelek: Igre
78870984 (12889) oo7
»

Vaših 5 igr vseh časov (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
22238873 (24589) Sc0ut
»

FPS merjenje

Oddelek: Pomoč in nasveti
5871 (789) lprelesn
»

Katera grafična AGP za ATHLONXP2400

Oddelek: Kaj kupiti
232060 (1683) matfil

Več podobnih tem